Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

A fost bine astazi, totusi.

Cine are modul care 'face din noapte zi?' Postat de Jorel.

Link va rog, ms.

Nu ee bun modul l-am incercat si eu si fatza si cand intra in game iti da crash !

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

War-uri destul de bune astazi, felicitari.

Daca nu intrati rambo puteam sa-i batem si pe VTB.

Dar asta e, padure fara uscaturi nu se poate.

Spamare merge SPAMU? :)) daca nu intram rambo in VTB tot degeaba era ca ei erau 30 noi 20 ,ce sa le faci? :))

Link to comment
Share on other sites

Nb baaaaaa ma culc si eu.

Rasta, nu platesc nimic ma batutule in cap!!!! An fost luat la teste, e vina mea? 500$ inseamna un work, adica 10minute.... Eu abia dau 3-4 work-uri/zi ca sa pot cumpara materiale si tu ...

Nu am bani sa platesc!!!! E criza suntem in Romania ma!

Ah da, eu fiind extreme09 :))

Edited by k0dzor
Link to comment
Share on other sites

Nb baaaaaa ma culc si eu.

Rasta, nu platesc nimic ma batutule in cap!!!! An fost luat la teste, e vina mea? 500$ inseamna un work, adica 10minute.... Eu abia dau 3-4 work-uri/zi ca sa pot cumpara materiale si tu ...

Nu am bani sa platesc!!!! E criza suntem in Romania ma!

Ah da, eu fiind extreme09 :))

Da' ce te-am pus eu să plătești? Eu fac evidența, amenzile sunt date de Kelton în regulamentul gangurilor. Sunt obligatorii, n-am eu treabă cu testele tale TV.

Link to comment
Share on other sites

Unii admini ne i-au intentionat la teste pt a nu merge la war.Nush daca a luat vriun admin la control pe cineva din Rifa.Astia rup codul si ne iau pe noi.Se vede ce adm
Alright,Mike si Draco numai pe noi ne iau..

 

Prietene, asta care ma acuzi mai nou si de Teleport hack, eu am fost luat de 5 ori, in 2 saptamani la teste, asa ca nu vorbii in numele tuturor. Daca voi mi-ati facut si reclamatie cu dovezile mele cand ma filmam, asta deduce ca la voi toti sunt codati. Crezi ca pe noi nu ne iau? Gresesti, doar ca de la noi nu se ia ban, d-aia spui ca nu ne controleaza.

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, De cand 13-2 face 9? In evidenta ta la waru pe hq elc ai scris +9 pe cand aveam +11, ma rog nu conteaza dar sa ai grija de acum inainte.

Tocmai de asta am scris "pentru orice greseala sa ma instiintati". Este normal sa mai gresesti cand trebuie sa scrii secundele si scorul a 40 de oameni la 3 waruri... Pentru alte greseli, imi dati PM.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

 

Acesta este ultimul meu post aici si tin sa urez mult succes tuturor membrilor, inclusiv celor care mi-au provocat mici tangente. Mult succes Sky si SNR, faceti o treaba buna, felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Bafta vampirule si tuturor care vor sa mai plece ca nabii... na se mai intampla, trecem peste ( CRED ) :))
Maine iar waruri, iar rupem tot, deja devine plictisitor :(

Ne auzim in 30secunde ca ma loghez in joc sa mai lucrez umpic la arms:))

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.