Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Si ce daca si-a luat la caterinca skin de fata? Crezi ca asta deja e motiv sa postezi aici? Conteaza cine e el, vere, nu cum arata si daca prin fraza ,,asa a ajuns acum,, ai in vedere ca e un 0, atunci te sfatui pentru inceput sa ajungi tu lider dupa aproape un an in factiune, iar dupa sa comentezi. Ai report, nimic personal.

Lasa-l ma in pace, xici ca a postat undeva foarte impprtant, e un topic doar...
Link to comment
Share on other sites

@AIM S K Y- Nu pot ajunge la waruri, deoarece ieri seara mi s-a bulit placa audio + ca nu stiu ce familia lui de comp are... O sa ii bag in seara asta din nou windows 7, sa vad daca merge, daca nu ii dau foc, fac foc de tabara. Acuma serios, nu merge placa audio imi da nu stiu ce eroare, si am incercat s aii bag xp, ca pe 7 nu prea mergea, o sa ii bag diseara windows 7, daca ia foc asta e... Mult succes la war! :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Baaaa eu stiam ca pentru a face aplicatie la helperi imi trebe minimum 500 post-uri pe forum!!! Doamneeeeeeeeeee mor!!!! Am ratat sansa de a fi helper!

Link to comment
Share on other sites

Avem fani ba boss :)))))

Daca o sa prind loc o sa vin si eu la war :-J

Sef de pagina sal

Edit: nu pot sa intru la war, scuze.

Rasta, am avut 1440secunde pe Foster SF ieri si invoit la waru cu RDT deci iati ochelari si tu boss.

Edited by k0dzor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.