Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ai venit sa plagi? Du-te la Biserica, plange la Dumnezeu.

 

PLANGEE Doamne, cam paralel asta: http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/24063

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/24064

 

Si eu am o plangere de tipul asta =)) Ies 2 sec dupa turf si intru la loc ca nu am fost atent si dupa m-au macelarit..

Daca ei veneau inspre mine ca tiganii sa ma omoare asteptau sa ma si bag printre ei :)))

 

Edit : Uitati ba si videoclipul. Tocmai acuma s-a uploadat.. Ce sa ii fac daca are 18 GB..

Despre grafica no comment , sper ca v-am prins bine in filmare.

SniPeRS din Republic of Gamers.

 

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Impreuna pana la moarte, ZEW 4 Life:


P8d4dj6.jpg




Noapte buna!




"Cel mai istet mod de a invinge un concurent este acela de a admira ce are el mai bun"



@ Ryakk 2015 @


Edited by Ryakk ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut,eu sunt noul vostru coleg.

Sper sa ne intelegem bine,cu unii ma inteleg.

Adica majoritatea ma cunoasteti,de azi nu o sa mai joc pe contu' vecinului meu.([RSS]D4ny)

Ceva ce nu prea imi place unii nu dau m4, dar sper ca o sa se rezolve =)) o mica dovada.

https://www.youtube.com/watch?v=Lmuipx_qK8Y&feature=youtu.be

Hai bafta merg si eu la sala ne auzim pe la 17:00-18:00.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ba aveti vreunu idee daca sunt bune de ceva vitaminele astea ? Cica sunt power tabs..

M-am apucat de cateva zile de antrenament si am chef sa pun niste forta pe mine si rezistenta la muschi.

Sper ca nu sunt dalea care te umfla cu pompa si cand iti da unu o bucata sa te lase lat.

M-am saturat sa ma bat numai cu cate 1.. Vreau sa ma bat si eu cu cate 5 odata si atunci cand ii dau lu unu o bucata sa il las cu fatza stramba.

xFxRCqg.jpg

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

@SniPeRS =)) Ba nu stiu daca-s bune dar unde fac eu sala niste baietii au luat niste proteine si nu prea sunt bune.

Eu am 2 luni,adica am facut acum 2 zile, 2 luni de cand merg la sala si uite rezultatele in poza de pe forum,si nu am luat nimic trag curat.

Mananc foarte bine cand ma trezesc apoi cand plec la sala adica la 11:00, si la liceu.

Nu prea cred ca te-ar ajuta niste vitamine/proteine la bataie...

Sau daca esti slab n-ai forta cred ca te-ar ajuta,nush sigur.

Edited by SmooK Z E W
Link to comment
Share on other sites

@, Fi atent aici, sobolan coclit, in GSB erai mare mielusel cand era vorba de lider, savurai fundul oricui din factiune pentru vot, si-l mai punea si pe Titan sa vorbeasca cu mine si Darius sa te votam ca esti de treaba, ca nu stiu cum esti, ca nu stiu ce ai facut, stai in bancuta ta, ca esti prea zmeu in joc si-ti prea permiti, hai, mai zi odata aceleasi chestii de tip "Copii pupincuristi" sau, "la PC sunteti smecheri", "Nu iesiti din casa". Atat ati invatat sa spuneti ? Ti-as spune cum denumim noi Sucevenii oamenii imitatori si zei, ma rog, care se cred zei, asa cam ca tine, dar ma abtin ca nu-mi racesc gura degeaba cu tine. Durule, te legi de cine nu trebuie, crezi ca-mi pasa mie de scorul tau ? Crezi ca-mi pasa ca-mi suferi peste tot de aseara si ca dai apa la moara doar sa ma faci sa raspund atacului verbal ce mi l-ai lansat ? Crezi ca-s asa temperamentala si vulgara ? Tu chiar gandesti ca eu o sa ma injosesc injurandu-te pentru un joc ? Iesi si i-a o gura de aer disperatule, de aseara injuri ca la usa cortului, asta e ultimul meu post ce-l mai scriu pentru tine, are vreun rost ? Nu, cu prostu' tai poala si fugi. Injura pana-ti crapa tastatura, si asa, nu-s injuraturi din propria ta mine, pentru ca tu nu le poti reproduce, tu le iei de la prieteni, vloggeri, tpu si mai stiu eu de unde. Auzi, cica ai ajutat mafia, cu ce ? Cu 3 war-uri ai ajutat-o ? Asta e ajutor la tine ? Si mai faci si cioc ca noi suntem pupincuristi, stii ce-i aia macar ? Te caracterizeaza cuvantul asta perfect pe tine, injura cat vrea viermele tau, fa circ, da-te-n stamba si fa-ti draci pentru un joc, hai, sa vad de unde mai iei injuraturi, ce idee-ti mai fata mindea. Nu iti voi mai raspunde absolut nici unui post, ramai in suferinta ta acolo, inca ceva, invata ce inseamna unele cuvinde care le folosesti in injuraturi, ca esti tare amuzant cand incerci sa dai dovada de inteligenta si tu defapt detii o capacitate mintala doar cu 2% mai mare ca a lui Bula. Succes, astept sa ma rad cand iti vad suferintele cu scoruri, cu "ajutorul" tau si cu injuraturiile tale de copil al strazii, sau bineinteles cu cele care le-ai repetat pana acum ca un papagal. ดูดกระเ จี๊ยว

Edited by South BeeTee
Link to comment
Share on other sites

Ba aveti vreunu idee daca sunt bune de ceva vitaminele astea ? Cica sunt power tabs..

M-am apucat de cateva zile de antrenament si am chef sa pun niste forta pe mine si rezistenta la muschi.

Sper ca nu sunt dalea care te umfla cu pompa si cand iti da unu o bucata sa te lase lat.

M-am saturat sa ma bat numai cu cate 1.. Vreau sa ma bat si eu cu cate 5 odata si atunci cand ii dau lu unu o bucata sa il las cu fatza stramba.

xFxRCqg.jpg

Degeaba ai muschi, daca nu sti cum si unde sa lovesti. Si scuza-ma, daca aia e mana ta, cred ca ai pe undeva pe la 40-50 de kg.

In fine, uite aici: B5sgqc4.jpgDar degeaba bagi in tine, daca nu tragi de fiare. Si schimba-ti ideea, ca daca ai muschi, rezulta ca bati bine. Asta in cazaul in care, habar n-ai cum sa dai.

Ajunge pe la 1- 1,5 mil, se face cu 500g de lapte rece si aia e. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba ai muschi, daca nu sti cum si unde sa lovesti. Si scuza-ma, daca aia e mana ta, cred ca ai pe undeva pe la 40-50 de kg.

In fine, uite aici: B5sgqc4.jpgDar degeaba bagi in tine, daca nu tragi de fiare. Si schimba-ti ideea, ca daca ai muschi, rezulta ca bati bine. Asta in cazaul in care, habar n-ai cum sa dai.

Ajunge pe la 1- 1,5 mil, se face cu 500g de lapte rece si aia e. Bafta.

 

Am 68kg si mai tre sa pun cateva..

Dau eu bine si asa fara antrenament dar vreau sa fac fatza si cu mai multi cand sunt contra mea.. Ca 1 vs 1 am sanse mari de castig :))

Mai demult cand m-au incoltit vreo 6 mi-am cam luato.. Dar totusi am apucat sa ii dau una rapida la seful lor in stomac si cand s-a aplecat i-am picat repede un genunchi in nas sau in gura numai stiu unde si am dat cu el pe spate.. Dupa sar aialalti 5 pe mn si eu cand vreau sa dau intr-unul sar aialalti pe la spate si pe numai stiu unde si mi-o cam iau :))

Pe unu zilele astea cand am fost cu o fata in oras.. Am scoso la o intalnire si in restaurant si cand i-a dat unu o palma peste cur logic ca m-a suparat si l-am luat putin la pumni si picioare si la tavalit printre mesele alea si pe mesele alea..

Pe altu acum 2 - 3 luni cand eram mai beat s-a luat de mine si l-am luat putin la bataie si de asemenea m-am pisat pe el si la propriu si la figurat. A doua zi mi-au adus aminte prietenii ce am facut :)))

Ba nush ce sa zic... Nu imi place sa fiu umflat cu pompa si muschii aia sa nu aibe nici un fel de forta sau rezistenta..

Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS,Lasati-va ma fortosilor.

Da ma skinurile alea ba adormila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

Care skin-uri ?

Armele , masinile , tinta , oamenii ? Care ?

 

SEFUL PAGINII !!!

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.