Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari si pentrua aceste 2 waruri cu VTB destul de grele, din punctul meu de vedere.

Incercati attack in Lv de data aceasta, sa facem si noi 50 turf.

Pana atunci, am vazut de ce a fost greu cu vtb:

offline [AT]dreamcool draco[ToV] 04.06.2015 21:02 11.06.2015 21:02 Refuz teste offline Deepay draco[ToV] 04.06.2015 20:47 11.06.2015 20:47

Refuz teste

 

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Rifa.

Ne auzim mai dupa-amiaza,nasol ca nu ati prins attack-uri.

Plictisitor doar 2 waruri,maine filmez si postez un video de la war,n-am mai facut-o de ceva vreme.

Link to comment
Share on other sites

Neata avispa.

Si eu pe la școală. Ma plictisesc de mor.

 

Ce mai faceți? Păcat ca iara nu am prins attack. Păcat. Ne-auzim salkf.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri, dragii mei. Ar trebui sa va rasplatesc pentru munca depusa dar ma mai gandesc. Obiectivul e 3/4 indeplinit. Mai avem de luat 2 turfuri in LV si vor aparea si bonusurile din partea conducerii. E bine ca ascultati, dar uneori nu prea, dar ma rog, merge. Pwp jos. Puneti-va la semnatura poza de la .beeth.

Link to comment
Share on other sites

Bine spartaniilor,ne mentinem bine.

Poate de luni prindeti cate 1 attack si in LV si poate,poate luam si niste turf-uri in LV.

A fost destul de binisor saptamana asta la waruri,faza nasoala e ca 2 zile numai defende am avut.

Am filmat si eu putin,nu prea mult pentru ca am lag.

Beetee7 foarte misto poza aia cu rifa mi-am pus-o si eu in video meu.Apropo daca ma place video-ul meu astept like+subscripe.Vizionare placuta.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.