Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Sunt singurul nebun care nu doarme?! Haidaț mă că putem să luăm SF băă, Luni eu nu vreau să văd învoiri să fim tăț pă turf bă să le dam killu la adversari bă!

Să curgă ADN-u pe jos să iasă turfs la Rifa!

Link to comment
Share on other sites

Gata?! :)) A plecat si xxxnextstep? Aleluia, Deea el invata in Ploiesti in liceul Vega, ma duc saptamana viitoare acolo si dau eu de el :D, si DJmix ai intrat aici si ai inceput sa injuri din prima? Ai grija la comportament, nu esti tu mare si tare, esti doar un rank 1 care trebuie sa asculti de cei cu rang la fel ca al tau si cu de cei mai mari si in ultimul caz de lider, si fata de de Deea trebuie sa ai respect ca e fata ;).

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, nu este vorba de controlat limbajul ca ai vazut, ma apuca si pe mine si le mai zic si eu, dar este vorba de respect fata de membrii si mai ales fata de tine, esti cea care conduce factiunea si esti fata, macar sa aiba bunul simt sa te respecte pe tine ca fata.

Edited by Z e n o d
Link to comment
Share on other sites

Usor ! Am intrat in Avispa pentru [Deea]Shakira, m-am inteles bine cu ea, la inceput am adus parca doi membri care au esit dupa 15 zile, am ramas dupa rank 2 chiar dupa ce am luat fw din vina mea, era totul bine si frumos pana a intrat S.e.X. Catalin si Derek, pe astia doi nu i-am suporat, cu toti m-am inteles. @Z e n o d, cu time n-am avut nimic si n-o sa am. Apropo, daca vii dupa mine in liceu n-ai decat. Salut. Imi pare rau Shakira pentru ce s-a intamplat. O sa revin. Bafta :*

Edited by xxxNEXTSTEP
Link to comment
Share on other sites

@, Ma baiatule, daca ai o problema cu cineva nu te certi cu ei pe /f, nu am nimic cu tine am zis ca vin dupa tine sa vad si eu cine esti, nu imi e greu sa ajung in Vega sau sa ma interesez cine esti. Si asta e problema ta ca i-ai suportat sau nu, poate nici eu nu ma inteleg cu altii asa bine din factiune, da le mai zic si eu pe /f dar o las balta si nu incep sa injur ca la usa cortului ;) cum faci tu si care a mai injurat. #salpa

Link to comment
Share on other sites

@, Ma baiatule, daca ai o problema cu cineva nu te certi cu ei pe /f, nu am nimic cu tine am zis ca vin dupa tine sa vad si eu cine esti, nu imi e greu sa ajung in Vega sau sa ma interesez cine esti. Si asta e problema ta ca i-ai suportat sau nu, poate nici eu nu ma inteleg cu altii asa bine din factiune, da le mai zic si eu pe /f dar o las balta si nu incep sa injur ca la usa cortului ;) cum faci tu si care a mai injurat. #salpa

N-am avut fratele meu ce sa fac, nu am mai rezistat, ei au comentat eu la fel si tot asa, unii prea se dau importantii, No ?

 

Edited by xxxNEXTSTEP
Link to comment
Share on other sites

Gamer tanar si nelinistit, episodul 2. Zenod si-a dat seama ca Shakira il insala cu un coleg de gang. Acesta a inceput( ca tot romanul), sa-l ameninte pe Nextstep. Nextstep nu doreste sa ramana mai presus, el raspunzand ca tot ce a vrut a fost sa-i intre in pantalonii Shakirei. Scopul fiind indeplinit, acesta a disparut in umbra, asteptand ca urmatoarea victima(Cristina) sa-i cada in plasa.Oare Zenod isi va ierta sotia infidela?

 

 

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.