Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Sincer sa fiu, cu toate ca am castigat 3/3, sunt foarte dezamagit. Cum am zis si mai jos, o mafie din LV sa ne ia 7 runde in SF?

Nu se poate sa fim 33 ON si maixm 20 pe turf, deci nu se poate. Nu mai accept asa ceva.

Maine vreau 4/4 neaparat. Daca vreti sa luam SF ganditi-va mai bine si haideit la warr-uri zi de zi, doar 2 ore dureaza.

Este pacat sa luam 15 turfs si cand mai venim foarte putin de cucerit, o lasati balta. Pacat !

FdCAa0l.png

Astazi 08.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

War-uri:

1.Calton SF - Attack - Vietnamese Boys(20:00 - 20:30)

2.Palisades SF - Attack- 69 Pier Mobs(20:30-21:00)

3. -Avispa HIlls SF-Deffend-Vietnamese Boys(21:00-21:30)

4. SFPD SF-Deffend-The Tsar Bratva(21:30-22:00)

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3 !

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:00 !


VREAU PREZENTA MAXIMA !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Today,08.03.2016, at 19:45 (in-game time) everybody in HQ for wars! Who can't come will post a consent request with a good reason. The absence without a consent request will be punished with FW. I will accept just 3 consent requests.

NU STIU CUM SA VA ZIC, INSA NU MI-A PLACUT DELOC ASTAZI. O MAFIE DIN LV SA NE IA 7 RUNDE? RUSINOS, TOTUSI. ERAM 32 ON SI PE TURF ERAM 21 MAXIM?

NU SE MAI POATE ASA, MAINE VREAU MINIM 30 PE TURF, DECI MINIM 30.

VREAU SA CASTIGAM 4/4 CA SA LUAM SF ASTA MAI REPEDE.

Edited by BlasT EXE
Link to comment
Share on other sites

Salut bajetii

 

De azi sunt noul vostru coleg.

 

Sper sa dati m4 la wars si sa ne intelgem bine.

 

1 luna jumate sa'mi dati m4 si dupa nu va mai stresez.

 

 

Ne auzim la wars

 

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum sa zic, insa astazi vreau sa stati de la 20:00 pana la 22;00.


Nu sa va ganditi ca ultimul este cu TTB si sunt vai de ei si etc, ati vazut. Ieri era sa pierdem, abea abea am castigat 8-7. Deci activitate maxima la toate 4. Vreau sa luam 4/4 !



Astazi 08.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !



War-uri:


1.Calton SF - Attack - Vietnamese Boys(20:00 - 20:30)


2.Palisades SF - Attack- 69 Pier Mobs(20:30-21:00)


3. -Avispa HIlls SF-Deffend-Vietnamese Boys(21:00-21:30)


4. SFPD SF-Deffend-The Tsar Bratva(21:30-22:00)


Link to comment
Share on other sites

FdCAa0l.png

Astazi 09.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

War-uri:

1-

2.China Town SF - Attack - 69 Pier Mobs(20:30 - 21:00)

3.Calton SF - Deffend- 69 Pier Mobs(21:00-21:30)

4. -Avispa HIlls SF-Attack-69 Pier Mobs(21:30-22:00)

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3 !

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:00 !


VREAU PREZENTA MAXIMA !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Today,09.03.2016, at 19:45 (in-game time) everybody in HQ for wars! Who can't come will post a consent request with a good reason. The absence without a consent request will be punished with FW. I will accept just 3 consent requests.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum sa-ti zic Blast dar dupa 10 sub-lidere in mafii care le am intr-un interval de 5 luni nu cred ca poti sa-mi comentezi cu un asa aer superior si sa-mi spui ca poti sa-mi scoti Rank 6 cand vrei tu, tu pana la urma ai avut sub-lider in ganguri cu 3-4 turfs, asta stii si tu bine de cand eram la Deea si mi-ai facut post, atunci cand eram non-stop la TW, aveam 40-11 pe HQ Avispa si tu +1 fiind in ELC, scuze ca-ti spun dar esti cam dezastruos din toate punctele de vedere.

 

De maine nu voi juca la War, nu va juca nici Ksenon, Krog, Lloyd, Erzengel sau LuNg.

Edited by PhaXSilent
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine faci. Dar ști care e faza ? Din tot ce ai adus tu, 3 ori cât ai adus, maxim 2 se iau după tine. În rest ceilalți nu sunt sclavi tai. Vorbele astea le au spus ei, nu le scot de la mine. Dar lasă, mai vedem noi cine are de câștigat din toată harababura asta.

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine faci. Dar ști care e faza ? Din tot ce ai adus tu, 3 ori cât ai adus, maxim 2 se iau după tine. În rest ceilalți nu sunt sclavi tai. Vorbele astea le au spus ei, nu le scot de la mine. Dar lasă, mai vedem noi cine are de câștigat din toată harababura asta.

Am adus 6 persoane, de 2 zile incoace 6/8 besturi sunt ale celor adusi de mine, daca nu au luat Best au fost in primii 3, multi din ei sunt pe RPG3 sub-lider sau lider, acum nu mai esti asa agitat ca nu iti intra la War? Esti penibil, si tu stii asta. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.