Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Astazi 15.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !



Warr-uri:


1.Naval Base SF -Attack - Verdant Family (20:00 - 20:30)


2. Bike Rent SF -Defend- 69 Pier Mobs(20:30-21:00)


3.Airoport SF - Deffend- Verdant Family(21:00-21:30)


4. LIBERI !


Link to comment
Share on other sites

 

Astazi 15.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

Warr-uri:

1.Naval Base SF -Attack - Verdant Family (20:00 - 20:30)

2. Bike Rent SF -Defend- 69 Pier Mobs(20:30-21:00)

3.Airoport SF - Deffend- Verdant Family(21:00-21:30)

4. LIBERI !

Astea da Wars. :)

Link to comment
Share on other sites

Opa,se reuneste brigada veche din verdant.Ma cheama si pe mine "neamurile" acolo.Ma mai gandesc daca ma duc.

 

Se pare ca cei de la RDS s-au gasit sa lucreze aseara la un stalp de langa casa mea,ceva pasare a intrat acolo,a atins firele si direct mortus si fara internet si cablu pentru tot cartieru.

 

Ne auzim in seara asta la wars.

Link to comment
Share on other sites

Warr-uri 16.03.2016 !


1.Foster SF -Attack - Verdant Family (20:00 - 20:30)


2. Richman LS -Attack- Vietnamese Boys(20:30-21:00)


3.Cartel SF - Deffend - El Loco Cartel(21:00-21:30)


4. Bank SF - Deffend -El Loco Cartel(21:20-22:00)



Maine vreau sa fiti online din mai multe motive.


-O sa fim prima mafie care cucereste orasul dupa mult timp, dupa ce s-a dat acel Wipe nu a mai reusit nimeni sa castige.


-Dupa cum vedeti, am dat attack pe Vietnamese Boys in LS, vreau sa fim cati mai multi sa vedem ce facem.


-Daca chiar vrei sa intram in LS, trebuie minim 35 zilnic. Deci in SF am mai fost 20,25, 30 sa zicem, insa daca vreti sa facem treaba, minim 35.


-Un exemplu bun la Verdant Family, au reusit sa castige asa multe turf-uri prin activitate, erau 40/41 online la warr-uri, deci luati exemplu si treceti la warr.


-Maine o sa aflam 70% din ce putem sa facem in LS, in cazul in care pierdem o sa mai incercam, in cazul in care castigam, avem sanse.




Cine este Designer si poate sa faca o mapa cu Avsipa frumos tot, sa imi dati un PM sa va ofer detalile necesare.




Link to comment
Share on other sites

Ce vrei sa faci in Ls pe Richmann? Care este la 1 metru de hq-ul lor? Noi abea suntem 18 pe turfn in Sf,nu cred ca facem ceva prin Ls.

Man rog, ne jucam sansa. Incerc saa ajung, am mult de învățat, dar daca nici maine nu voi fi prezent bag demisia sip ma las de acest joc din nou, pentru ca activitatea mea lasa de dorit.

Hai noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.