Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Gata am terminat pe ziua de azi la bag la somn, am terminat golden-ul furat din frigider, cred ca era al lui tata și mă bag la somn.

Iulik mâine dacă nu ai dat de mine sa ști ca sunt ajutor de nași cică ??? și mă duc la nunta

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Uitati cine da PM cu mine si vrea sa ma scoata cu 3/3, chiar Fanica, FARAON, nu altu'.

05YIvQJ.jpg

UITATI CE PARLIT E SI CE FATA ARE, DOAMNEEEE! =)) =)) =))

DECI ASTA VA COMENTEAZA IN JOC SI FACE PE SMECHERU', SA STITI SI VOI CU CINE VORBITI.

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Atenție : Echipa petarda (showy și askhanar ) a prins attack în exclusivitate( mulțumim bug-ului rpg), mâine la 12:45 toți în HQ

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Terminati ma cu mistourile astea, voi cum aratati la 12 ani? Eu la 12 ani abia stiam sa ma joc tetris, bravo lui ca joaca asa la varsta lui.

 

Ba, e bine ca m-a facut sa rad, dar la 12 ani,abia conduceam un sultan pe servere de stunt :|

@, Ma jur coae, nu ti-a comentat niciodata? =)) =))

N-am nicio treaba cu el.. Doar ca m-a amuzat poza :D=))

Edited by Sharawy
Link to comment
Share on other sites

Terminati ma cu mistourile astea, voi cum aratati la 12 ani? Eu la 12 ani abia stiam sa ma joc tetris, bravo lui ca joaca asa la varsta lui.

 

Cand vei avea tu 12 ani, vom fi in 2020 :)

Link to comment
Share on other sites

Showy cap de stup, auzi ce zice lumea !

@, stiu, inca putin..cateva zile sa ramanem asa. Maine sa intrati la war si fara nervi.

Nu te supără scumpa mea, dar nu vi s-a luat sa amenințați cu trupa aia ca vine face sparge bla bla, fapte nu vorbe.

Și pana la urma eu văd ca nici Avispa nu sta degeaba, mâine o sa trimit un singur membru la war. Sa întrebi membrii tai care au jucat pe rivala dacă au auzit de ZENNER și NUKE înainte sa te lauzi ca în o săptămână se schimba macazul

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.