Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am stat sa dau atac pe SP, dar au prins altii pe ei + ca pana luni vrem sa facem ceva curatenie ca nu se mai poate. Scoatem inactivii si taximestristii (topicul de demisii e deschis 24/24).

De luni in colo incercam sa avansam incet incet, asta doar daca vom fi minim 30 zilnic.

Link to comment
Share on other sites

@, La multi ani, printeso!

 

Salutare, Avispa Rifa!

 

Felicitari pentru cucerirea SF-ului, ne-am atins cu siguranta scopul.

 

Ilie acum poate admira [/top] si tot o data [/turfs] din rulota in care locuieste, probabil ati vazut la iesirea din LS spre SF, dupa podul acela se afla 2-3 rulote in care locuieste ea si paletele ei, pentru ca, desigur, nu au HQ-ul. Astept sa vad cum vine [ZEW] si cum ne rup fasu'. Mananca ca de obicei caca ca sa para interesanta, pe unde a mers a distrus viitorul factiunii respective, -2000 are fata.

 

Baieti, inca ma gandesc daca sa-mi dau demisia, sa merg RDT sau nu, o sa vad zilele astea.

 

Ne auzim in game pe la 00:00-1, merg sa-mi fac baie si ies afara.

 

Salut!

 

#NOHate #peace #SF OLIV

 

 

Edited by Cristi RB
Link to comment
Share on other sites

 

Bafta show iubi, ai grija de corpul tău cel deosebit de sexy și derutant.

Newlife saptamana ăsta prioritatea e SF, de luni ne mutam în alt oraș, ca sa rezolvam inactivitatile etc.

Link to comment
Share on other sites

@, Ahahaa, mai urat si mai adevarat de atat nu puteai sa-i spui, credeam ca a inteles cand i-a zis showy ce i-a zis mai devreme si tot el era cu vorba aia "E doar un joc si sunt doar niste patratele", dar vad ca tot pe el il mananca sa sufere putin sa zica ca Showy iese ca vine ZEW :)), cum ziceam se bate singur in vorbe.

Link to comment
Share on other sites

Csf. ..n-ai csf, și aceasta revenire a zew înseamnă 5-10 membrii, ca sunt ZEW din ăstia noname e altceva.

Oricum singurul ZEW periculos e nicu Apetrei, care o sa vina Avispa apropo, și revin și Adison și oTo, dar problema e ca întotdeauna timpul.

Link to comment
Share on other sites

@@tuddypwnz, =)))))))))))))))))))) hm, no coment. Daca mai raman, le dau cu turfu in cap. Dar nu asta este motivul si tu, respectiv ceilalti membri ai gangului Avispa Rifa stiti deja motivul plecarii mele. (am luat de 2 ori SF, manilor).

 

Cam asta o sa fie ultimul meu mesaj, daca puteti nu lasati elc sa ia SF, daca nu puteti, asta este. Am luat de 2 ori SF, i-am bagat de 10000 de ori in HQ, nu-mi place sa sufar dar ei cred ca o fac, dar atata timp cat imi bat joc de ei pe turf, de ce sa nu o fac.

Ma rog, "sufar" in ultimul meu post aici, ca sa ma mai distrez catusi de putin.

 

Aveti grija de voi, sper sa ne mai revedem si cu alte ocazii, salutare tuturor si o noaptea frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Ești nab ba cap de palmier, rămâi pana vineri, ca deja zicea lumea ca fugi de SNR

 

 

 

Sper ca nu am uitat pe nimeni :

https://forum.b-zone.ro/topic/148154-avispa-rifa-legende-legends/page-23#entry5276651

 

 

 

+1 măcar pentru munca depusă la scris ???

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

 

Ești nab ba cap de palmier, rămâi pana vineri, ca deja zicea lumea ca fugi de SNR

 

 

 

Sper ca nu am uitat pe nimeni :

https://forum.b-zone.ro/topic/148154-avispa-rifa-legende-legends/page-23#entry5276651

 

M ai uitat

 

 

+1 măcar pentru munca depusă la scris ???

Mersi puștane??

Azi toți la war, nu trebuie sa pierdem SF, de Lv - Ls vorbim de săptămâna viitoare

Link to comment
Share on other sites

Sa ma pish pe toti talibanii cu lag, cine dracu s-a gandit la metoda cu mafie straina mare idiot, cum frate sa faci o mafie ca asta unde-s numa lagari, tragi in ei mor dupa 30 secunde, pishamas pe ei de lagari infecti.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Omule, retrage demisia ca e facuta la nervi. Stai linistit. Nu te condamna nimeni ca din cauza ta am pierdut warul cu 69. Nu din cauza ta a fost pierdut (mai ales ca esti in top la kills), ci din cauza unora ca care au pierdut runda, a acelora care ne strica mafia si vor sa fie carati de altii mai buni. De astia trebuie sa scapam pana luni ca sa ne reorganizam pentru ca in formula asta nu putem avansa. Astazi am fost putini, nu stiu de ce, ne-au lipsit membri importanti, dar uite ca se face ca n-au lipsit paletele. Macar de-ar sta la influenta, dar nici atat! Ei se baga in ei 1 v 5 de se cred zei si dupa ce mor "x are cod".

Edited by Naga
Link to comment
Share on other sites

Sa ma pish pe toti talibanii cu lag, cine dracu s-a gandit la metoda cu mafie straina mare idiot, cum frate sa faci o mafie ca asta unde-s numa lagari, tragi in ei mor dupa 30 secunde, pishamas pe ei de lagari infecti.

New retrage demisia, avem câteva zile mai proaste fiindcă suntem ocupați și eu și solstice, mâine recuperam, nu pleci de aici pana nu avem 72.

Ne vedem la war mâine, rank 4 attack

Link to comment
Share on other sites

@, belz si solstice? =)))))))))))))))))))))))))))))) Eu am vrut sa intre H2K pentru alte orase ca SF il luam si singur.

 

Ma rog, n-am ce sa mai zic:

ZiTroNe Kelton 25.08.2016 14:20 24.09.2016 14:20 Cheats (aimbot)

 

Link to comment
Share on other sites

Degeaba va complicați atât, ca oricum s-a mai cucerit SF, mai e pana batem recorduri....așa un oraș a cucerit și elc dar s-a oprit acolo. Mâine toți în HQ sa recuperam.

Și cr, duci pupincurismul la un nivel agasant, când am venit eu ELC aveau 8 zone și pimps 3, când a venit h2k rămăseseră 3 zone, dintre care doua la SP. deci te rog, nu te halesc deloc, nu mai posta ca spui numai prosti?

Apropouri semnăturile nu se fac cu nume , ca nu a câștigat nimeni singur, ci cu ajutorul ficțiunii

 

 

 

Munca am dus-o toti : memo showy și eu cât am putut împreună cu sostice, când pui pune pe toți nu unul singur dragul meu, împreună cu membrii, în concluzie nu individual

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

De ce faceti atata tam-tam ca am cucerit orasul ? serios, pentru voi un oras cucerit inseamna asa mult ? un oras a fost cucerit de n ori de n mafii si de n lideri, e un fleac sa cuceresti un oras, greu e sa bati recordul de turfuri, daca vreti sa realizati ceva cu adevarat intrati la waruri de saptamana viitoare si haideti sa batem recordul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.