Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, belz si solstice? =)))))))))))))))))))))))))))))) Eu am vrut sa intre H2K pentru alte orase ca SF il luam si singur.

 

Ma rog, n-am ce sa mai zic:

ZiTroNe

 

Kelton

 

25.08.2016 14:20

 

24.09.2016 14:20

 

Cheats (aimbot)

 

Ma dezamagesti daca tu crezi ca Blast a avut aimbot. Stii doar de ce sunt in stare adminii de pe B-Zone.

Link to comment
Share on other sites

Cristi rb sa te i au in pula de sclav il pupi pe blast in cur si sa mi bag pl in rasa ta ca showy cu askhanar si memory au recuperat tu Blast a venit si el sa suga pula cu 4 turufuri fututi mortii matii de pupincurist. S-a dovedit cine sunt playerii corecti si cei banati. Zitrone ban . + mai urmeaza phay in urmatoarele zile va asigur eu si jumate din H2K

Link to comment
Share on other sites

Cristi rb sa te i au in pula de sclav il pupi pe blast in cur si sa mi bag pl in rasa ta ca showy cu askhanar si memory au recuperat tu Blast a venit si el sa suga pula cu 4 turufuri fututi mortii matii de pupincurist. S-a dovedit cine sunt playerii corecti si cei banati. Zitrone ban . + mai urmeaza phay in urmatoarele zile va asigur eu si jumate din H2K

Bai asta, chiar crezi ca ne pasa de ce crede lumea despre cei care iau ban pentru coduri? S-a devedit de N ori ca banurile date de admini pentru cheats sunt in majoritatea lor niste gafe de ultima clasa. Daca tu il crezi pe sefu tau, Kelton, ca Blast a avut aimbot, atunci du-te intr-o pasnica ca acolo toti cred ca jucatorii buni sunt codati. Si ca sa stii si tu pe ce dovada a luat el ban, iti las mai jos video-ul:

 

 

Si nu mai fi tu ala tare in gura ca in urmatoarele zile o sa ia jumatate din H2K ban. O sa se intample doar daca se inventeaza motive si teorii, speculatii peste speculatii, pentru ca altfel nu aveti si nu au (adminii) cum sa scape de noi odata ce suntem curati si playeri cu vechime, nu randomi de pe roleplay care joaca din 2014 sau 2015.

 

Si daca Blast a luat ban pentru aimbot, inseamna ca si:

- Phax

- LuckyLuciano

- BeyondOwn

- SpawnSilent

- Solstice

- Poltergeist

- Zorky

- dbkally

- Shawy

+ multi alti banati pe nedrept aveau cheats? Nici acum nu ti-ai dat seama ca totul se face pe la spate? Banurile alea sunt date aiurea, cred ca aproape oricine si-a dat seama de lucrul asta.

Link to comment
Share on other sites

@@THELiAR, Despre postul in care ma injura de toti mortii a lui Lucifer1Beleua nu spui nimic, am dat deja report, sper sa se ocupe cineva.

@, Foarte adevarat le-ai spus Naga, ti-am dat +1. In video se vede clar cum rateaza si din spate si cum trage si pe langa, nu ii sare tintra sau chestii, dar mno, cand esti pus pe un anumit clan nu te lasi pana nu-l desfiintezi.

 

Salutare, Avispa Rifa!

Mama ce fericit sunt, mi-am luat niste ghete super smechere.

Exact ca astea:

ghete-nike-mercurial-victory-football-pe

 

Abia astept sa le port duminica cand o sa am primul meci.

 

Ne auzim la waruri. Salpa!

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut inactivitate saptamana asta. Am intrat azi doar asa sa vad care e treaba, nu credeam ca o sa pierdeti ultimele 2 waruri. Nu-i bai, de luni vreau sa va vad la capacitate maxima sa batem odata recordul ala de turfuri ca e usor de batut daca veniti toti la waruri si jucati cum trebuie, nu la troll. B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

@MeMoRy Legend, Ce viata de magnat duci, pacat ca bei Strongbow ca pasaricile Prefer Corona ;D
Fiecare cu ce poate,nu?:)).Avem zilele orasul nici ca mai calcam pe SA:MP .PS ne gasiti intr-un cort mananc mici si band bere :))
Link to comment
Share on other sites

Ce mai ziceti mafeotilor ? intram si noi la waruri de luni sau iar ne chinuim cu 20 ON ? am tras cu ochiu peste scorurile de la ultimele waruri si m-am cam ingrozit, unii gen xHaku aveti media 1-2 killuri pe zi de war si decese fara numar, nu stiu ce cautati in mafie sincer.

Link to comment
Share on other sites

Ce mai ziceti mafeotilor ? intram si noi la waruri de luni sau iar ne chinuim cu 20 ON ? am tras cu ochiu peste scorurile de la ultimele waruri si m-am cam ingrozit, unii gen xHaku aveti media 1-2 killuri pe zi de war si decese fara numar, nu stiu ce cautati in mafie sincer.

De luni o sa fim din nou activi, acum asta e , și în cazul celor cu - nu putem sa mai facem nimic, decât sa speram sa facă +
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.