Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, Avispa!


Acum vreo 2 ore am venit de afara, putin mai devreme ca de obicei si m-am bagat la un meci.


Ba, poate vi se pare prostesc, dar eu sunt singurul care deja se gandeste ca plm, o sa treaca viata si n-am facut nimic, si mi-e tot mai frica de moarte chiar daca am decat 16 ani? =))


Lol, nu stiu ce-s cu gandurile astea.


Ma rog, noapte buna!



Link to comment
Share on other sites

Salutare, Avispa!

Acum vreo 2 ore am venit de afara, putin mai devreme ca de obicei si m-am bagat la un meci.

Ba, poate vi se pare prostesc, dar eu sunt singurul care deja se gandeste ca plm, o sa treaca viata si n-am facut nimic, si mi-e tot mai frica de moarte chiar daca am decat 16 ani? =))

Lol, nu stiu ce-s cu gandurile astea.

Ma rog, noapte buna!

 

E de la strongbow, așa mai făcea și memory?
Link to comment
Share on other sites

Sincer, nu creadeam ca e atat de rau sa joci contra talibanilor, dar e imposibil, se teleporteaza pe turf n-ai cum sa-i omori, il vad ca alearga si in secunda 2 ma vad mort, CAND FRATE A TRAS CA EL ALERGA ? doamne fereste, nu mai vreau sa joc nici 2 secunde contra lagarilor astora infecti ca n-am nervii necesari.

 

Imi pare rau ca a fost asa scurta perioada mea aici, dar n-am nervi pentru astia.

 

Bafta la waruri!

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Mâine postez evidenta, ca sa revină activitatea, miercuri o sa alegem un nou sublider, așa ca cine e activ și serios are o șansă, cine nu sa fie în bafta lui, menționez ca subliderul va fi ales din facțiune și nu va veni din afară.

Link to comment
Share on other sites

Bai asta, chiar crezi ca ne pasa de ce crede lumea despre cei care iau ban pentru coduri? S-a devedit de N ori ca banurile date de admini pentru cheats sunt in majoritatea lor niste gafe de ultima clasa. Daca tu il crezi pe sefu tau, Kelton, ca Blast a avut aimbot, atunci du-te intr-o pasnica ca acolo toti cred ca jucatorii buni sunt codati. Si ca sa stii si tu pe ce dovada a luat el ban, iti las mai jos video-ul:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mRnq2HiMX18

 

Si nu mai fi tu ala tare in gura ca in urmatoarele zile o sa ia jumatate din H2K ban. O sa se intample doar daca se inventeaza motive si teorii, speculatii peste speculatii, pentru ca altfel nu aveti si nu au (adminii) cum sa scape de noi odata ce suntem curati si playeri cu vechime, nu randomi de pe roleplay care joaca din 2014 sau 2015.

 

Si daca Blast a luat ban pentru aimbot, inseamna ca si:

- Phax

- LuckyLuciano

- BeyondOwn

- SpawnSilent

- Solstice

- Poltergeist

- Zorky

- dbkally

- Shawy

+ multi alti banati pe nedrept aveau cheats? Nici acum nu ti-ai dat seama ca totul se face pe la spate? Banurile alea sunt date aiurea, cred ca aproape oricine si-a dat seama de lucrul asta.

Codatii in capul listei

Link to comment
Share on other sites

Salutare, Avispa Rifa!

Eu am luat gift, mi-am luat drogurile de pe contu' mic si astept sa ies din jail sa ma culc.

Maine sper sa ne gasim in numar cat mai mare si sa castigam toate cele 3 waruri, va fi destul de dificil cu activitatea asta dar trebuie sa reusim..

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.