Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitări ba Zeppe, mă bucur pentru tine ești un băiat de nota 100, ai grija de lider și menține Avispa în top, nu uita: Singurul lucru care contează ca mafiot e sa ai cele mai multe turfs, restul sunt pentru HARD RP. O sa vin și eu când expira alea doua săptămâni și o sa fiu activ ?

Link to comment
Share on other sites

Salut Avispa Rifa,a venit momentul sa paresc acest gang ,in care m-am simtit eu cel mai bine.In Avispa a fost mereu un colectiv minunat,mi-a parut bine sa lucrez cu voi in acesti 8 luni de zile.In acesti 8 luni in Avispa Rifa am reusit sa cucerim orasul de aproximativ 7 ori.In primul rand vreau sa-i multumesc lui Zeom pentru ca a avut incredere in mine sa-mi acorde rank-ul de Count(6),ai fost un lider foarte bun .In al doilea rand vreau sa-i multumesc lui Belze pentru increderea pe care a avut-o sa-mi acorde dinou rank-ul de Count(6),si ca l-am ajutat sa cucereasca orasul de 3 ori,Belze ai fost un lider de milioane.Vreau sa-l felicit pe Zeppe. pentru functia primita,Zeppe esti un om de nota 1000+ ,vreau sa-ti urez sa cuceresti orasul SAN FIERRO de 100 de ori.Dar cel mai mult vreau sa le multumesc celor ca mi-au fost alaturi in cucerirea orasului SAN FIERRO,si cei care au participat la cucerirea lui.Vreau sa-i multumesc si prietenului meu Show.1337,zis si { :)) },cand am avut nevoie de ajuta el mi-a fost aproape.Tuddy esti un prieten de nota 100+,succes in continuare,IoaNa.HARIBO esti o prietena foarte buna,iti multumesc pentru ajutorul acordat,ne auzim pe wapp/skype,XRaymond multumesc pentru prezenta ta,succes.Naga ,chiar daca am mai avut noi niste conflicte esti un om foarte bun,Jamall ,te-am carat pe CS :GO,Aditssa. esti un baiat de nota 10 ,tin-o tot asa .NewLife mersi de ajutor ,imi pare rau ca ai plecat atat de repede.AleXa.HARIBO esti o fata de nota 100,imi pare rau ca ai pleacat atat de repede din Avispa Rifa.Vreau sa le multumesc membrilor [F4L] pentru ajutorul acordat ,cu special lui Askhanar.Blast chiar daca esti tare-n gura esti ok.#Avispa will never die!Succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

@@Zeppe, Felicitari, Zeppelina! Imi pare rau ca n-am putut fi on la ora votului, nu am stiut exact cand este ca, ti-am promis, te votam cu cea mai mare placere. Ma bucur ca apar printre numele de la sfarsitul videoclipului tau, bafta cu liderul.

Vreau sa-ti vorbesc ceva in joc, sa-mi aduci aminte te rog frumos!

 

@@MeMoRy Legend, Esti prost rau sa mor eu..iesi dracu ca m-ai enervat..

Link to comment
Share on other sites

@@MeMoRy Legend, Ba, ce pot sa spun, multumesc pentru tot ajutorul dat atat mie cat si factiunii, imi pare rau ca ai plecat tocmai acum cand aveam nevoie de membrii buni, dar te inteleg si ce pot sa spun, bafta mai departe !

@, Ba, tu esti nab rau, ai rezistat aproape 4 luni si te-ai stricat pe ultima suta de metrii, nabuleeeeee, dar asta e, csf, bafta mai departe inactivule, cel mai cuminte lider, o sa imi fie dor de tine ! :D

@, Tu ai report, postasule ! :D

Link to comment
Share on other sites

@MeMoRy Legend, ai grija de tine frate... Cred ca vorbesc in numele tuturor atunci cand spun ca imi pare rau ca ai plecat... dar stii cum se spune...''Nimic nu-i vesnic''. Sper doar sa revii cat mai curand cu forte proaspete. Mult noroc in continuare!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.