Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Oricum nu ești bun de nimic ba CR?

De fapt nu doar CR. .. cam toți, aștept sa se facă 20 sa mă dea rikos afară ca nu am intrat de 3 zile?, aștept post

Edited by AIM aSKHANAR
Link to comment
Share on other sites

1. Nu dati report va rog ca deja am warnuri la greu.

2. Nu va exist anti-cheats-ul acela care blocheaza orice cod... niciodata. Bobo a zis ca Mastertrap se ocupa de el dar a renuntat la comunitate si nu mai are cine sa-l faca dar totusi incearca sa bage un anti-cheats care va bloca o mare majoritate a codurilor, nu ai cum sa prinzi toti codatii deoarece nu se da ban pe dovezi mai normale ci trebuie dinalea in care da 10/10 la 5 deodata... + codurile ascunse in folderele de la Windows nu se pot descoperi cu nici un program deci..., e imposibil sa faci un anti-cheats prea bun pe un joc ca san andreas care a aparut in 2004, pe scurt scriptul nu permite asta. Totul tine de mentalitatea oamenilor care joaca cu coduri. Poate se trezesc si ei ca e degeaba :))

 

Da stiu... nu am voie sa postez aici pentru ca sunt din ELC...bla, bla... Ba eu am postat ca sa-l lamuresc pe omul de mai sus care spunea ca '' promite anti-cheats'', aceasta promisiune nu mai exista de cand Mastertrap a zis papa la b-zone din cate stiu eu.

Link to comment
Share on other sites

Nu va exist anti-cheats-ul acela care blocheaza orice cod

 

Eu nu ma refer la incercarile esuate a unora de a face un anti-cheat.

 

Eu ma refer la cel care deja exista si este facut de Whitetiger (daca ai auzit de el) si anticheatul lui blocheaza ce vrea coiu tau (cu exceptia la no recoil pentru ca anticheatul a fost facut pe lagcomp off adica lagshoot si acolo norecoilul nu functioneaza, nu e sincronizat) singura problema sunt metodele existente de bypass.

 

Daca whitetiger ar avea suficient timp la dispozitie sa-si perfectioneze proiectul, crede-ma ca ai vedea codatii la stirile de la ora 5 ca s-au sinucis din cauza ca nu le merge sa joace cu coduri pe SA:MP.

Edited by H2K Inez
Link to comment
Share on other sites

Bai baieti, mi-a facut placere sa fac parte din acest gang si cu bune si cu rele cat am fost aici, m-am simtit cel mai bine, de aceea am ramas atat de mult timp aici, dar ca de obicei exista pisati care strica jocul si in loc sa te joci de fun, stai si te enervezi mai rau, am si eu o varsta si nu stau sa imi pierd aiurea 2 ore din timp sa ma enervez pe toti copii care li se pare funny sa dea "bine" cu acel cod al "zew-ului" phenomz0r care a luat ban saracul, desi nu a folosit niciun cod, e nevinovat si a fost banat pe nedrept. Nu ma mai joc deloc de placere asa ca mai bine nu mai joc, va urez multa bafta in continuare si sper sa va reveniti si sa gasiti oameni activi care sa faca treaba. Multa bafta celor din H2K, Oarga, D@GG3R, Miku si restul cu care m-am mai inteles.

Link to comment
Share on other sites

@@tuddypwnz, Cumetre usor , toate pana la phenom =((

 

Ti-a dat si tie codul ? Am inteles, hai ca v-am lasat, poate o sa mai revin daca se descopera codul sau se baga vreun anticheat si iau toti zeii astia ban, probabil o sa vin sa mai ajut, imi pare rau Zeppe, dar n-am ajuns sa ma joc un joc ca sa ma enervez, sper sa nu renunti si tu si sa va reveniti.

Edited by tuddypwnz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bai baieti, mi-a facut placere sa fac parte din acest gang si cu bune si cu rele cat am fost aici, m-am simtit cel mai bine, de aceea am ramas atat de mult timp aici, dar ca de obicei exista pisati care strica jocul si in loc sa te joci de fun, stai si te enervezi mai rau, am si eu o varsta si nu stau sa imi pierd aiurea 2 ore din timp sa ma enervez pe toti copii care li se pare funny sa dea "bine" cu acel cod al "zew-ului" phenomz0r care a luat ban saracul, desi nu a folosit niciun cod, e nevinovat si a fost banat pe nedrept. Nu ma mai joc deloc de placere asa ca mai bine nu mai joc, va urez multa bafta in continuare si sper sa va reveniti si sa gasiti oameni activi care sa faca treaba. Multa bafta celor din H2K, Oarga, D@GG3R, Miku si restul cu care m-am mai inteles.
Bafta Tuddy,sper sa revii candva,spor in ceea ce ti-ai propus.
Link to comment
Share on other sites

Ti-a dat si tie codul ? Am inteles, hai ca v-am lasat, poate o sa mai revin daca se descopera codul sau se baga vreun anticheat si iau toti zeii astia ban, probabil o sa vin sa mai ajut, imi pare rau Zeppe, dar n-am ajuns sa ma joc un joc ca sa ma enervez, sper sa nu renunti si tu si sa va reveniti.

Ahahahahaha, te-am traumatizat, anonim prost. Pacat ca nu mai joci, a mai pierit o legenda. :| :| :|

Sa-mi zici cand intri iar intr-o mafie, ca sa vin sa joc iar contra ta de pe unul din cele ~10 conturi pe care le mai am (chiar daca am zis ca nu mai joc pana la vara dupa ce ma vad cu BAC-ul luat, ca doar na, sunt un copil ratat de maxim 15 ani, dar sunt in clasa a 12-a la mate-info, cum vine asta), de data asta promit ca am sa dau cu codul special pentru tine. :P Daca tu plangi cand dau curat, mi-e mila de cum o sa iti faci tu iar nervi cand o sa dau cu codu' (auzi, cum plm sa iti faci nervi pentru un joc :)))))), doar daca traiesti in el si te consumi pentru el se poate asa ceva). :P

Edited by pHeNOMz0r Z E W
Link to comment
Share on other sites

Ahahahahaha, te-am traumatizat, anonim prost. Pacat ca nu mai joci, a mai pierit o legenda. :| :| :|

Sa-mi zici cand intri iar intr-o mafie, ca sa vin sa joc iar contra ta de pe unul din cele ~10 conturi pe care le mai am (chiar daca am zis ca nu mai joc pana la vara dupa ce ma vad cu BAC-ul luat, ca doar na, sunt un copil ratat de maxim 15 ani, dar sunt in clasa a 12-a la mate-info, cum vine asta), de data asta promit ca am sa dau cu codul special pentru tine. :P Daca tu plangi cand dau curat, mi-e mila de cum o sa iti faci tu iar nervi cand o sa dau cu codu' (auzi, cum plm sa iti faci nervi pentru un joc :)))))), doar daca traiesti in el si te consumi pentru el se poate asa ceva). :P

 

Ba, nu am zis nimic de tine ca esti mare codat, am zis ca de la tine pleaca codul si pentru asta meriti sa stai banat ca numa din cauza ratatilor ca tine exista teste si pierdere de vreme in loc sa se joace toata lumea frumos si corect, atat am avut de spus si e normal sa te enervezi, ca doar na, intram 2 ore sa ma joc si eu frumos si de cand ma joc, nu am vazut codati mai mari decat ce a fost acum in ELC si zici anonim, a ? Daca tu ai fost o viata in ls si lv si nu m-ai vazut ca eu am fost doar in SF asta e problema ta, dar cel putin asa anonim cum sunt eu, nu dau cu codul. No reply ca nu imi mai pasa, rupeti-va capul si cautati-va sa scoateti v4 poate va gasesc astia v3-ul si e pacat ca dupa nu mai stiti sa trageti.

Link to comment
Share on other sites

Orice se va întâmpla, că vor lua sau nu SF-ul, Avispa a fost mereu o mafie puternică care a avut 7 cuceriri de oras de cand s-a băgat noul sistem de mafii si până acum. Ca trecut, El Loco sau 69 nu se compara cu Rifa.

Link to comment
Share on other sites

Salut! De mâine nu cred că voi mai fi colegul vostru, atâta bătaie de joc ca aici ( la căminul unde stau ) nu am mai văzut, chiar nu pot lăsa o amărâtă de cameră descuiată, de frica ca li se fura chiloții. Ma rog, va mulțumesc și bafta mai departe, îmi vine foarte greu să plec după 3 luni

Link to comment
Share on other sites

 

 

Orice se va întâmpla, că vor lua sau nu SF-ul, Avispa a fost mereu o mafie puternică care a avut 7 cuceriri de oras de cand s-a băgat noul sistem de mafii si până acum. Ca trecut, El Loco sau 69 nu se compara cu Rifa.

 

Oamenii fac factiunea, nu factiunea pe oameni. Daca intelegi ce vreau sa spun :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.