Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mâine avem 2 war-uri. Primul war începe la ora 20:00 pâ la 20:30, iar al doilea începe la ora 21:00 pâ la 21:30. Vreau prezență maximă, primul war este pe HQ nostru, ne-au atacat cei din 69.

 

#baftălașcoalăpuradeiimei.

Link to comment
Share on other sites

No bun, gg pentru attack, e macar ca maine avem si noi ceva war mai calumea cu 69, desii nu cred ca ajung la primul war ca maine o sa fiu plecat sper sa termin pana in 19:45 sa pot ajunge la primul war.

Chestie ca elc a scazut prea rau si verdantu s-ar putea sa intre pe sf, deci cred ca o sa avem concurenta pe sf. O sa mai vorbesc cu cativa prieteni sa vad daca vin sa ajute, ne auzim maine, bag o dota 2.

Link to comment
Share on other sites

Bun.. aseara au fost mici certuri da' nu-i bai. Sincer nu prea-mi mai pasa ce spun copiii astia micuti, vreti sa plangeti pe /f destul, ok plangeti pana va vin spumele doar un singur lucru cer de la voi, ascultati la war. Daca nici sa castigati turfuri nu va place atunci stati civili.. ca altceva n-am ce sa va fac.

 

No bun sper ca am lamurit cu treaba asta, a 2 a problema ar fii ca nu prea ascultati si din cate am vazut pe RPG unii sunteti cu 300-400 s pe turf in SF (ma rog ca n-am avut waruri in alta parte) da' pana sa va dati voi regi si etc treceti pe turf, ascultati la war si se castiga.

 

Bun si acum n-o sa ne mai plictisim la waruri 69 s-a ridicat destul de mult dupa parerea mea cu sabzero lider, deci sper sa intelegeti ca de acum o luam in serios daca vreti sa avansam in /top si sa fim iar cu 24 de turfuri in top, daca nu o sa pierdem turfuri.. din cate ati vazut am castigat vs vdt foarte bine doar ca trebuie sa ascultati la war. N-am chef sa ma cert cu nimeni, ca nu stau sa ma cert cu fiecare pusti in parte pe un joc din 2004 ca sincer mi s-a luat de noua asta generatie deci :-?? mno.. sper sa intelegeti ca daca nici cu vorba buna nu intelegeti, n-are rost sa va injur ca atunci se vede gramu' de inteligenta.

Link to comment
Share on other sites

, Ba tu iarasi vorbesti mult si prost. =))

 

Salutare bai astia, hai Zeppe cu orasul ala. Momentan vad ca o duceti foarte bine, daca mai aveti nevoie de putin ajutor ma anunti pe wapp zeppe.

 

Daca ma iubiti nu uitati sa-mi dati si mie un like / subscribe.

Link to comment
Share on other sites

@MeMoRy Legend, Pai ce sa fac pe RPG1? Nu vezi ca zic mai sus o gluma despre Zenod el o ia in serios, csf ? Nu prea am ce sa fac =))

 

Frate pe RPG3 macar stiu ca este liniste, filmez linistit, in caz de este ceva suspect sunt luat la Teste TW nu sunt direct banat, prima data am fost direct banat insa dupa adminul si-a cerut scuze ca m-a banat =))))

Ceva de genu http://imgur.com/a/ZINNn

 

, Nici gand.

Edited by H2k BlasT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.