Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mda, pacat ca se sfarseste asa dar unii admini strica toata distractia jocului stand 24/24 /recon pe noi, banandu-ne pe nedrept etc... sa speram ca unii or sa ia unban, nu ma prea intereseaza de banul meu, tot aceiasi parere am despre robii, hai salut.

Link to comment
Share on other sites

https://forum.b-zone.ro/topic/148154-avispa-rifa-legende-legends/?p=2226048

 

Luati si mancati, vad ca avem vizitatori pe aici (Miss Coffee). Adevarat ba, nu merit lider, am toti codatii in mafie, dar nu e vina mea ca ai tu numai palete in factiune si ca ramai in HQ cu nu stiu cati pe turf si noi cu 10 - 15 membrii. Asa ca pana iau eu wipe sau ramanem 20 in factiune o sa fie o problema ca o sa fie greu sa iesi din HQ, totusi poate te lasam si pe tine.

 

Ho ba nu mai traiti aici ca va pute gura, lom wipe asta e, m-am implicat cat am putut si am reusit ceva.

 

Daca luati unban bine, daca nu, asta e, oricum asta e generatia din ziua de azi, stati pe samp si dupa plangeti in joc ca nu ati luat bacul (unii admini)...penibil.

Link to comment
Share on other sites

@, da-l dq ca s-a fixat pe noi al dq =))

In rest, pentru toate mafiile care au stat la respect: Cand vedeati ca venim pe turf fugeati ba valetilor, cand vedeati ca a dat Avispa attack pe voi deja scadeati un numar din turfurile detinute, cand dadeati attack pe noi dadeati doar ca sa faceti incalzirea pentru warurile urmatoarele, cand ne vedeati la paint aveati pe copy paste "codatilor" ca nu mai stiati de capu vostru la cum va dadeam :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.