Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ce curg ban-urile prin avispa =)). Se pare ca domnul Kelton a avut o dimineata placuta.

Link to comment
Share on other sites

Ce curg ban-urile prin avispa =)). Se pare ca domnul Kelton a avut o dimineata placuta.

 

Daca nu faci si tu o reconstituire sa demonstrezi ca nu ai dat cum ii apare lu ala pe filmare, tot degeaba... Kelton iti da ban si tu faci cerere unban si ce zici ? Ala e cod ? :)) Nu asa se face bai

Link to comment
Share on other sites

De cate ori am luat eu crash de atatea ori sa imi bag pl in masa lu ala care are cod de crash

 

De cate ori am luat toti crash, de atatea ori in mamica lui.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cum sa bati GSB pe HQ in 16 oameni:

 

Ce ai cois? Ca la ultimele 2 waruri nici sa intru in LS n-am putut ca luam crash, prea disperati avorturile astea esuate baga-mi-as pula-n nasterea lor de lepre. Sper sa va stea inima in loc si sa fie in mamicile/a lu ala/aia care dau crashuri de atatea ori cat am luat noi toti din rifa la un loc.

Link to comment
Share on other sites

Cunoaste toata lumea situatie de pe server din aceste 2 zile de waruri. Speram ca SCRIPTERII acestui server sa rezolve aceasta problema cat mai repede ne putem juca si noi normal si corect la war. Nu este posibil ca acest server sa permita asemenea programe de 2 lei si orice civil de level 1 sa poata da crash oricui de pe mapa. Este doar o problema de timp, tineti-va comentariile si nervii pentru voi pentru ca majoritatea au fost in aceeasi situatie, exceptie 4-5 care au un anti-crasher bun.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.