Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

IN CAZUL IN CARE NU ATI OBSERVAT ASTAZI CE S-A INTAMPLAT



VA EXPLIC EU




V-ATI BATUT JOC DE 20 DE COLEGI SI ABIA AM PIERDUT CU TOATE CA 2 DIN VDT NE RUPEAU PRIN PERETI(AWAY)




EVIDENTA 29.03.2017 A FOST FACUTA




yA2w5Fn.png




DACA MAINE 30.03.2017 O SA FIE ACEEASI SITUATIE VOR FI ACORDATE SANCTIUNI



PENTRU



29.03.2017 + 30.03.2017




VA ROG NU VA MAI BATETI JOC SI FITI SERIOSI DACA VRETI SA FIM CEI MAI BUNI



SI SA LUAM 72 DE TERITORII


Link to comment
Share on other sites

Salutare, deseara o sa ajung si eu, sper sa recuperam ce am pierdut.

 

Escobar inchide aplicatiile, de ce mai recrutezi ? ajungem la 72/72 si in cati suntem acuma, de ce sa intre si altii care n-au participat pana acuma la cucerirea turfurilor doar sa apara si ei pe lista cu 72/72.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, deseara o sa ajung si eu, sper sa recuperam ce am pierdut.

 

Escobar inchide aplicatiile, de ce mai recrutezi ? ajungem la 72/72 si in cati suntem acuma, de ce sa intre si altii care n-au participat pana acuma la cucerirea turfurilor doar sa apara si ei pe lista cu 72/72.

 

Ti se pare ca am acceptat pe cineva? Poate mai aplica vreun prieten/cunoscut ceva

Link to comment
Share on other sites

Salutare, deseara o sa ajung si eu, sper sa recuperam ce am pierdut.

 

Escobar inchide aplicatiile, de ce mai recrutezi ? ajungem la 72/72 si in cati suntem acuma, de ce sa intre si altii care n-au participat pana acuma la cucerirea turfurilor doar sa apara si ei pe lista cu 72/72.

 

Te afli in aceeasi categorie cu acesti "altii"... calm ur tits. ;)

Edited by Express din PLANTE
Link to comment
Share on other sites

@@Express din PLANTE, De ce ? ca nu fac scoruri de +20 la fiecare war ca altii ? imi cer scuze ca joc corect si nu rup coadele, sau te referi la faptul ca am intrat mai tarziu ? am intrat inainte de a bate si recordul de 51 de turfuri si da, am fost inactiv o perioada ca mi s-a ars monitoru ce sa faci, se intampla. Nu stiu de ce iti dau aceste explicatii ca n-ar trebui sa-mi pierd secunde din viata facand asta, dar am zis sa te lamuresc.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@@Express din PLANTE, Cauti cearta? Stiu ca-s prea bun si peste tot pe unde am mers in mafii am reusit sa fac ceva, am participat la majoritatea recordurilor de pe server, pe cand tu esti un nimic si vrei sa iesi si tu in evidenta mentionand o vedeta ca mine in posturile tale,sunt prea JMecher pentru tine csf, deci practic iti urez un sincer 'ma cac pe tine', nu te obosi sa dai reply ca nu-ti mai raspund, nimicule. PA!

 

 

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@@Express din PLANTE, vorbe adevarate maestre. N-am nimic cu nimeni, dar cica sa nu mai accepte pe nimeni.. a dat-o urat. Si el mai acum ceva timp s-a dus sublider in 69 si a incercat sa o opreasca pe Avispa, acum s-a dat cu ei. Eu oricum sunt neutru, pentru ca nu mai joc.. doar mai arunc cate un ochi p-aici si mai fac o caterinca, una alta.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, bă copii nu vă mai certaț că nu ie frum.

 

@@Express din PLANTE, nu mai ațâța lucrurile bos, te roagă persoana mea.

 

@@AIM James StPatrick, Marț avem 72/72 bosulică.

 

@@GAUCHO ZEW, mulțam fain bă dă la tăț, păcat că ai fost banat..

 

Bă să moară fanii mei și geaca mea Larisa, vă urăsc pă tăți dă 1 aprilie, pups.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.