Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, welcome.

@, welcome back brasovene, tin minte ca tu m-ai adus aici :)).

Link to comment
Share on other sites

Fraților, avem 3 sau 4 inactivitati de 14 zile, nu știu cum faceți da vedeți cate acceptați, cu dupăia iar va treziți 20 pe turf, poate nici aia. Maine avem 4 pe 4, eu îs la tuns, nu știu la cat ajung, asa ca bag învoire. Poate prind 1 war 2, hai nn

Link to comment
Share on other sites

O să începem cu evidența că altfel nu se poate și o să vă rupem în FW-uri aștia care nu intrați. Cum v-am spus și în joc nu-mi pasă care ești tot iei fw. Ori intrați la wars ori vă dau eu afară. Voi alegeți. O zi bună, ne auzim diseară la wars.

 

Link to comment
Share on other sites

69 Pier Mobs Faction Manager v2

 

- Evidenta automata (setezi secundele minime pentru fiecare war si dai genereaza - posibilitatea de a descarca imagine PNG cu tabelul)

- Verificarea joburilor membrilor inainte/dupa sau in timpul warului (sa vedem cine vine cu mecanic la war)

- Statistica generala factiune (cati inamici ucisi, de cate ori am murit, cat timp petrecut pe turf ca factiune, cate waruri jucate, cate waruri castigate, cate waruri pierdute)

- Statistica membrilor (inamici ucisi, morti, sanctiuni primite, timp petrecut pe turf, titlu primit - ex. cel mai mare scor din factiune, cel mai noob scor etc)

- Statistica personala (cand primesc rankup, cand imi iau fw clear)

- Posibilitatea de a imbunatati sistemul si adauga alte module foarte usor

 

MJD04eT.png

 

1yytk2G.png

 

si4xmzl.png

 

7QBTXmN.png

 

Sistemul complet (v2) o sa fie valabil incepand cu 1 Februarie 2016.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.