Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, CRistian din ZEW said:

Cititi atent ce scriam eu pe /f cand altii se bucurau @SKY BELEAUA ZEW mai ales tu iubire =)) 

 

Druxler asa zisu gangster mafiot care-si baga si-si scoate in toata lumea, gypsanul de Buzau care are aproximativ 90-100 de kile

(camasa mov)

 

 

Fotografia postatÄ de Ionut E. Madalin.

Fotografia postatÄ de Ionut E. Madalin.

 

 

Ce cap ai sa moara mama, zici ca e dovleac placintar =))=))=)) 

Urechile alea zici ca-s antena de la NR, cred ca prinzi HBO =))=)) 

 

Fotografia postatÄ de Ionut E. Madalin.

 

 

In fata putem observa sprancenele ce ies in evidenta nu ca ar fi prea frumoase si pentru ca mai au putin si se unesc..nu zic sa te pensezi ca pasaricile, dar macar, cat de cat acolo.. =)) 

Pe spate putem observa ca aceasta forta a naturii are in jur de 40 in brat =)) putem observa de asemenea parul care vine peste urechi de netuns ce e si mai are putin de ajunge la umeri, ahaha =)) si urechile sa nu uitam care zici ca-s manerele de la cosciug sa moara baietii =))=)) 

 

 

Pentru tine si toata mafia tale

"numai oameni mari, de 100 de kile"

=))=))=)) 

 

Ionut E. Madalin il gasiti pe Facebook =)) stelistul infocat =)) 

Tipa aia e dragută..pacat ca apare un urangutan langă...

@CRistian din ZEW

 

2 hours ago, SabzeRo ZEW said:

=))=)) seriously????? =)) 

It s really

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, CRistian din ZEW said:

Cititi atent ce scriam eu pe /f cand altii se bucurau @SKY BELEAUA ZEW mai ales tu iubire =)) 

 

Druxler asa zisu gangster mafiot care-si baga si-si scoate in toata lumea, gypsanul de Buzau care are aproximativ 90-100 de kile

(camasa mov)

 

 

Fotografia postatÄ de Ionut E. Madalin.

Fotografia postatÄ de Ionut E. Madalin.

 

 

Ce cap ai sa moara mama, zici ca e dovleac placintar =))=))=)) 

Urechile alea zici ca-s antena de la NR, cred ca prinzi HBO =))=)) 

 

Fotografia postatÄ de Ionut E. Madalin.

 

 

In fata putem observa sprancenele ce ies in evidenta nu ca ar fi prea frumoase si pentru ca mai au putin si se unesc..nu zic sa te pensezi ca pasaricile, dar macar, cat de cat acolo.. =)) 

Pe spate putem observa ca aceasta forta a naturii are in jur de 40 in brat =)) putem observa de asemenea parul care vine peste urechi de netuns ce e si mai are putin de ajunge la umeri, ahaha =)) si urechile sa nu uitam care zici ca-s manerele de la cosciug sa moara baietii =))=)) 

 

 

Pentru tine si toata mafia tale

"numai oameni mari, de 100 de kile"

=))=))=)) 

 

Ionut E. Madalin il gasiti pe Facebook =)) stelistul infocat =)) 

=))=))=)) NEBUNULE =)) @CRistian din ZEW

Link to comment
Share on other sites

@DRUXLERCu ce se face de ras baiatule ? =))))) Pai de ce ne injuri de mortii de familie, cand tu esti un copil retardat si nimic mai mult.. esti un grasut sa nu zic gras, care zi de zi stie doar samp si sas injure pe /c sau /f, dar sa faci o fapta buna nu stii ;) Du-te si tu, da 100e si dizvirgineazate la ceva curva, sa ne arati ca esti barbat adevarat, salut.

Link to comment
Share on other sites

Lasa-ti-l ma baieti, ca-mi da mesaj pe Wapp sa-mi zica ca au ras 3-4 ca sa nu ma simt eu prost? 

@SabzeRo ZEW

@Bulaie ToV

@ColorsKiNG

@Panda CelOriginal

@SKY BELEAUA ZEW

@DivisioN ZEW

 

 

@DRUXLER ba, dezaxatule, tu nu te uiti cum arati? Cum poti sa injuri sau sa vorbesti de futut cand nu-ti vezi putulica de burta?

 

 

DfrFhCj.jpg

 

Ce sani ai nebunatico, mrr =)) 

Ce-i cu negreala aia la subrat, ti-a aparut si tie puful ala negru de cioroi mic si obosit? =)) 

Urechile alea fac tot, sus lipite jos se despart =)) au bagat divort saracele =)) 

Erai putin grasut este? Acum cum esti? Ai mai slabit, ca nu prea se vede progresul =)) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@CRistian din ZEW AHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHHAAHHA WHAT A UGLY FACE  =))=))=))=))=))=)) 

Link to comment
Share on other sites

????

Link to comment
Share on other sites

Salutt guys don't be mad tomorrow HQ ELC is our , we need max members ON we didn't finish yet ba. 

Rank4+ don't forget to attack elc and vdt. 

Good night.

Link to comment
Share on other sites

Acest tip este unul magic. El zice ca pune toata factiunea in cur. Hai sa tragem o privire !

https://www.rpg.b-zone.ro/wars/gangsters/rank/540 - +213

https://www.rpg.b-zone.ro/wars/gangsters/rank/97 - -134

Are si el amaratu + 79 dintr-un total de 982 wars. Feriti-va de el are o putere magnifica !

Pazea vine druxler beleaua!

1.png

2.png

Link to comment
Share on other sites

@AndreyCiubotariuCe sa-i ceri la prostul asta de copil? =))) Pai el ne ia familia, neamu,mafia, tot ce poate el in "pula" cu abia se crede el pe el, ce vorbeste dar sa mai credem si noi ? =))@DRUXLERBaai omulee, da-mi numaru lui maicataa sa o sun, sa-i transmit ca a facut un retardat de copil pe acceasta lumeeee, mai bine arunca-te dp bloc, pentru binele romaniei si pentru binele tau, ca esti prost de n-ai ideei, te-am salutat din mers.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.