Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai ma sa ne mobilizam daca vrem sa vedem SF-ul albastru, iar primul lucru pe care il putem face este sa nu ne mai certam la war-uri si sa cooperam. Nu va mai suparati din orice...suntem aici ca sa aducem gloria gang-ului nu sa-l lasam fara turfs. Vreau sa vad macar ca va straduiti, si sa recuperam turf-urile pierdute astazi.

Link to comment
Share on other sites

Va salut pe toti si va doresc mult succes pe mai departe .

Nu am realizat ceea ce mi-am propus in acest gang si anume cel putin cat a fost prima mea venire aici , insa stiti cum e nu toate se intampla in viata ... mai sunt si exceptii .

Sincer sa fiu nu am dorit sa plec , drept dovada ca sunt la a 2-a demisie , insa felul meu de a fi nu corespunde cu ceea ce se petrece aici .

Sper sa nu fi suparat / dezamagit pe nimeni si daca am facut-o imi cer scuze . Cu totii avem momente si momente .

Asadar acestea fiind spuse va doresc numai bine si sper ca pe viitor James si conducerea sa reuseasca ceea ce si-a propus atunci cand ii sa acordat aceasta functie .

O seara buna .

 

 

Semnat : HofyMan .

Edited by HofyMan
Link to comment
Share on other sites

If you've lost 2 turfs, this is the reason that all leave from faction, it is our more reason to Take gun and PLAY HARD,and take the whole sf..

Edited by Mario Jovic
Link to comment
Share on other sites

Neata lume .

 

Dupa o simpla cercetare asupra topicului "Demisii" am vazut peste 4 demisii dupa prestatia de la waruri . Sincer , nu stiu dece va lasati asa usor , de va dati demisia. Nu aveti deloc putere in voi si ambitie incat sa urcati acest gang , deaia va lasati pagubasi asa usor , in opinia mea . Unii au venit de cateva zile si isi pun demisia deoarece nu e organizare , stim cu totii ca nu este organizare , James are treaba in viata reala si abea isi face si el timp sa intre la waruri ( nu este un capat de lume ) . Este o perioada mai dificila pentru noi , asta este.. dar nu trebuie sa va lasati asa usor , cu rabdare se vor rezolva toate .

Sper ca macar 1-2 din cei care si-au pus demisia , si care vor citi ce am scris mai sus , sa si-o retraga . Pace voua .

Link to comment
Share on other sites

Aia care si-au depus demisia dupa war-urile de ieri au o fire slaba si daca nu acum, si-o vor depune dupa alt war pierdut. Eu personal cred ca nu avem nevoie de asa membri, care isi dau demisia dupa niste war-uri pierdute, ci avem nevoie doar de membri puternici la caracter, care nu se dau batuti nici atunci cand o mafie din LS ne ia turf-ul nostru. Orice gang are asa vremuri grele, dar daca nu le poti depasi niciodata nu vei ajunge la vremurile bune ale acestuia.Atat am avut de spus...

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor membrilor acestei facţiuni. Am simţit nevoia de a îmi face simţită prezenţa în acest topic pentru a putea lămuri o dată pentru totdeauna situaţia actuală a facţiunii noastre. După cum vedeţi, lucrurile nu decurg aşa cum ar trebui în interiorul gangului nostru. Asta este... Momentan trecem cu toţii printr-o perioadă mult mai grea. Nu este firesc şi nici prea frumos din partea voastră să vă daţi demisia după primele waruri pierdute. Este perfect normal să mai pierzi din când în când, deoarece în viaţă nu ai mereu doar şi doar de câştigat. Vedeţi şi voi, nu este nevoie să o mai zic eu şi aici. Momentan nu am experienţa necesară pentru a putea organiza şi conduce singur o întreagă facţiune, mai ales într-o zi de war în care pur şi simplu dau din gura degeaba pe chatul facţiunii, pentru că oricum nu sunt ascultat de nimeni. Recunosc, ştiu că nu sunt aşa cum v-aţi asteptat cu toţii să fiu. Este prima mea experienţă de acest fel, iar în momentele astea am nevoie de toţi membrii pentru a mă putea perfecţiona. Am nevoie de înţelegere, linişte şi timp pentru a putea ajunge acolo unde s-ar presupune că ar trebui să mă aflu ca şi sublider al vostru. Revenind la ceea ce am vrut să vă comunic de prima dată. Nu trebuie să ne dăm bătuţi niciodată! Făcând asta, mai ales din primele zile, nu vom ajunge niciodată acolo unde ne dorim să ajungem cu adevărat. Să fim sinceri, oricine ar vrea ca gangul său să poată deţine un întreg oraş. Înduraţi oameni buni! Înduraţi, căci astfel o să putem arăta adevăratele rezultate! Credeţi că generaţiile din urma noastră, generaţiile ce au făcut ca numele gangului nostru să-şi lase amprenta în istoria serverului, au renunţat aşa usor? Explosive, Atom, Dolaru, MyAir, CrazyStunt, alexBz, Trestiii, Rasta, Doky, Denis, Adrian28, Eugen, .Drew, Ella, .i7, Naruto, omxic şi restul legendelor, credeţi că şi-au depus demisiile imediat după ce au pierdut un war? Bineînţeles că şi ei au fost nervoşi la timpul lor, însă şi-au dat seama că nu trebuie să fie compleşiţi de furie şi să recurgă la treburi prosteşti precum o demisie postată la nervi. Şi-au amintit pentru ce luptă şi astfel nu au dat înapoi precum unii dintre voi. Treziţi-vă, căci avem nevoie de voi. Nu lasaţi ca toata munca pe care am depus-o cu toţii să fie în zadar. Fiţi alături de mine şi de James în aceste vremuri grele. Luptaţi pentru 69 Pier Mobs iar noi vă promitem rezultatele mult sperate. Mulţumesc...

 

@HofyMan, @vasyyyy, @DoomToretto, , , @Deejay LoliKosS şi , avem mare nevoie de voi! Nu ne lăsaţi la greu, vă rugăm! Luptaţi pentru 69 Pier Mobs aşa cum ai luptat şi până acum. Nu lăsaţi nervii să vă cuprindă! Nu ne permitem să pierdem nişte membrii ca voi... Nu ne permitem să pierdem următoarele legende ale gangului nostru.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, postez si eu aici pentru ultima oara.

Stiu ca am dezamagit pe unii se stiu ei care, dar nu pot sta intr-o factiune unde nu m-am acomodat, asa ca va doresc bafta la turfuri(Sigur o sa aveti mare nevoie), iar tu, timothy nu te lasa chiar asa usor, daca vezi ca nu asculta cineva sanctioneaza-l nu sa-si bata joc de tine, incearca sa te impui in fata lor, cam atat am avut de zis, poate ne mai revedem vreodata.

Link to comment
Share on other sites

Timothy respect si constientizez ce vrei sa zici prin fraza de mai sus dar eu nu mi dau demisia de la un war.....am pierdut eu multe ...imi dau deimisia deoarece nu ma inteleg cu unii membri si stiii foarte bine situatia,e mai bine fara mine decat sa traiesc in fiecare zi cu cearta pe /f.Si e adevarat nu va lasati batuti usor .....incet cu incet creati o familie si veti fi mult mai bine organizati .

Bafta James si comania,chiar m-am simtit foarte bine in 69 Piers .San Fiero va fi al vostru ,luptati!Salutare mafiotilor.

Link to comment
Share on other sites

@, stii ca te respect foarte mult, esti un om in adevaratul sens al cuvantului. Inteleg ce zici, stii ca nu vreau sa plec din cauza war-urilor, nu asta este motivul meu, ti l-am spus in joc, intelege-ma te rog. Pana la urma, fiecare ne urmarim scopurile in jocul asta. Fiecare vrem sa dovedim ceva, fiecare ne dorim rezultate, atat colective, cat si individuale. Eu inca nu mi-am indeplinit obiectivele individuale, imi doresc sa plec din pricina acestui fapt. Stiu ca 69 Pier Mobs este o factiune care se respecta, dar pana la urma fiecare vrea ce este mai bine pentru el. Va multumesc pentru sansa acordata, atat tie, Timothy, cat si lui James, deoarece ati avut incredere in mine si imi pare rau daca v-am dezamagit, dar asta este alegerea mea. Promit ca vom tine legatura, daca ai nevoie de mine, ma poti contacta in joc, si voi incerca sa fac tot ce pot. Va multumesc inc-o data, aveti grija de voi !

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor membrilor acestei facţiuni. Am simţit nevoia de a îmi face simţită prezenţa în acest topic pentru a putea lămuri o dată pentru totdeauna situaţia actuală a facţiunii noastre. După cum vedeţi, lucrurile nu decurg aşa cum ar trebui în interiorul gangului nostru. Asta este... Momentan trecem cu toţii printr-o perioadă mult mai grea. Nu este firesc şi nici prea frumos din partea voastră să vă daţi demisia după primele waruri pierdute. Este perfect normal să mai pierzi din când în când, deoarece în viaţă nu ai mereu doar şi doar de câştigat. Vedeţi şi voi, nu este nevoie să o mai zic eu şi aici. Momentan nu am experienţa necesară pentru a putea organiza şi conduce singur o întreagă facţiune, mai ales într-o zi de war în care pur şi simplu dau din gura degeaba pe chatul facţiunii, pentru că oricum nu sunt ascultat de nimeni. Recunosc, ştiu că nu sunt aşa cum v-aţi asteptat cu toţii să fiu. Este prima mea experienţă de acest fel, iar în momentele astea am nevoie de toţi membrii pentru a mă putea perfecţiona. Am nevoie de înţelegere, linişte şi timp pentru a putea ajunge acolo unde s-ar presupune că ar trebui să mă aflu ca şi sublider al vostru. Revenind la ceea ce am vrut să vă comunic de prima dată. Nu trebuie să ne dăm bătuţi niciodată! Făcând asta, mai ales din primele zile, nu vom ajunge niciodată acolo unde ne dorim să ajungem cu adevărat. Să fim sinceri, oricine ar vrea ca gangul său să poată deţine un întreg oraş. Înduraţi oameni buni! Înduraţi, căci astfel o să putem arăta adevăratele rezultate! Credeţi că generaţiile din urma noastră, generaţiile ce au făcut ca numele gangului nostru să-şi lase amprenta în istoria serverului, au renunţat aşa usor? Explosive, Atom, Dolaru, MyAir, CrazyStunt, alexBz, Trestiii, Rasta, Doky, Denis, Adrian28, Eugen, .Drew, Ella, .i7, Naruto, omxic şi restul legendelor, credeţi că şi-au depus demisiile imediat după ce au pierdut un war? Bineînţeles că şi ei au fost nervoşi la timpul lor, însă şi-au dat seama că nu trebuie să fie compleşiţi de furie şi să recurgă la treburi prosteşti precum o demisie postată la nervi. Şi-au amintit pentru ce luptă şi astfel nu au dat înapoi precum unii dintre voi. Treziţi-vă, căci avem nevoie de voi. Nu lasaţi ca toata munca pe care am depus-o cu toţii să fie în zadar. Fiţi alături de mine şi de James în aceste vremuri grele. Luptaţi pentru 69 Pier Mobs iar noi vă promitem rezultatele mult sperate. Mulţumesc...

 

@HofyMan, @vasyyyy, @DoomToretto, , , @Deejay LoliKosS şi , avem mare nevoie de voi! Nu ne lăsaţi la greu, vă rugăm! Luptaţi pentru 69 Pier Mobs aşa cum ai luptat şi până acum. Nu lăsaţi nervii să vă cuprindă! Nu ne permitem să pierdem nişte membrii ca voi... Nu ne permitem să pierdem următoarele legende ale gangului nostru.

 

Clarificam situatia, nu a fost niciodata vorba de war-uri pierdute, pe mine ma doare undeva de war-uri, nu war-urile reprezinta un gang, e vorba ca toata lumea se straduieste si totusi liderul niciodata nu este acolo unde trebuie si cand trebuie, cand te-am intrebat "Unde e James?" ai raspuns " Nu stiu." . Daca tu ca sublider nu comunici cu el , cum te poti astepta la mai mult de la noi? Aveti multe de invatat, dar ca sa inveti mai intai trebuie sa fii activ, mai ales ca lider. James are o vechime destul de mare pe server si probabil ca stie cum era sa fii lider inainte, acum toata lumea batjocoreste un lider vorbeste cu el ca si cum ar fi ultimu' fraier. Asta e lipsa de respect in primul rand din partea playerilor noi, nu cred ca m-ai auzit pe mine sa vorbesc urat cu tine ( Timothy ) sau cu James, generatia noua de pe b-zone n-are pic de respect, dar asta se datoreaza si voua, pentru ca daca trag putin bine cu arma sau baga ceva cod ii tratati ca pe niste zei, nu ii sanctionati pentru ca " fac + la war si castigam turfs". Sistemul actual de wars este de tot rahatul iar voi nu mai stiti altceva decat razboaie peste razboaie uitati esentialu'. Atat am avut de zis.

 

Link to comment
Share on other sites

@, Am vorbi ceva cu tine si vad ca nu prea ai inteles .

Dupa cum zice si doom in precedentul post un gang nu inseamna doar WAR sau TURFS , im primul rand trebuie sa existe colegialitate respect si reponabilitate .

Si cred ca prin cele 3 cuvine am cam zis ceea ce trebuie sa fie inteles .

Nu plec pentru un amarat de war pierdut ca stii cum e turfurile vin si pleaca ceea ce e ceva normal .

Nu are rost sa incep iar sa fac o poveste din motivul plecarii mele , majoritatea il stiu pentru ca am discutat cu fiecare in parte , care a fost interesat .

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.