Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Uite cine se trezeste vorbind .. ala care vede culoarea cerului doar pe net ..pun pariu ca nici vecinii tai nu te cunosc!! mars in pula mea de retardat cu tot cu Zeii tai cu tot .. bine ca pe voi astia ,,zei" nu va vede nimeni ca rupeti codurile , ca doar aveti relatii .. stati in comfe cu adminii plm .. jmekeri coaie.. dinaia rai de rup tastatura cand ii supara unu , dar in fata se caca pe ei de frica , sictir in mortii mati. ... respect unora din 69 care au fost si sunt inca baieti buni .. restul sunteti doar niste gunoaie ... $@LP@

 

Psst...baiatu!Cumperi tigari?

Sa revenim la realitate.Poti sa stai si cu Kelton in conferinta, tot nu scapi de controale.Poti sa ai 2-3 prieteni admini, dar restul cu siguranta te pot controla(trust me).

Problema este ca unii ascund mai bine codul, altii au invatat sa-l foloseasca foarte bine incat te prinzi greu apoi este categoria aia putin mai sus pe care am vanat-o si eu foarte mult timp si anume acei jucatori care stiu sa ascunda bine codul si il folosesc aproape la perfectie(cocktail-ul cel mai periculos).

De ce nu realizati o data pentru totdeauna ca, codati sunt in fiecare mafie, departament si factiune pasnica? Diferenta intre o mafie si alta nu o face codul(ca doar este un numitor comun) ci organizarea, numarul si capacitatea membrilor.

Acum vrei o tigara sa te calmezi?

Link to comment
Share on other sites

:(

 

@, Uite cine se trezeste vorbind .. ala care vede culoarea cerului doar pe net ..pun pariu ca nici vecinii tai nu te cunosc!! mars in pula mea de retardat cu tot cu Zeii tai cu tot .. bine ca pe voi astia ,,zei" nu va vede nimeni ca rupeti codurile , ca doar aveti relatii .. stati in comfe cu adminii plm .. jmekeri coaie.. dinaia rai de rup tastatura cand ii supara unu , dar in fata se caca pe ei de frica , sictir in mortii mati. ... respect unora din 69 care au fost si sunt inca baieti buni .. restul sunteti doar niste gunoaie ... $@LP@

https://youtu.be/8C3Lo_jF80A?t=31s

Edited by Birdi din ZEW
Link to comment
Share on other sites

@Sarpe it can't be :) cause 0/0 not Existe i mean 1/0 not existe and 0/1 existe so if you say any number x/0 it can't be that is why :) but it was a good from you =)) gg

or this 1+1=1 1=3/3=3x1/3=3x0.333333333=0.999999999 + 0.999999999=1.999999998 :)

Edited by Mr GroMo
Link to comment
Share on other sites

Tiganeala , certuri , prosteala . Asta e descrierea perfecta pentru ce se intampla acum in SF. Ce a fost SF si ce a ajuns dintr-un loc perfect in care exista o plangere la luna acum se fac 20 pe zi, la o singura persoana numai.

 

Mereu echipa care nu poate sa intre pe turf iese destul de usor , cat timp 69 batea elc si avispa nu se faceau plangeri pe motivul "parasire turf" pentru ca noi cosideram ca nu merita sa ne pierdem timpul cu ele si la urma urmelor tot va bateam. In momentul in care un player paraseste turful e clar ca nu are unde sa intre fiind plin de mafia adversa. Intelegeam plangerea daca lucrurile mergeau pe fostul sistem de war, dar acum daca exista influenta, de ce? De ce sa facem plangeri.

 

Deja lucrurile devin de la critice la penibile, crank se duce la toti adminii si ii intreaba pe rand "Ce dau la plangerea x" si raspunsul care i se pare mai bun pentru membrii lui pe acela il aplica. Chiar daca Xtazy raspunde de SF, iar Xtazy ii explica clar ce sanctiuni trebuie sa ofere, el tot intreaba in continuare. Mai pe scurt isi salveaza membri incontinuu.

 

Sa nu mai zic ca noi primim plangeri de la elc, iar cand unii ca Marian vin si le pun si lor plangere imediat primesc sms de la crank " UNDE E PACTUL? RETRAGETI, EU NU MA INTELEG CU EXPRESO, NU VREA SA RETRAGA"

 

Singurul om care tine mafia aia in picioare e muzzy, daca el pleaca de acolo pana seara pica factiunea. Sa nu mai zic ca e o presiune enorma in ELC , ei castiga si totusi se injura intre ei pe chat ,in mod normal cand castigi ar trebui sa fii ok si fericit, poate ca si acolo s-au strans foarte multe "Vedete" ca si in 69.

 

Vreau sa multumesc urmatorilor membrii 69 care au fost alaturi de mafie si la bine si la rau : Clau07,tuddypwnz,Hollow(aka qlesc, multumim pentru munca depusa la http://69.kiscoe.com/siteul care ne face evidenta automat si ne arata cine are arms dealer si cine nu), Mlo,hanii(Tace si face, ne pare rau ca ti-a zis un destept "Taliban" nu esti taliban, era doar "Vedeta" acel player care nu e bun de nimic),xThe0,Expres,trestie,Marian,beowulf,dudustef,biscuitzel,[F4L]anca. Acesti playeri sunt pe lista asta pentru ca toti stiu sa isi tina gura la war si sa faca ce li se zice sau nu se despart de mafia asta nici in ruptul capului chiar daca unii au iesit fortat din factiune din mici incidente.

 

 

Acest topic va fi inchis o vreme pentru ca deja Adi de la Valcea si prieteni sai fac spam ca la Lautari.

Link to comment
Share on other sites

Cand o sa ajutati la coordonare si nu o sa fiti doar oameni de a anunta un amarat de fvr sa ma cautati. De asemenea, cand o sa dati cu totii pe la waruri si nu o sa mai fiti 20, la fel, sa ma cautati.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Diseara la ora 19:45 va vreau pe toti in hq!. Incercati sa intrati mai repede cu 10-15 minute .. pentru ca pe server o sa fie 1000/1000 ca in fiecare seara. Cine lipseste diseara de la wars are FW fara discutii!

 

Eu am ore de dupa amiaza asa ca voi intra cel tarziu la 19:30 ( in caz ca ziceti de ce nu intru)

Edited by Darius 69 ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Faptul ca in factiune predomina inactivitatea nu inseamna ca unii din conducere sunt pe langa;). Cand in factiune se va trece de 30 on, vom sta de vorba si vor aparea si rezultatele. Cat timp, majoritatea nu asculta si le ia 10 ore sa ajunga pe turf, este normal sa avem aceste rezultate. De asemenea, cu 20 de oameni on, iar ei 27 pe turf raspanditi peste tot, unde ai vrea sa te duc? Multi va credeti buni, aratati asta ;).

 

 


 

Inactivitate, inactivitate si iar inactivitate. Poate dati si voi pe la waruri, zic si eu. Asa poate castigam si noi, pana atunci, asteptati-va sa pierdem si HQ-ul. Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Auzi la joker65 aka worst war de war : "Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction:

Am iesit din cauza ca nu ma intelegeam cu Clau07 si SKY si de la un timp nu am mai vrut sa fac punctaj ca inainte". =)))))
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.