Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, va salut din Carrefour Orhideea de la Snaki de acolo:))).Is cu laptopul, multi mi-au zis ca-s nebun la faza asta:))).Ne auzim diseara la war

Link to comment
Share on other sites

Baieti uitativa la clipul asta de la 0:59 pana cand moare ftd. Dati la 0.25 secunde si dupa ce moare ftd uitati unde sare tinta pe alt membru care e pe o schela la mama a naibi. Cod sau mi se pare? inainte de a da pm la admini cu el

 

Link to comment
Share on other sites

Baieti uitativa la clipul asta de la 0:59 pana cand moare ftd. Dati la 0.25 secunde si dupa ce moare ftd uitati unde sare tinta pe alt membru care e pe o schela la mama a naibi. Cod sau mi se pare? inainte de a da pm la admini cu el

 

Ii sare urat :))))))

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor. Ne auzim maine, mai opriti-ma din besturi fratilor. Mai sabotati si voi masinaria asta mica de besturi.

 

RO: Maine, 27.11.2015, la ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru a ne prezenta la war-urile ce vor avea loc. Prezenta este obligatorie, iar cei ce lipsesc fara o cerere de invoire/inactivitate vor fi sanctionati cu Faction Warn.

EN: Tomorrow 2511/2015 at 19:45 you have to be in HQ to prepare ourselves for the upcoming wars. Those who are missing at the wars without a passing request will recieve Faction Warn

ULTIMUL ESTE OBLIGATORIU.
Link to comment
Share on other sites

Baieti uitativa la clipul asta de la 0:59 pana cand moare ftd. Dati la 0.25 secunde si dupa ce moare ftd uitati unde sare tinta pe alt membru care e pe o schela la mama a naibi. Cod sau mi se pare? inainte de a da pm la admini cu el

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=oLYdZm2lOzs

A sarit urat de tot, sa nu uiti sa faci backup la video ca poate il sterge.
Link to comment
Share on other sites

Urat ma frate,eu am zis de mult ca e ceva in neregula cu mezen asta,pe langa faptul ca unele kiluri sunt suspecte e o treaba foarte ciudata la waruri,trage in mine acum si mor dupa 5 secunde cand sunt deja ascuns dupa un perete/masina,etc etc . Daca ai lag asa mare si esti suspect si de coduri ce mama dracu mai cauti in mafie oaie ?

Link to comment
Share on other sites

Urat ma frate,eu am zis de mult ca e ceva in neregula cu mezen asta,pe langa faptul ca unele kiluri sunt suspecte e o treaba foarte ciudata la waruri,trage in mine acum si mor dupa 5 secunde cand sunt deja ascuns dupa un perete/masina,etc etc . Daca ai lag asa mare si esti suspect si de coduri ce mama dracu mai cauti in mafie oaie ?

Da... Stai drq in pasnica daca ai lag asa de mare incat iti aduce un avantaj nebun, aiurea sa joci asa. :|
Link to comment
Share on other sites

@, Trag in el cu tecu juma de ora, si nu ia nimic, iar dupa cateva secunde ma gases mort de el. Cum se poate asa ceva?. Sau trag in el cu m4 mult timp si trage el cateva glonate si ma omora ? Cum vine si asta ?

sau trag in el cand sta pe loc, nu moare si apoi imi face post pt aimbot.:))).

 

 

Welcome yzzy pizy

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.