Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eh, nu conteaza ca le-am pierdut hq, ii batem noi maine :)).

@, Tu ce cont ai p-aici :> ? :))

Link to comment
Share on other sites

GG, bayetzyy! Dau bn, pwp. :*

 

offline | Clau07[VIP] | posted on 15.12.2015 22:42 | ))) Mersi pentru post, ai un os.
online | Zenod | posted on 16.12.2015 00:42 | Cum am precizat, suferințe de copil inapt. Dă-ți 2 palme că ești galben la față.
offline | Clau07[VIP] | posted on 16.12.2015 15:41 | Sa-si dea ma-ta ba distrusule ca eu n-am nevoie.
online | Zenod | posted on 16.12.2015 22:54 | Vorbește frumos, să nu-ți scot sfințișorii undeva, am auzit că Durex își cere scuze pentru nașterea ta.
offline | Clau07[VIP] | posted on 16.12.2015 23:12 | Hai sa moara ma-ta, asa periculos esti ma? Si la faza cu Durex, aia trebuia sa fie o gluma? Nu te ambala ba, valetule!
online | Zenod | posted on 17.12.2015 14:11 | Ce să-i cer lu un puști cu tupeu doar în fața unui monitor? Ești patetic băi copile
offline | Clau07[VIP] | posted on 17.12.2015 14:57 | Cum zici tu, astept 3/3.
Calmeaza-te, baa saracule... S-a umflat tarata in tine, este? :)) Potol yourself, parlitule! ;) Edited by pHeNOMz0r V I P
Link to comment
Share on other sites

GG, bayetzyy! Dau bn, pwp. :*

 

offline | Clau07[VIP] | posted on 15.12.2015 22:42 | ))) Mersi pentru post, ai un os.
online | Zenod | posted on 16.12.2015 00:42 | Cum am precizat, suferințe de copil inapt. Dă-ți 2 palme că ești galben la față.
offline | Clau07[VIP] | posted on 16.12.2015 15:41 | Sa-si dea ma-ta ba distrusule ca eu n-am nevoie.
online | Zenod | posted on 16.12.2015 22:54 | Vorbește frumos, să nu-ți scot sfințișorii undeva, am auzit că Durex își cere scuze pentru nașterea ta.
offline | Clau07[VIP] | posted on 16.12.2015 23:12 | Hai sa moara ma-ta, asa periculos esti ma? Si la faza cu Durex, aia trebuia sa fie o gluma? Nu te ambala ba, valetule!
online | Zenod | posted on 17.12.2015 14:11 | Ce să-i cer lu un puști cu tupeu doar în fața unui monitor? Ești patetic băi copile
offline | Clau07[VIP] | posted on 17.12.2015 14:57 | Cum zici tu, astept 3/3.
Calmeaza-te, baa saracule... S-a umflat tarata in tine, este? :)) Potol yourself, parlitule! ;)

 

Macar clau07 ia inchis gura :)))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru astazi. A fost frumos dar pacat ca nu am reusit sa castigam si hq cartel, anyway. Dupa vacanta vreau sa vad o activitate superioara fata de aceasta si sa facem sf si poate chiar lv albastru :)


Link to comment
Share on other sites

GG pt azi. Va urez vacanta si sarbatori fericite tuturor si va las cu un episod de la war-urile de azi


Nu e cea mai buna calitate dar nu pot filma decat 720p. Sper sa intelegeti si daca v-a placut nu uitati de like si daca doriti sa fiti notificati cand apare un episod nou apasati butonu de subscribe

- tot ce-am zis dupa video a fost doar pentru comercializare si publicitate, va iubesc ;) -
Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite bajeti !! Si dupa vacanta trebuie sa luam SF-ul si sa-l tinem pana mi-oi aduce eu aminte !!!! SANATATE ! SI LA CAT MAI MULT SPRIT

Sarbatori fericite cum zice sky !! Dar in legatura cu sa tine SF-ul nu prea is de acord, poate vrei sa zici SF si lv :)))

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt Fish si ma gandeam ca ar trebui sa imi fac intrarea si pe aici. Sper sa tinem formatia asta cat mai mult pentru ca facem o treaba destul de buna. Profitati cat mai mult de vacanta!

Taci dreq nenorocitule.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.