Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hei fetelor sunt noul vostru coleg ( .MIKE.) , sper sa recuperam maine ce am pierdut azi , este bine si daca ne mentinem orasu nu ne trebuie alte turf's sau alte batai de cap , va pup :*.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor, felicitari pentru warurile din seara asta si incercati sa prindeti attack pentru maine, arch preferabil.

 

Am sa mai ajut pana fac 14 zile, iar apoi ma voi retrage din mafii pentru o perioada nedeterminata de timp. De ce? Am auzit multe lucruri cum ca sunt enorm si extraordinar de codat, toti ma vor banat, sunt vorbit pe la spate, etc. Nu stiu ce intelegeti voi codat cand nu dati fvr si va bagati in grajd(aviz 69), ei bine, cu un fcr de al vostru si cu voi in grajd am reusit sa bat 12 d-avostrii, erau 13 daca hollow nu avea desync. Tot codul asta pe care voi sustineti ca-l am consta in atentie, nimic mai mult, nici macar inteligenta nu-ti trebuie sa faci +10-15 la un war. Va doresc multa sanatate si jucati un joc pentru distractie ca altfel il jucati degeaba. Succes1

Bai nob era de asteptat sa te trezesti cu mesaje dastea odata ce tu ai fost 69 timp de 15 ani si de odata pleci la naibi in praznic. Asa se intampla si cu clau07 a fost 5-6luni in 69 si deodata fix la adversi normal ca nu e vazut bine. Oricum ma asteptam ca odata ce mergi acolo sa pierdem hq elc, 1-2 membri buni pot tine un hq sau cel putin curata o bucata mare si de restu se ocupa si ceilalti 28 de oameni.

Edited by F4L Balon
Link to comment
Share on other sites

Bă mâine învoirile sunt închise, inactivități nu accept. Deci vreau să văd activitate și multă gândire din partea voastră. O să acordăm fw-uri la greu pentru neascultare. Și să nu vă aud să-i zic lu unq să vă scoată fw-u că sunt 0 șanse. Mâine să vă văd la war.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am venit să vă ajut să luam SF că am văzut că Avispa are HQ-ul de destul timp.. 1 zi sau 2, s-au plictisit cu el.. Obişnuința, ce să le facem..

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.