Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Abia acum pot spune Welcome noilor ofiteri ! Vreau sa va anunt ca raportul pe saptamana aceasta a fost optional, exact cum v-am spus si in joc, de Luni, adica de maine veti incepe in forta raportul. Atentie mare, unii dintre voi deja ati acumulat niste sanctiuni, va rog sa fiti mai atenti si sa repetati regulamentul, si sa stiti ca aveti tot dreptul sa intrebati orice pe /r, sunt sigur ca veti primii raspunsuri de la colegi, vreau de asemenea sa ascultati de cei de rank superior. Orice nelamurir sau problema le putem discuta pe forum sau pe joc, va urez sedera placuta in LVPD.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce nu v-am anuntat inainte, am crezut ca e mai bine asa, va multumesc tuturor, mi-a facut placere sa va fiu lider, nu stiu daca si voua :)), dar stiu ca unora da si e destul de indeajuns, am incercat sa fac cat de multe am putut, nu mi-a reusit chiar tot, dar pana la urma nimic in viata nu iese exact cum vrei.

Ce pot sa spun, am considerat ca e timpul sa las pe altcineva sa conduca factiunea, urmeaza sa fiu o perioada destul de indelungata inactiv si ar fii afectat factiunea, si nu stiu ce va fii dupa ce ma intorc, pana la urma a venit vacanta si nu vreau sa imi ocup tot timpul cu asta, cred ca am facut lucrul corect cand am ales asta, oricum nu prea ati scapat de mine, nu plec chiar asa de repede. Poate unora va convine, altora nu, am incercat sa fiu drept si corect, mai ales cu cine a meritat.

Ii urez succes lui BreaKz, sper sa conduca factiunea asta mai bine decat am facut-o eu, si voi la randul vostru sa-l ascultati si sa-l ajutati, pentru ca singur nu poate face nimic, are nevoie de voi toti.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, va multumesc tuturor celor care m-ati sustinut si va promit ca o sa fac tot posibilul sa va vin in ajutor ori de cate ori este nevoie. Imi voi da silinta de acum inainte si sper sa ma ajutati cu toti pentru a face o treaba cat mai buna. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

1. nu-mi place cum ne intelegem, din start iti zic.... te rog sa fi atent la detalii.

RO:

6.1. Un politist are dreptul de a aresta suspectii cu wanted 1 și 2 care se predau la acesta. In cazul suspectilor fara drept de predare, vor merge numai membrii cu rang 4 sau mai mare.

ei ha, si eu find swat rank 2-3 ma uit la no drept cum trage in zt-uri?

nelamuriri:

1. mi-am facut invoire prim pm deoarece topicul e inchis(antrenament), ce vrei mai mult de la viata mea? (imi spui ca puteam sa fac invoire... in topicul care e inchis... deja, cu greu incerc sa-mi stapanesc nervii).

2. "6.1" regula neexplicata, dar inclusa.... bro, pentru o viitoare colaborare trebuie sa explici si cum se misca mouse-ul in cazul asta....

STAI LINISTIT, TE STIU, DAR ASTA NU INSEAMNA CA TE SCAP DE O POSIBILA EXPLICATIE. Explica-mi si mie... cum adica e asta cu doar rank 4+ merge dupa no drept?

3. Prevad ca nu o sa fi mult timp lider, nu-s rautacios... dar, fi atent in pana mea, chiar si la cel mai banal detaliu.

Din partea mea, 10 ani sa fi lider lvpd, dar, acorda atentie cand faci un lucru. Poate o sa ma faci cu ou si cu otet, dar o sa-mi dai dreptate peste cateva saptamani.

Edited by DzMohe
Link to comment
Share on other sites

1. nu-mi place cum ne intelegem, din start iti zic.... te rog sa fi atent la detalii.

RO:

6.1. Un politist are dreptul de a aresta suspectii cu wanted 1 și 2 care se predau la acesta. In cazul suspectilor fara drept de predare, vor merge numai membrii cu rang 4 sau mai mare.

ei ha, si eu find swat rank 2-3 ma uit la no drept cum trage in zt-uri?

nelamuriri:

1. mi-am facut invoire prim pm deoarece topicul e inchis(antrenament), ce vrei mai mult de la viata mea? (imi spui ca puteam sa fac invoire... in topicul care e inchis... deja, cu greu incerc sa-mi stapanesc nervii).

2. "6.1" regula neexplicata, dar inclusa.... bro, pentru o viitoare colaborare trebuie sa explici si cum se misca mouse-ul in cazul asta....

STAI LINISTIT, TE STIU, DAR ASTA NU INSEAMNA CA TE SCAP DE O POSIBILA EXPLICATIE. Explica-mi si mie... cum adica e asta cu doar rank 4+ merge dupa no drept?

3. Prevad ca nu o sa fi mult timp lider, nu-s rautacios... dar, fi atent in pana mea, chiar si la cel mai banal detaliu.

Din partea mea, 10 ani sa fi lider lvpd, dar, acorda atentie cand faci un lucru. Poate o sa ma faci cu ou si cu otet, dar o sa-mi dai dreptate peste cateva saptamani.

Dar tu crezi ca Breakz a decis asta?

Vorbesti fara sa gandesti si te iei de cine nu trebuie.Daca ai ceva de zis pe tema asta, spunele adminilor, ei au venit cu ideea asta stralucita.

Link to comment
Share on other sites

@@DzMohe, Ti s-a urat cu binele? Tu esti singurul care nu a inteles nu stiu ce vrei sa iti explice, poate sa iti faca un desen sa intelegi, vad ca esti foarte revoltat si incerci sa faci dreptate dar nu stii despre ce e vorba.

Link to comment
Share on other sites

@@DzMohe, Scuza-ma pentru faptul ca topicul a fost inchis, aici este greseala mea. Dar nu ma tragi tu pe mine la raspundere pentru noile reguli care s-au implementat. Esti revoltat, vorbeste cu Vinnie-Rey-Kelton si "sunt sigur ca o sa isi schimbe decizia". Nu arunca remarci de acest gen inainte sa intrebi. Vad ca nu e OK, voi face o sedinta.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.