Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare colegi. Bafta in continuare. Ies din departament. Daca nu iese Csmn13 ies eu :D.

Aveti grija de inferno,blacky si ilie nastase.

 

Daca tu ai crezut ca un membru de Rank 4 va lasa departamentul pentru ca un nou-venit sa stea bine-mersi te-ai inselat. Data viitoare cand aplici intr-o factiune gandeste-te ca nu e bine sa ameninti colegii, nu rezolv nimic cu asta. Sper sa nu mai aplici in LVPD.

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi. Bafta in continuare. Ies din departament. Daca nu iese Csmn13 ies eu :D.

Aveti grija de inferno,blacky si ilie nastase.

Fara suparare, dar se cam observa ca esti var cu CraNe, nici el nu a putut sta potolit. La 13 ani, pe langa ca ar trebui sa ai total alte preocupari, tu joci SA:MP, dar pe langa sa fi multumit, ca ti s-a oferit sansa intr-o factiune ( nu orice factiune ) tu faci mare tam-tam, la varsta ta eu nu stiam ce-i netul, mallurile, smartphoneurile si altele, stateam de la 10 pana la 22 afara, venind acasa doar pentru a lua masa si eram murdar din cap pana in picioare si julit peste tot.

Nici o sansa sa ies eu asa ca du-te tare :)).

Bad boy Csmn.

Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu il suporta pe Csmn, ma mir cum de se mai suporta el, pana la urma o sa iasa toti sa ramana el singur aici :))

Noapte buna baieti ! Ne auzim maine dupa ce ma intorc de la antrenament.

Link to comment
Share on other sites

Csmn ce te mai vaneaza baietii :))

Aia care tot se tin dupa mine sunt paparazzi,tot imi fac poze ma filmeaza nu stiu cum sa scap de ei =)) .

Ilie7 da-ti demisia. ILIE LA PUSCARIE.

Edited by Lieutenant CosminN
Link to comment
Share on other sites

Na...eu ma las te samp, aici a fost foarte fain, nu prea mai am timp/chef de jocul asta...asa ca va salut si va urez succes in ce vreti sa faceti. Salut.

Pacat..succes in viata reala.

Link to comment
Share on other sites

Na...eu ma las te samp, aici a fost foarte fain, nu prea mai am timp/chef de jocul asta...asa ca va salut si va urez succes in ce vreti sa faceti. Salut.

 

Asta este, sincer imi pare rau, ai fost un coleg bun. Mult succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Ban doar 7 zile+ interdictie departamente + FP ....la cate prostii am facut ma asteptam la mai mult, na eu va salut si va urez succes inca odata.

 

 

sa_mp_041.png

 

 

ilie vezi ce prostii o sa faci sa nu patesti ca mine :P

 

@@Inferno27, m-ai demis tu sau kelton?

 

 

 

 

@@VAG, @, mersi

Edited by AndreiDeiu
Link to comment
Share on other sites

Ban doar 7 zile+ interdictie departamente + FP ....la cate prostii am facut ma asteptam la mai mult, na eu va salut si va urez succes inca odata.

 

 

sa_mp_041.png

 

 

ilie vezi ce prostii o sa faci sa nu patesti ca mine :P

 

@@Inferno27, m-ai demis tu sau kelton?

nu-ti fie frica bos :))

Ca doar eu sunt ILIE2 =))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata !

Abia am reusit sa intru si eu pe aici, ieri nu mi-a mers deloc netul...vad ca azi ar merge. Dar cu toate astea nu prea merge bine in game, imi arata un ping foarte scazut la server, e lagg pe server sau e de la mine?

Edit: Nu, e de la mine sigur.

Edited by A L I N
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.