Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata!

Va reamintesc:

1. Nu aveti voie sa mergeti dupa suspecti, decat daca ati acordat voi wanted. La rank 1 sunteti rutiera.

2. Incercati sa nu va bagati pe /d aiurea, pentru ca de cele mai multe ori se declanseaza certuri. Incercati sa va tineti departe de acel chat. Vorbiti numai cand anuntati ceva, gen radar sau suspect.

 

Am plecat la scoala. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, colegii. :)

@, am o mica mare nelamurire si nimeni nu stie. Daca noi suntem LVPD, ne ocupam doar de traficul din LV sau avem voie sa stam cu radaru` si prin LS / SF?

Link to comment
Share on other sites

Salut, am venit si eu de la scoala am vazut un film. :D

Buna dimineata! Nu m-am dus astazi la scoala =)) Nu am avut chef de filme si prezentare de carte. Intru si eu imediat. Sa trecem la treaba!

E o prostie programu` asta cu "scoala altfel". Daca am de uitat la un film, ma uit acasa, stand in pat...

Link to comment
Share on other sites

Da, acum depinde si de cine si cum organizeaza. Sambata am picnic.

Eh, asta suna mai bine. Iesiri in aer liber da, e okey, mai iesi din inchisoarea aia, dar sa stai sa te uiti la filme sau sa joci X si 0 pe tabla... e o mare mare prostie.

De exemplu, saptamana asta, eu am fost doar la o ora. Am jucat cateva partide de macaua, sau cum se cheama jocu` (carti) ala si-am plecat.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.