Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

A fost prima zi mai insistenta in SFPD, e frumos alaturi de voi... sper sa fie si de acum inainte! Noapte buna!

EE frumos dar nu prea nu? :))) Welcome sper sa ne intelegem.

Link to comment
Share on other sites

@, Lasa ba spamu, ziceai de mine ca fac spam dar vad ca mi-ai luato inainte =))

 

 

Welcome celor noi, cateva sfaturi:

 

1. Ascultati de cei cu rank mai mare. Mai ales de LIder/Sublider.

2. Grija la dovezi, faceti dovezi si cand scrieti pe /r SALUT.

3. Grija la primul raport, acesta va decide daca ramaneti sau NU in sfpd.

 

Yzzy nab!

Link to comment
Share on other sites

care spam care spam? am postat si eu de 2-3 ori aici si gata spam ? lasa te prind eu in game sa vezi ce-ti fac:))))))) noobu tot noob ramane aka rogutu :))

Link to comment
Share on other sites

Wrong topic.

Edited by MoUniR
Link to comment
Share on other sites

Neatza baieti! E chiar frumos aici in departament, doar ca nu prea sunt obisnuit cu rapoartele :))

Tu chiar nu ai fost niciodata intr-un departament? cu rapoartele nu ee o problema daca intalnesti mici obstacole imi zici mie pe /r si te voi ajuta sau celorlalti.

 

Meridional imi pare rau.Condoleante.

Edited by SFPD Lieutenant YzZY
Link to comment
Share on other sites

Felicitari noilor testeri! Felicitari celor ce au luat rank up saptamana asta!

 

Multumesc, o sa te plimb o tura cu infernusu :D

Welcome celor noi si aveti grija la primul raport... :D . Bafta !!!

Link to comment
Share on other sites

Claros. Salutare, am o problema la gta sa. Ieri ma jucam, mergea perfect azi, mi-a aparut "Vorbisfile.fll missing from your computer bla bla bla.." Am dat sa-l dezinstalez din Control Panel si apare asta http://i.imgur.com/ehugLJz.png , Daca puteti sa ma ajutati, comentati mai jos, daca nu voi face invoire si o sa incerc eu..

Link to comment
Share on other sites

Claros. Salutare, am o problema la gta sa. Ieri ma jucam, mergea perfect azi, mi-a aparut "Vorbisfile.fll missing from your computer bla bla bla.." Am dat sa-l dezinstalez din Control Panel si apare asta http://i.imgur.com/ehugLJz.png , Daca puteti sa ma ajutati, comentati mai jos, daca nu voi face invoire si o sa incerc eu..

 

 

"Caz" inchis. Rezolvat..i-am dat de cap pana la urma, acum ca am rezolvat viata are sens! ;))

 

 

 

YzzY: 'ca castigi nu castigi"

Edited by GuumbleXD
Link to comment
Share on other sites

 

 

"Caz" inchis. Rezolvat..i-am dat de cap pana la urma, acum ca am rezolvat viata are sens! ;))

 

 

 

YzzY: 'ca castigi nu castigi"

:)) tot noob ai ramas :)).asta mii s-a intamplat si mie si nu am reusit sa ii dau de capat asa ca am bagat windowsul din nou ca nu stiam ce sa ii fac .

Link to comment
Share on other sites

@, Nu, nu am mai fost in departamente, totusi am observat ca raportul se face destul de usor daca si civilul coopereaza :D obstacole sunt la tot pasul insa ma bucur sa vad ca baietii ma ajuta pe /r :) nu ma gandeam ca e asa fain aici

Daca te intelegi bine cu colegi si vezi ca iti sare in ajutor cum sa nu iti fie mai mare dragu sa ramai in factiune nu? :))

 

J o n n Y - like la avatar . Edited by SFPD Lieutenant YzZY
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.