Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

SunISet SunISet.png

 

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • JAZZZZY
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

 

BlueOneTT - Insuficienta experienta in factiuni.

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

 

 

 

 

---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:RaR3s.

• Nickname-uri anterioare:Nu am

• De cand jucati SA-MP pe B-zone? De o luna si ceva

• Level:15

• Vârsta reală:17

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1 Am fost cu un prieten la Green Street Blood si nu am vrut sa plecam de acolo

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:...

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):...

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu :)

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru a ajuta la prinderea " derbedeilor "

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

http://postimg.org/image/wdak1b6mb/ http://postimg.org/image/986y0qpot/ http://postimg.org/image/h2o35xhlt/• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:5

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da desigur

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa , indraznet , ambitios si ascultaret

Edited by Stoikitza
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gabone21.

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8-9 luni.

• Level: 41.

• Vârsta reală: 16 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Fire & Medic Departament

Rank 1 - ALLEN

The Cuneo Family

Rank 2 - Shlomy

The Stracci Family

Rank 2 - Cristi

The Paterno Family

Rank 1 - Rizea

Taxi Cab Company

Rank 1 - Freedy

The Paterno Family

Rank 2 - Rizea

Las Venutras Taxi

Rank 1 - Giuliano

LV Police Departament

Rank 1 - Inferno27

El Loco Cartel

Rank 2 - Extesy

LV Police Departament

Rank 1 - Inferno27

The Paterno Family

Rank 2 - Shooter

69 pirs mobs

Rank 1 - Explosive

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Hard Diskul de pe care rulam sistemul de operare Windows a fost virusat, hardul avea baduri asa ca o luna am stat pe bara pana am gasit rezolvarea hardului.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Desigur, 2x LvPd.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa ma alatur acestui departament deoarece este un departament care mi se potriveste imi place cu ce se ocupa si doresc sa dirijez circulatia in Las Venturas.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/rwfcjg77v/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Gabi, am 16 ani si locuiesc in Bucuresti.Sunt un baiat ambitios,respectos si glumet cand este cazul.Imi place sa imi fac noi prieteni si sa ma distrez cu acestia.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:[sR]GeorgeArmani.

• Nickname-uri anterioare:[sR]Silviu.

• Level:Detin levelul 28++

• Vârsta reală:16.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:Detin 2/3 dar le sterg, deoarece am dat /ad interzis ca,clanul meu recuteaza.Ceea ce este interzis.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,nu am fost banat niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):- SFPD-rank 2 lider Seba. -Tataglia rank ldier Diesel

-In celelalte factiune nu am avut posibilitatea de a merge deoarece sunt lider la clanul Sange rece.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Tataglia nu mi-au placut colegi iar din SFPD am renuntat din cauza ca mi sa stricat PC.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu am.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da am mai facut parte din SFPD,L-am parasit din cauza ca mi s-a stricat PC.

• Sunteți activi pe forum?:Da,intotdeauna.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da,cunosc regulamentul foarte bine.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Eu as dori sa intru in Police Departament deoarece de la level 1 am sperat sa ajung in Police Departament,mi-am propus sa ma tin de acest cuvant dupa ce o sa am levelul 15+.Stiu cum este viata in Police Departament deoarece pe serverul ,,LS Nations" am fost lider.In al -doilea rand eu doresc sa ajut Police Departament mult cu activitatea mea pe SA:MP,vreau ca SF sa fie un oras ordonat cu criculatie regulamentara.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://postimg.org/image/5vevp73ol/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:7-8,iar in weekend aproape toata ziua.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu,nu ma aflu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Daca as fi fost pe Black List as fi dispus.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc George locuiesc in Negresti-Oas judetul Satu-Mare,am 16 ani,sunt un baiat sociabil care nu se supara din orce gluma doar daca gluma accea ma afecteaza.Sunt un baiat respectos cu cei 7 ani de acasa,sunt glumet pana in bunele maniere,imi place sa joc SA:MP,Fotbal si sa ma duc la Pescuit si Vanatoare.Nu-mi plac persoanele care se cred ,,Inportante",accept orice sfat dar sa fie cu simt de raspundere.Se poate intelege ori si cine cu mine nu sunt un baiat arogant de accea imi place sa imi fac prieteni cat mai multi.Va multumesc pentru timpul acordat si va rog sa-mi dati cea mai mica sansa posibila si promit ca nu o sa va dezamagesc.

"Indiferent ca suntem Admini, Lideri, Helperi, Incepatori, trebuie sa ne respectam unii pe alti."

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Jean.Danero

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani(cu pauze)

• Level: 27

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Barbat.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3,limbaj(le am din 2012,din cauza stresului)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Police Departament Los Santos(1), Federal Bureau of Investigations(1),National Guard(1),Southern pimps(1),Green Street Bloods(1), Red Dragon Triad(1), Lv Taxi(2), Vietnamese Boys(1),Verdant Family(1), Paramedic(1), Tow Truck Company.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Chiar nu imi mai amintesc,din cauza ca n-am mai jucat.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am vrut sa incerc ceva nou.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca stiu ca sunt capabil de aceasta factiune,mereu mi-a placut sa fiu de partea legii si sa fiu alaturi de colegii mei.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/aubhkdxbv/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Nu va pot da un numar exact,dar cu aproximatie,10 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Salut! Prenumele meu real este Costin,sunt din Constanta,am 16 ani, sunt un baiat prietenos, nu imi plac certurile,respect proverbul "Respecta si vei fii Respectat", si sunt un mare iubaret de jocuri PC.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

RESPINSI:

 

 

RaR3s. - Insuficienta experienta in factiuni.

Gabone21 - Nu ai rank 3 in nici o factiune precedenta.

[sR]GeorgeArmani. - Insuficienta experienta in factiuni.

Jean.Danero - Nu ai rank 3 in nici o factiune precedenta.

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

 

 

 

 

---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RedVice

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De circa 2 ani cu intreruperi majore

• Level: 26

• Vârsta reală: 19 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Am primit acest warn din cauza unei neintelegeri cu un jucator

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi cab company rank 4 , Fire&medic departament rank 2, paterno family rank 1 , cuneo family rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din cauza salariului mic cat si a activitatilor plictisitoare

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Din Fire&medic si l-am parasit din cauza monotoniei

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc in principiu sa intru in Police Departament deoarece pot ajuta cat pot pentru reducerea infractiunilor, circulatiei haotice si restul infractiunilor de risc moderat.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/gdgn56fjd/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Am 19 ani locuiesc in Braila merg pe principiul ''ma respecti te respect'' stiu sa lucrez in echipa ,sociabil,increzator in fortele propii si cam atat am avut de zis despre mine.

 

RedVice.png

Edited by RedVice
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Le[M]oN

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproximativ de 6 luni si ceva.

• Level:27+.

• Vârsta reală:15 ani.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3.Un fost coleg mi-a facut post pentru limbaj.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu, nu am fost niciodata banat.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):SF Taxi-Rank 2; El Loco Cartel-Rank 1; Vitnamese Boys-Rank 1; Green Street Bloods-Rank 1; Southren Pimps-Rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Green Street Bloods-inactivitate; Southren Pimps-nu mai am chef de waruri.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Southren Pimps- http://forum.b-zone.ro/topic/13081-southern-pimps-demisii-resignations/page__st__1600 ; Green Street Bloods-am fost inactiv, asa ca nu am cerere de demisie.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai facut parte din nici un departament.

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in Police Departament deoarece vreau sa trec si eu de partea legii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s21.postimg.org/k80qfrq2v/sa_mp_000.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Lucian si am varsta de 15 ani.Sunt in clasa a X-a A la profilul Economic.Imi place sa imi fac noi prieteni si sa ma distrez cu ei.Incerc sa ma fac inteles de catre cei din jur si sa descopar cat mai multe lucruri noi.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Sara

• Nickname-uri anterioare: Evra

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni

• Level: 47

• Vârsta reală: 19 ani

• Sexul (real): Feminin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, sinucidere in urmarire!!

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructors rank 4

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: De la un timp vroiam chiar sa ma las de joc si mai tot timpul eram inactiva. De aceea am hotarat sa ies din School Instructors. Pe 17.10.2013 am depus demisia

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8164-school-instructors-demisii-resignations/page__st__900

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa incerc ceva nou. Stiu ca o sa imi fie foarte greu la inceput deoarece alta factiune nu am avut in afara de School Instructors. Sper sa reusesc

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/rP0qG54

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandra si am varsta frumoasa de 19 ani. Sunt din Jud. Olt dar momentan locuiesc in Spania. Sunt o fire mai retrasa si glumeata cand este cazul. Imi cer scuze dar nu imi place sa ma autocaracterizez.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

Le[M]oN Le[M]oN.png

Sara Sara.png

 

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • JAZZZZY
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

 

RedVice - Minciuni in aplicatie, nu ai avut rankurile acelea.

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

 

 

 

 

---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andrei_G

• Nickname-uri anterioare: ---

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1an si 9luni

• Level: 18

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: ---

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Paramedic - Rank3

Corleone - Rank2

Cuneo - Rank6

FBI -Rank2

Tow Truck - Rank1

SF Taxi - Rank3

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

Tow Truck - 11.12.2012 - Demisie

SF Taxi - 11.0 6.2013 - Inactivitate (probleme personale)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Tow Truck - http://forum.b-zone....s/page__st__200

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: FBI - Doream sa incerc si alt ceva.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Departmenat este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece este unul bine organizat, cu o activitate de invdiat si cu membri foarte seriosi, in care am ocazia sa-mi pun in valoare lucrul in echipa si seriozitatea.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/IGaJgrt.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 3-6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Andrei, am 17 ani si sunt din Iasi. Sunt o fire foarte serioasa, punctuala si cu spirit de gluma. Imi place sa-mi fac noi prieteni, sa ma distrez si sa lucrez in echipa. Sunt un baiat foarte respectuos si cu bun simt.

Edited by AndreiG
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Dr.Liviu

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 7 luni

• Level:15

• Vârsta reală:16 ani

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 stiu ca nu-i prea ok,insa sunt diferit motivul a fost call 112 la event

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,nu am avut ban

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am avut

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am avut

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu am

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc foarte mult sa imi incep cariera de politist in LVPD,Inferno stiu ca din ce o sa citesti vei crede ca n-am experienta insa iti cer o sansa pentru ati demonstra ce pot!!

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://s8.postimg.org/3uk5mget1/sa_mp_004.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:5-6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Nu este cazul

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Liviu,sunt un baiat inteligent si frumos,imi place sa ma distrez cu prietenii in oras si sa practic diferite sporturi(box,innot,footbal)

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .Sven.

• Previous nicknames:

• Since when are you playing SA-MP on B-Zone ?: 2012

• Level: 5

• Real age: 13

• (Real) Gender: male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: 0

• Were you ever banned? If yes, why?: no

• Previous factions and the rank you had in them (in order):

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: no

• Are you active on the forum?: not very

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: yes

• Why do you want to join the Police Department?: to have faction

• Are you capable of teamwork ? yes

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):

• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 3-7

• You are on the BlackList at a faction?: no

• If yes, you agree to pay to be removed from it?:

• A short characterisation of yourself: ive always wanter to be a cop and in real life too

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

Andrei_G Andrei_G.png

 

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • JAZZZZY
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

 

Dr.Liviu - Insuficienta experienta in factiuni.

.Sven. - Insufficient experience in other factions.

 

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

 

 

 

 

---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Tyci

• Nickname-uri anterioare: Nu, am avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Joc pe acest server de 8 luni.

• Level:Detin lvl 27 +.

• Vârsta reală:Am frumoasa varsta de 15 ani peste 2 luni fac 16.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da, auto-cliker , am avut ceva probleme cu tastatura.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedics (2)

Green Street Blood (1)

Tha Tsar Bratva (1)

Red Dragon Triad (1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Ultima mea factiune a fost Red Dragon Triad am intrat in data de 14.09.2013 si am iesit in 19.10.2013 cu 3 fwarn , e mai bine asa prea multa ura.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu, exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu, nu am mai facut.

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da , cu cea mai mare placere.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in acest departament deoarece stiu cum se da o amenda, stiu cum se da un wanted , si stiu sa manuiesc un volan pentru a prinde ori ce raufacator.In mare parte imi place sa mentin toate cele 3 orase in siguranta mai ales Las Venturasu.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/gKgufD0.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Eu acord acestui joc 7-8 ore pe zi fara AFK 15:00-22:00 , sambata si duminica chiar mai mult.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Salut , ma numesc Darius-Damian , sunt un baiat de treaba imi place sa darnic , glumet pana in limita bunului simt , sunt din orasul Timisoara si am 15 ani.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Timothy_SharP

• Nickname-uri anterioare: Eusebiocostin

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni

• Level: 30

• Varsta reala: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ati fost banat vreodata? Daca da, de ce?: Nu

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (in ordine): Verdant Family(rank2),El Loco Cartel(rank2), Taxi Cab Company Lv(rank3).

• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data in care ati iesit?: Din El Loco Cartel am iesit pe data de 31.08.2013 si din Taxi Cab Company Lv am iesit pe data de 20.10.2013 ,am parasit aceste 2 factiuni deoarece am vrut sa incerc si alte factiuni mai active.

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni (daca exista):http://forum.b-zone....s/page__st__260(El Loco Cartel) ; http://forum.b-zone..../page__st__1500 (Taxi Cab Company Lv)

• Ati mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-ati parasit?: Nu

• Sunteti activi pe forum?: Da

• Intelegi ca Police Department este un departament serios si trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da,bineinteles ca voi avea un comportament si un limbaj exemplar.

• Intelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamani în Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da

• Ati citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru încalcarea acestora? : Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Binteinteles ,intelegerea cu ceilalti coechipieri este punctul meu forte.

• De ce doriti să intrati în Police Department?: Vreau sa intru in acest departament deoarece este ce-a mai activa si serioasa factiune si pentru ca se ocupa cu mentinerea linistii cat si cu prinderea infractoriilor. Iar eu ma pot regasi printre aceste 2 calitati cu siguranta.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/avh8prmm9/

• Numarul de ore petrecute in joc zilnic fara AFK: 5 ore in cursul saptamanii , iar in weekend 8-9 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu

• Daca da, eşti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurta autocaracterizare: Ma numesc Eusebio Costin si am varsta de 16 ani. Locuiesc in orasul Ploiesti , sunt o fire glumeata ,sociabila si ambitioasa. In prezent sunt elev in clasa a 10-a si hobby-urile mele sunt : fotbalul si jocurile pe pc.

Edited by Timothysharp
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: OgiCa

• Nickname-uri anterioare:

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani si ceva

• Level: 40

• Vârsta reală: 25

• Sexul (real): M

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2 dc excesiv si call 112 la event

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu le mai stiu ordinea, toate mafiile trecute in afara de straci rank 1, 2 si 3 School instructor si National Guard 1 si 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: School Instructor nu am acordat o licenta corect si in National Guard am luat o pauza de cateva luni

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: M-am lasat de Sa-mp cateva luni

• Sunteți activi pe forum?:da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca este un departament activ in permanenta si foarte bine organizat

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://postimg.org/image/83ollf87t/3b71ed45/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat de treaba, respectuos, sociabil, imi plac prieteni si ma adaptez repede unui nou grup

Edited by OvidiuPit
Link to comment
Share on other sites

RESPINSI:

 

 

Tyci - nu ai rank 3 in nici o factiune precedenta.

Timothy_SharP - Insuficienta experienta in factiuni.

Ogica - Aplicatie foarte "modesta". Pe site-ul RPG la factions nu ai nici un rank peste 2. ( Decat un rank 6 in SI, dar in aceasi zi ai luat rank 1 si 2 dupa aceea)

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

 

 

 

 

---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dutu14

• Nickname-uri anterioare: CatutsS

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si jumatate

• Level: 76

• Vârsta reala: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ati fost banati vreodata? Daca da, de ce?: ---

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (în ordine):

Taxi Las Venturas - Rank 4 ( Tester ) [ Lider: Dienutza, Sublider: Julia_SweeT ] - cu CatutsS

Paramedic - Rank 1

Green Street Bloods - Rank 1 si 2

Southern Pimps - Rank 1

National Guard - Rank 1 si 2

LV Taxi - Rank 1

69 Pier Mobs - Rank 2

• De ce ati parasit ultimele doua; factiuni si data în care ati iesit?:

69 Pier Mobs - 21.06.2013 - Demisie

LV Taxi - 11.04.2013 - Inactivitate (probleme personale)

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua; factiuni (daca; exista;): -

• Ati mai facut parte dintr-un departament? Daca; da, de ce l-ati parasit?: National Guard ( colegii imi purtau pica si am decis eu sa renunt )

• Sunteti activi pe forum?: Da

• Întelegi ca; Police Departmenat este un departament serios si trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da

• Întelegi ca; daca nu stai cel putin doua saptamani în Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?:Da

• Ati citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru încalcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriti sa intrati în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece este unul bine organizat, cu o activitate de invdiat si cu membri foarte seriosi, in care am ocazia sa-mi pun in valoare lucrul in echipa si seriozitatea.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/i9VDjN3

• Numarul de ore petrecute în joc zilnic fara AFK: Minim 5 ore zilnic !!

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu

• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurta autocaracterizare: Ma numesc Catalin, am 18 ani si sunt din Bucuresti. Sunt o fire foarte serioasa, punctuala si cu spirit de gluma. Imi place sa-mi fac noi prieteni, sa ma distrez si sa lucrez in echipa. Sunt un baiat foarte respectuos si cu bun simt.

Edited by Dutzulica
Link to comment
Share on other sites

Nickname: giggs11
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 - 3 Lunii
• Level: 23
• Varsta reala: 23 ani
• Sexul (real): Masculin
• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 (call 112 event, am explicat ce sa intamplat dar degeaba)
• Ati fost banati vreodata? Daca da, de ce?: Nu
• Factiunile anterioare si rank-ul in acestea (in ordine): Nu am fost.
• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data in care ati iesit?: -
• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni (daca exista): -
• Ati mai facut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce la-ti parasit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Intelegi ca Police Department este un departament serios si trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da
• Intelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamani in Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da
• Ati citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteti de acord că veți fi sancționați pentru incalcarea acestora?: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriti sa intrati in Police Department?: Doresc sa intru in Police Department deoarece imi place organizarea si ma consider capabil de a face fata.
• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/mYFthsS.png
• Numarul de ore petrecute in joc zilnic fara AFK: 3 - 5
• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: -
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Gigi, am 23 ani si sunt din Rm Valcea. Sunt un mic fotbalist (joc fotbal la o echipa in jud. Valcea), sunt o fire sociabila, amabila, amuzanta, muncitoare, vesela, distractiva.

Link to comment
Share on other sites

RESPINSI:


Dutu14 - Nu am gasit in faction logs niciunde sa apara la tine rank 4 in Taxi LV, daca scrie undeva te rog sa ma contactezi. Alt rank mai mare de 2 nu ai.
Giggs11 - Insuficienta experienta in factiuni.


PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.



---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

• Nickname: King_Damian
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 6-7 luni
• Level: 26
• Vârsta reală: 14
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Green Street Bloods(2), Southern Pimps(1), Taxi LV(3), LSPD(1)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am iesit din Taxi LV pentru a intra in LSPD. Am iesit din LSPD cu FP 60/60
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am facut parte din LSPD, am fost scos cu 60/60 din cauza unor reclamatii.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este un Departament serios si bine organizat.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/b5fnt0931/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 534
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Damian, sunt din orasul Valenii de Munte din judetul Prahova. Imi place mult sa ma joc pe calculator, sa ma joc fotbal cu prietenii si sa imi petrec timpul cu prietenii mei pe afara.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Steve
• Nickname-uri anterioare: Fernandooo, Lollipop_Boy
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani+
• Level: 44+
• Vârsta reala: 20 ani
• Sexul: Masculin
• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0, n-am avut vreodata
• Ati fost banati vreodata? Daca da, de ce?: Da, AdmBot bug
• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea: News Reporter - 1, The Corleone Family - 3, Hitman Agency - 5 (sublider), LS Police Department - 1, The Barzini Family - 1, Hitman Agency - 1, Hitman Agency - 2, LV Police Department - 1
• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data în care ati iesit?: Cerere demisie, m-am lasat de joc si cerere demisie, mai multe probleme. Data: 01.06.2013
si 17.08.2013
• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni: forum.b-zone.ro/topic/8019-agency-resignations/page__st__520#entry2021074, forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/?view=findpost&p=2268512
• Ati mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-ati parasit?: Da. Activitatea mea de la acea vreme era scazuta
• Sunteti activi pe forum?: Da, dar nu prin posturi
• Întelegi ca Police Department este un departament serios si trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da
• Întelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamâni în Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da
• Ati citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru încalcarea acestora?: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
• De ce doriti sa intrati în Police Department?: Pentru a-i prinde pe raufacatori
• Poza cu /stats, detective skill si /time: http://s8.postimg.org/60k0kv7oz/sa_mp_069.png
• Numarul de ore petrecute în joc zilnic fara AFK: Cat pot eu de multe
• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni?: Nu
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurta autocaracterizare: Sociabil, spirit de echipa, serios, dinamic, perfectionist si-mi place sa iau initiativa

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

King_Damian King_Damian.png

Steve Steve.png


TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.





---- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE ----

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.