Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: [OJ]Skipper
• Nickname-uri anterioare: DraggosSs

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 22.10.2013
• Level: 34
• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost banat odata , motiv licitatie aiurea , iar ieri de adminul sRn a doua oara , dar primisem unban din partea lui in urmatorul minut deoarece imi gresise id.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Tsar Bratva - Rank 3
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit? Demisie - 09.03.2014
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/8020-the-tsar-bratva-demisii-resignations/page-84
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Department , deoarece vreau sa incerc sa imi fac datoria si sa fac lege si disciplina pe server.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/bODBGPe
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Salutare. Ma numesc Dragos , am varsta de 16 ani si jumatate , locuiesc in orasul Ploiesti , joc pe acest server de pe data de 22.10.2013 , am fost in The Tsar Bratva si am detinut Rank 3 , doresc sa intru aici deoarece imi place in Police Department.

Edited by Skipper Jupanul
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Metaphour
• Nickname-uri anterioare: nu am
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 28 Octombrie 2012 cu doua pauze, una mare, si una mai mica
• Level: 35
• Vârsta reală: 16 ani
• Sexul (real): masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Verdant Family (rank 2), Las Venturas Taxi (rank 5)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Pentru ca mi-am dat demisia,ultima factiune pe care am parasito este Las Venturas Taxi, am iesit chiar azi, 10.03.2014
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Doar pentru taxi am link, proaspat: http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page-81
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte, acesta sper ca va fi primul
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da, chiar imi face placere
• De ce doriți să intrați în Police Department?: In primul rand, pentru a incerca ceva nou, in al doilea rand, imi place cu ce se ocupa, si cu toatea astea, am ales LVPD pentru ca am si cativa prieteni aici si consider ca ma pot ajuta la inceput.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/502ezz1tp/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Cam 4, depinde de zile, in weeked mai mult.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Marian, am 16 ani si locuiesc in Brasov. Sunt in clasa a X-a la un liceu tehnologic bazat pe silvicultura. Sunt o persoana cu bun simt, respectos, chiar si ajutator. Imi place mult sa lucrez in echipa, si acord seriozitate mare, cand e vorba de ceva important. Imi place sa mai si glumesc uneori, mai ales cu prietenii, nu imi permit sa fac glume cu cei care nu ii cunosc, la un prieten mai merge.. Ca majoritatea baietilor, imi place sa joc fotbal, de distractie, nu de performanta, dar imi place in general sa fac sport. Imi place sa cunosc cat mai multi oameni ca sa-mi fac prieteni, asta atat in viata reala cat si aici, Totodata iubesc si muzica gangsta rap/hiphop ascultand mereu, relaxandu-ma.

Edited by Metaphour
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mr.Edward

Nickname-uri anterioare: nu am avut

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc pe acest server din 2011
Level: 41
Vârsta reală: 16 ani.
Sexul (real): masculin.
Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1 warn pentru ... call 112 la event
Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: 1 Singura data pentru dm aiurea mai de mult

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Bratva rank 1

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: A trebuit sa ma las de sa-mp deoarece am avut o problema personala

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu il gasesc.
Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da dar prin 2010 , 2011

Sunteți activi pe forum?: Sunt activ si pe forum,vechiul cont am pierdut parola la el si l-am creat pe acesta .

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece este o factiune frumoasa, imi place cu ce se ocupa, si nu in ultimul rand pentru a imi face noi prieteni.

Dupa "reformele" implementate de staff am vazut ca s-au divizat aceste departamente si as dori sa incerc LVPD si sa o cariera de succes

Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/vDqIl4F

Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Depinde de zi. Aproximativ 2-3 ore pe zi.
Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
O scurtă autocaracterizare: Buna ziua, ma numesc Edward, am 16 ani si sunt din Bucuresti. Sunt o persoana prietenoasa, care stie sa se comporte civilizat si sa faca diferenta intre momentele de amuzament si cele serioase.Imi place sa ajung unde mi-am propus, sa lucrez in echipa si sa ofer ajutor persoanelor.

Edited by Llegolas2
Link to comment
Share on other sites

2CRjadT.png








ACCEPTATI PENTRU TESTE

[OJ]Skipper Skipper.png
Metaphour Metaphour.png
Mr.Edward Mr.Edward.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • MIKE...
  • NATE
  • PVP.
  • REXONA

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Silla - 2/3 warns, nu imi inspiri incredere.
poWer_X - Doar skill 2 detectiv si autocaracterizare foarte scurta.
Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

2CRjadT.png



LV Police Department recruteaza 4-5 jucatori level 15+ !


Modelul de aplicatie il gasiti pe prima pagina a acestui topic.




LV Police Department is recruiting 4-5 players level 15 + !


Application model can be found on the first page of this topic.


Link to comment
Share on other sites

• Nickname : Chi [ H ] eB

• Previous Nicknames : i dont have

• Since you play SA -MP on the B -zone ? : 25.08.2013

• Level: 19+

• Real Age : 14 years

• Gender ( Real ) : Male

• Number of sites warn of the game and why you received : 0 /3

• Have you ever been banned ? If so , why? : No

• previous factions and rank in them ( in order) : Rank 1 El Loco Cartel

• Why did you leave last two factions and once you have gone ? because i don't like it me i want join to PD

• Links to resign last two factors ( if any): -

• Have you ever been part of a department ? If yes , why did you leave ? : No

• Are you active on forums ? : Yes

• understand that the Police Department is a department seriously and you must have a language and exemplary behavior ? : Yes

• understand that if you stay at least two weeks in the Police Department will come out with 60 Faction Punish ? : Yes

• Have you read the Rules Police Department along with other important topics and you agree that you will be punished for their violation ? : Yes

• You have the ability to work in a team ? : Yes

• Why you want to enter the Police Department ? : i want to join LVPD because i have friends i will help him ([MwP]adolfe,Tinitou,Sabzeroo)

• Picture with / stats , detective skills and / time (required): http://imgur.com/OsgeZKI,vUI5Feb#0 Skills: http://imgur.com/OsgeZKI,vUI5Feb#1

• Number of hours spent in the game without AFK daily ; 7-8 hours.

• You are on a faction 's Blacklist ? ( faction specific ) : No

• If yes , are you willing to pay for it to be taken off ? : Yes

• Quick autocaracterizare : Hello , My name's Chiheb Chaibi i from tunisia i love playing gta and in my sametimes i gi to plating football with my friends. and i hope accept me .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [MR]69
• Nickname-uri anterioare: Rusoaika

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 27.11.2013 09:08
• Level: 21+
• Vârsta reală: 17+
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. transfer ilegal / cuvantu "idiots" pe ad
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedics Rank1 28.01.2014 13:45 / Paramedics Rank 1 14.03.2014 16:31
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Probleme in familie si Inactivitate lider.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): 1: http://forum.b-zone.ro/topic/8096-paramedics-demisii-resignations/page-84 2: http://forum.b-zone.ro/topic/8096-paramedics-demisii-resignations/page-82
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Desigur.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca imi place viata de politist , imi place sa muncesc in echipa si nu in ultimul rand sa prind persoanele cu wanted care au incalcat legea.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/a/K6pIL#1
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6/7 h
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, sa imi apar fam de rautatile din jur, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Vulturik


• Previous nicknames / previous accounts: [DC]Vulturik


• Level: 60 close to 61


• Real age: 18


• (Real) Gender: Male


• Number of ingame warnings and the reason you got them: No warn


• Were you ever banned? If yes, why?: It was on my birthday i left account logged to get payday and one of my friends used cheats but it wasn't my fault so i got unbanned .


• Previous factions and the rank you had in them (in order): Well i was a long part of my life in sa-mp civilian and i was in gang too in VTB ( Rank 5 )


• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: Because i was sick and i needed to stay in hospital


• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): I don't have


• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: Yes i was but in 2009 , 2010 and i really wanna to enjoy it back to make an good carrer there .


• Are you active on the forum?: Yes i am .


• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes i do,this is one of reasons that i like it .


• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes.


• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes.


• Why do you want to join the Police Department?: I want to make this department go higher. Also I like being a cop ~o) . I really want to be in this department .


• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://imgur.com/6pA0Avw


• How many hours do you play withouth being AFK?: 4 - 5


• You are on the BlackList at a faction?: No i'm not


• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes


• A short characterisation of yourself: Hello everybody, I'm Eagle. Most of you know me already. I am always nice to people , help them develop in any way I can . I like teamwork and making friends . Also I like to practice my Romanian as well . I'm enjoying my time on b-zone with this awesome guys . I love you guys :)


Edited by Vultur
Link to comment
Share on other sites

Nickname: AliNNNN
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Jumătate de an.
• Level: 29
• Vârsta reală: 13
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, 5 zile pentru transfer ilegal.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Taxi - rank 1; S.I - rank 1; SF Taxi - rank 1; NR - Rank 2; SF Taxi - Rank 2
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: NR: Am fost demis pe un motiv nefondat(liderul a fost sancționat.) SF Taxi: Mi-am dat demisia pentru că nu îmi mai plăcea și vreau să încerc o facțiunea care necesită mai multă activitate, ca LVPD.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page-16
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da, sunt.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc să intru în (Las Venturas) Police Departament deoarece îmi place cu ce se ocupă (wanted, amenzi, carnete suspendate ș.a.m.d).
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s29.postimg.org/7yatmi3vb/sa_mp_010.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-5
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul.
• O scurtă autocaracterizare: Mă numesc Alin, sunt din București. Îmi place să socializez, știu când e de glumă și când e să fii serios. Îmi place să desenez.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: fUzy0n

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an si ceva
Level: 32+
Vârsta reală: 16 ani.
Sexul (real): Masculin
Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am warnuri
Ați fost banați vreodată? Da, am fost bana o data deoarece am fost santajat sa aflu un cont. Mi-am platit datoria la victima si imi regret fapta.

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructors Rank 1

Avispa Rifa Rank 1

Red Dragon Triad Rank 2

Taxi Los Santos rank 1

School Instructors Rank 2

Taxi Los Santos rank 2

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: School Instructors am parasit datorita unei neintelegeri cu liderul(09.02.2014), iar Taxi LS cerere demisie.(15.03.2014)

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122559-los-santos-taxi-demisii-resignations/page-16
Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte dintr-un departament

Sunteți activi pe forum?: Desigur!.

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in acest departament deoarece imi doresc sa intru intr-o factiune bine organizata si cu membrii cinstiti si vreau sa fac parte din acest departament.Simt ca sunt potrivit acestui departament si mi-as dori sa intru, sa imi fac prieteni noi si sa colaborez cu ei si sa ascult de rank-urile mai mari si inclusiv de liber bineinteles. As fi foarte fericit sa vad ca sunt acceptat in Las Venturas Police Departament si voi profita de sansa primita, sunt pregatit, am invatat, acum mai trebuie sa trec peste pragul acceptarii in primul meu departament. Va multumesc!

Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/5fmAvs5

Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Pai aproximativ 3-4 ore pe zi.
Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
O scurtă autocaracterizare: Ma numesc George si locuiesc in orasul Turnu Magurele. Sunt o fire mai glumeata dar cand e vorba de seriozitate sunt serios. Imi place sa lucrez in echipa si sa respect un regulament bine stabilit, vreau sa intru in departament, sa colaborez cu viitorii mei coloegi si desigur, sa colaborez si cu colegii din celelalte departamente. Firea mea mai calma ma face sa am rabdare cu cei de level mic, sa le explic unde au gresit si sa le acord sanctiunea bine stabilita de catre lider. Chiar vreau sa fac parte din acest departament!

Edited by fUzy0n
Link to comment
Share on other sites

Nickname: dOftor
• Nickname-uri anterioare: Am mai avut un nick anterior dar l-am uitat .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Pai pe acest cont joc de 2 luni jumate . Dar am mai jucat acum 2 ani si ceva .
• Level: 19
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost nici odata banat.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
Verdant Family Rank 2
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am fost doar in Verdant Family . Mi-am pus demisia in Verdant pe data de 27 Februarie 2014. deoarece am luat FW fara motiv.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page-81
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din nici un Departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da . In fiecare zi intru cel putin 2-3 ore.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Sigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Sigur.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da . Imi place foarte mult sa lucrez in echipa .
• De ce doriți să intrați în Police Department?: As dori sa intru in Police Departament deoarece imi place foarte mult sa lucrez in echipa . Imi place ca este un departament serios si as dori sa ajut sa se respecte regulile .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://i.imgur.com/Dxbep41.jpg
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Joc 5-6 ore pe zi .
• Te afli pe
BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe nici un BlackList
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat cu frageda varsta de 15 ani . Sunt o fire prietenoasa , imi place foarte mult sa ascult muzica deoarece ma calmeaza . Sunt o fire calma , ma enervez foarte rar si greu . Imi place sa lucrez in echipa . In timpul liber imi place sa ies pe afara cu prietenii sa ma distrez sau sa intru sa ma joc pe pc.

Edited by dOftor
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: LYRiCs.
• Nickname-uri anterioare: Nu am.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De cand joc SA-MP adica un an.
• Level: 30.
• Vârsta reală: 16 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost banat vreodata.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Avispa Rifa(1), Green Street Bloods(1), Las Venturas Taxi(1).
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din penultima am fost demis pentru DM, iar ultima tot la fel demis din cauza neintocmirii corecte a raportului saptamanal.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut niciodata parte dintr-un departament, sper ca acesta sa fie primul in care o sa debutez.
• Sunteți activi pe forum?: Da, cat se poate de activ.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Normal.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur, munca in echipa este mult mai eficienta fata de cea efectuata pe cont propriu.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc mult sa intru in acest departament fiindca ar fi o experienta cu totul noua pentru mine, vrea sa fiu de partea legii sa imi fac datoria de a apara cetatenii si de a-i sanctiona pe cei care nu tin cont de reguli bine definite.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/PO53OTk.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In cursul saptamanii 4-5 iar in weekend +7.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe BlackList.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: In caz ca as fi pe BlackList cu siguranta as plati.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut si locuiesc in orasul Tecuci, Galati. Am 16 ani si sunt in clasa a x-a. Imi place foarte mult sa petrec timpul cu prietenii mei la scoala, prin asta pot spune ca sunt o fire sociabila. Cand nu sunt cu prietenii mei si e mare plictiseala, ma distrez pe cinste in sa:mp. Sunt un tip de treaba, cat se poate de glumet dar in egala masura serios, in sensul ca stiu cand e loc de o gluma la locul ei si cand trebuie facuta treaba cu simt de raspundere.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Anaconda.
• Nickname-uri anterioare: Marynyk (Fara punct)
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 3 ani.
• Level: 18
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 (skill ilegal - abuziv).
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Pe Marynyk pentru No-Recoil, pe Anaconda. niciodata.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

News Reporter - Rank 2 (Local Reporter)

News Reporter - Rank 1 (Intern)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Prima data am iesit pentru skill ilegal la Car Mechanic (Decizia lui Kelton), iar a doua oara pentru demisie.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8155-news-reporter-cereri-demisii/page-69
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da, este punctul meu forte.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa, este o factiune activa, am prieteni aici, doresc sa imi fac mai multi si doresc sa incerc ceva nou.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/dwxyyqyup/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Intre 4-5 ore in timpul scolii si putin mai mult in vacanta/weekend.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu este cazul.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Marian Cristian, locuiesc in Campulung-Muscel, sunt un tip de treaba, prietenos, serios, modest (nu obisnuiesc sa ma dau mare cu ce am si nu obisnuiesc nici ca atunci cand ajung sus sa imi bat joc de inferiorii mei, pentru ca stiu ca si eu candva eram asa) am si defecte ca orice om, nu sunt genul care sa intre in conflicte negative cu ceilalti membrii, dar cand pasesc gresit, imi recunosc vina si suport consecintele.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [sQ]DropZZ
• Nickname-uri anterioare: JUSTSMILE
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumate +
• Level: 39
• Vârsta reală: 19 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, DM la level mic.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data "Cheats"
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): 69 Pier Mobs (Rank 2), Green Street Bloods ( Rank 1), 69 Pier Mobs (Rank 2), News Reporters (Rank 3), Sounthern Pimps (Rank 2)., SFPD (Rank 1)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din SP am iesit din cauza warurilor, si din SFPD din cauza timpului pentru liceu.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da din SFPD, din cauza timpului.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Sigur.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Cat timp am fost in SFPD, mi-am format o o parere foarte buna despre PD si as vrea sa o continui.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/yMAwvWo
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 4-5 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandru, am varsta de 18 ani si sunt din orasul Cluj-Napoca. Sunt o fire calma, putine lucruri pot sa ma enerveze cu adevarat, nu suport bataia de joc si prostia folosita in exces. Printre ocupatiile mele zilnice sunt : Culturismul, fotbalul si in general sportul.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: KroG
• Nickname-uri anterioare: [b2w]CraNe

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani
• Level: 53
• Vârsta reală: 16 ani
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da odata 5 zile ca am jignit un player care facea kamikaze la un event paintball, si acum recent 2 ban-uri de o zi pentru c-bug (Am apasat din greseala cand vroiam sa schimb arma si m-am incurcat in taste).
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

LiYyt3P.png----> Rank 1 (Leader Corneliu, 17 zile)

J4INvR3.png----> Rank 2 (Leader(s): Micku7zu, Oantzah, 51 zile)

BR0xGtl.png----> Rank 1 (Leader DieseL, 11 zile)

BR0xGtl.png----> Rank 1 (Leader Bullz007, 6 zile)

TNrqjVM.png----> Rank 2 (Leader(S) Everzor, [F4L]emptY_mdY, 21 zile).

dadNdCf.png----> Rank 1 (Leader Dienutza, 19 zile).

RpCcrMI.png----> Rank 1 (Leader Epsylon, 11 zile)

5XNnXog.png----> Rank 3 (Leader MasterKush, 78 zile)

knVANzc.png----> Rank 1 (Leader riZea, 7 zile)

YCsrLEd.png----> Rank 2 (Leader ByFyDo, 44 zile)

OQErSPg.png----> Rank 2 (Leader Explosive, 19 zile)

5XNnXog.png----> Rank 2 (Leader Only0ne, 45 zile)

36SW9F4.png----> Rank 1 (Leader Inferno27, 6 zile)

 

rHLn7kj.png----> Rank 4 (Leader Letzgo, [F4L]oTo, 135 zile)

 

96f2A0S.png----> Rank 2 (Leader Zarzare, 28 zile)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

-Am iesit din Avispa Rifa din cauza unui coleg care a facut public un videoclip filmat de mine si am fost amandoi sanctionati.

-Am iesit din El Loco Cartel deoarece m-am plictisit de gang-uri si am aproape 1 an de zile in acestea.. Doresc sa incerc ceva nou.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

El Loco Cartel- http://forum.b-zone.ro/topic/122574-el-loco-cartel-demisii-resignations/page-24#entry2858816
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am facut parte din mai multe, ultimul fiind chiar LVPD. Am iesit din cauza picarii perioadei de probe deoarece atunci aveam pc-ul stricat si pe laptop nu puteam sa adun dovezi suficiente.. Cand filmam se incalzea prea tare si se inchidea, acum nu este problema.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Department deorece vreau sa simt din nou spiritul acesta de cop, mi-e dor de el, aici am prieteni multi cu care sunt sigur ca ma voi intelege de minune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/NFFjcBD.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore, in weekend mai mult.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alex, am 16 ani si locuiesc in orasul Iasi. Sunt o fire isteata, gandesc rapid in situatii dificile, sunt sociabil, imi place sa-mi fac prieteni noi,etc. Sunt in clasa a IX-a A la liceu si practic sportul Atletism pe probe de rezistenta si semi-fond.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo3n1f.jpg

• Nickname: [rTn]Ady007


• Nickname-uri anterioare: -


• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Join date: 27.10.2013, deci joc de 4 luni si jumate.


• Level: 32


• Vârsta reală: 15 ani


• Sexul (real): Masculin


• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am warns


• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu, niciodata


• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): 69 Pier Mobs (rank 3) ; SFPD (Rank 1)


• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din 69 Pier mobs am iesit din cauza warurilor. Nu eram facut pentru ele si in ultimul timp nu mai aveam o dorinta profunda de a participa la acestea...asa ca am hotarat sa imi pun demisia dupa 3 luni pe 27.02.2014.

Din SFPD nu am iesit de buna voie ci am fost dat afara cu Faction Punish maxim, deoarece am acumulat 2 Faction Warn-uri pana sa ating pragul de 2 saptamani. Le-am luat mai mult din prostie, neatentie, pe viitor stiu unde sa corectez.


• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Demisie 69 Pier Mobs: >>AICI<<


• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, SFPD. Dupa cum am si specificat mai sus, am acumulat 2 FW si avand doar o saptamana vechime in factiune, am fost dat afara cu FactionPunish


• Sunteți activi pe forum?: Consider ca da...


• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Deacord


• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Deacord


• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da


• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place sa mentin siguranta, pacea si armonia. Daca in San Fierro nu am reusit , dand dovada de neatentie, in las venturas PD am sa schimb radical TOT. Am sa fiu atent la fiecare detaliu de acum inainte si fiind al 2-lea departament din care as putea face parte, stiu ce am de facut.


• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): >>AICI<<


• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore in cursul saptamanii si pana la 10 ora in week-end.


• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe niciun blacklist.


• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca va fi cazul, cu siguranta.


• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Adi, sunt din Pitesti si am 15 ani. Nu imi place scoala...dealtfel niciunui elev de varsta mea nu-i place. In ciuda Non-dependentei pe care o provoaca, ma descurc destul de bine in obtinearea notelor. Sunt o fire calma, nu starnesc certuri, stau la locul meu insa acelasi feedback vreau sa-l primesc si din partea celorlalti. Nu creez probleme, fapt pentru care nu am niciun warn, sau ban...doar un mute pentru spam in ziua de 1 Decembrie, desi Bobo spunea "Sa face spam pentru Romania". Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii afara, sau pe PC ( skype, samp cele mai frecvente).

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Nick-ul meu este Dr.Liviu
• Nickname-uri anterioare:Nu am avut alte nick-uri

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 6 luni
• Level:27
• Vârsta reală:Am frumoasa varsta de 15 ani
• Sexul (real):Masculin,bineinteles
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3,motiv[/call 112] la event cand eram level mai mic
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,nu am avut ban
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):School Instructor rank 1(2 saptamani+),SF Taxi(3 saptamani+)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am demisionat din School Instructor deoarece vreau sa fac parte din acest departament cu orice pret
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):School Instructor:
http://forum.b-zone.ro/topic/8164-school-instructors-demisii-resignations/page-53 SF Taxi rank 1:http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page-13
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu nu am fost insa imi doresc din tot sfuletul,vreau o singura sansa pentru a dovedi ce pot
• Sunteți activi pe forum?:Da,sunt activ
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da,nu va fii o problema am renuntat la School Instructor pentru a intra aici
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Vreau sa intru in Police Departament deoarece este o factiune foarte bine organizata care cauta memberii activi seriosi si capabili.Cred ca m-as descurca de minune
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu:
http://s15.postimg.org/nvi8spb97/sa_mp_004.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:8 ore+
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu,nu ma aflu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da
• O scurtă autocaracterizare:Salut ma numesc Liviu,am frumoasa varsta de 15 ani sunt un baiat sincer,onest serios si pregatit sa faca orice.Imi place sa fiu alaturi de cei dragi mie,sa le aduc zambetul pe buze.Hobby-urile mele sunt urmatoarele:footbal,basket,inot,lupte.Cam asta pot spune despre mine.Sper sa primesc o singura sansa,atat imi doresc!

Edited by TB liviuliviu12
Link to comment
Share on other sites

2CRjadT.png








ACCEPTATI PENTRU TESTE

Vulturik Vulturik.png
AliNNNN AliNNNN.png
fUzy0n fUzy0n.png
[sQ]DropZZ DropZZ.png
KroG KroG.png
Dr.Liviu Dr.Liviu.png
chi[H]eb - chi[H]eb.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • MIKE...
  • NATE
  • PVP.
  • REXONA

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

[MR]69 - Nu ai skill detectiv in poza.
dOftor - Nu exista "FW fara motiv", iar faptul ca nu poti sa-ti recunosti greseala e problema. + ai doar skill 4 detectiv.
LYRiCs. - Ai iesit din ultimele 2 factiuni cu FP. Nu imi inspiri incredere.
Anaconda. - Skill 4 detectiv + 2/3 warns, nu imi inspiri incredere.
Ady007 - Ai FactionPunish.
Link to comment
Share on other sites

2CRjadT.png



LV Police Department recruteaza 7-8 jucatori level 15+ !


Modelul de aplicatie il gasiti pe prima pagina a acestui topic.




LV Police Department is recruiting 7-8 players level 15 + !


Application model can be found on the first page of this topic.


Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Nick-ul meu este Dr.Liviu
• Nickname-uri anterioare:Nu am avut alte nick-uri
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 6 luni
• Level:28
• Vârsta reală:Am frumoasa varsta de 15 ani
• Sexul (real):Masculin,bineinteles
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3,motiv[/call 112] la event cand eram level mai mic
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,nu am avut ban
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):School Instructor rank 1(2 saptamani+),SF Taxi(3 saptamani+)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am demisionat din School Instructor deoarece vreau sa fac parte din acest departament cu orice pret
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):School Instructor:
http://forum.b-zone....nations/page-53 SF Taxi rank 1:http://forum.b-zone....nations/page-13
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu nu am fost insa imi doresc din tot sfuletul,vreau o singura sansa pentru a dovedi ce pot
• Sunteți activi pe forum?:Da,sunt activ
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da,nu va fii o problema am renuntat la School Instructor pentru a intra aici
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Vreau sa intru in Police Departament deoarece este o factiune foarte bine organizata care cauta memberii activi seriosi si capabili.Cred ca m-as descurca de minune
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://s28.postimg.org/fldf5f8vh/sa_mp_003.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:8 ore+
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu,nu ma aflu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da
• O scurtă autocaracterizare:Salut!Numele meu este Liviu am o varsta de cincisprezece ani,sunt un tanar interesat sa afle cat mai multe sunt onest,sincer si serios.Cand vreau reusesc tot ce-mi propun si mi-am propus sa intru in acest departament

Edited by TB liviuliviu12
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mr0ne[No.1]
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 9-10 lunii .
• Level: 40.
• Vârsta reală: 16 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da pentru repair abuse on wanted.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): 1. Paramedic (1)

2. El Loco Cartel (1)

3. School Instructors (2)

4. Taxi LS (3)

5. SFPD (1)

6. Verdant Family (1)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: SFPD - Am acumulat 2x FW in perioada de teste = Demis 60/60 FP.

Verdant Family - Prea multi incepatorii.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): SFPD - Nu exista.

Verdant Family - Click
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, in SFPD am acumult 2x FW in perioada de teste = Demis 60/60 FP.
• Sunteți activi pe forum?:
Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca nu am mai facut parte din LVPD si pentru ca am multi prietenii in departament.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Click
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:
5-6 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Bogdan, am 16 ani si locuisc in orasul Constanta. Practic un sport de 3 ani, acesta fiind Rugby.

Timpul liber il petrec cu prietenii, sau jucandu-ma SA;MP.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Marya[VIP]
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 5 Luni .
• Level: 28+
• Vârsta reală: 19 Ani.
• Sexul (real): Feminin .
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da , 1 singura data, Transfer Ilegal (aveam level mic )
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Las Venturas , Rank 1 . TaxiSan Fiero , Rank 1 .
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut totdeauna sa incerc un departament. Am iesit pe data de: 19 February 2014 - 11:52 AM Din Taxi Las Venturas. Din Taxi San Fierro am iesit pentru ca respectu' nu era reciproc, Data Iesirii: 15 March 2014 - 09:39 PM .
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page-17 http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page-80
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu , Nu am mai facut parte .
• Sunteți activi pe forum?: Foarte Activa .
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur .
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece este un Departament foarte respectat cu membrii activi si dornici de munca in echipa .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s24.postimg.org/k5o7l5zlh/sa_mp_025.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 12-14 Ore, Fara /sleep !
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu .
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da .
• O scurtă autocaracterizare: Buna , Numele meu este Maria Catalina , Am frumoasa varsta de 19 ani si Locuiesc in Judetu' Prahova . Sunt o fata sincera , glumeata si totdeauna cu zambetul pe buze . Nu las niciodata tristetea sa imi alunge Fericirea . Imi plac foarte mult iesirile in aer liber de preferat in parc sau pe faleza , in mare parte week-endurile mi le ocup cu prietenii . Hobby-urile mele sunt: Handball , Gimnastica si nu in ultimu' rand Basket-ul . Pentru mine Respectu' este punctu' meu Forte . Totdeauna imi place sa gandesc pozitiv si sa nu las niciodata lucrurile neterminate . Atunci cand imi doresc ceva cu adevarat lupt pana obtin ceea ce imi doresc . Multumesc Anticipat !

Edited by Marya
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: =KenT=
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 - 9 luni
• Level: 27
• Vârsta reală: 19
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, o singura data pentru spam cu limbaj vulgar
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Los Santos Taxi - Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Aveam probleme la liceu si a trebuit sa invat si pentru scoala de soferi
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Desigur

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca imi place sa ii pedepsesc pe cei care incalca legea.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/RmyO697
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5 - 6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Bogdan Daniel, am 19 ani. Sunt din tecuci in clasa a 12-a. Sunt un baiat foarte serios si la locul lui. Nu imi place sa creez probleme si sa ma cert cu ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.