Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: JohnstoN.

  • Level: 59

Rank: 3

Vechime: Aproape 2 luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de acest joc.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari?: Bafta nubilor. /uninvite din panel te rog, nu am dispozitie sa intru in game, bafta cu war-urile.

Edited by Mister JohnstoN
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: EnDtH.S
  • Level: 20 si ceva... 21 cred
  • Rank: 2
  • Vechime: Aproape 2 luni.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Antrenamente... box.antrenamente, meci, scoala, dorm.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:O experiente de neuitat, multumesc din tot sufletul Tantu! esti un leader bun! meriti tot ce e mai bine in lume esti un om de nota 10!

    Va pup pe toti membrii sunteti de nota 10, in special iLive.

  • Alte precizari?: Bafta nubilor. /uninvite din panel te rog, nu am dispozitie sa intru in game, bafta cu war-urile.
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RexXaR

  • Level: 50

Rank: 2

Vechime: Destul.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Prea multe figuri si prea multi arfisti in mafia asta, n-are rost sa raman aici.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Prefer sa nu raspund la aceasta intrebare.

Alte precizari?: Mai usor cu aerele de sefi ca viata nu e asa roz mereu. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: alexutu12

  • Level: 30

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am luat ban pentru 30 de zile.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine.

Alte precizari?: Dupa ce o sa iau unban, o sa revin aici, in caz ca ma mai primiti.. Spor la joc si succes in cucerirea turfurilor. Mersi pentru sansa acordata TanTu.

Link to comment
Share on other sites

@NORMALCASUNTILIVE, Ai retras.

@Lucyluky, Ai luat ban, nu ai voie sa faci cerere de demisie.

@Mister JohnstoN, Demisie acceptata.

@Catalin Catalin, Ai retras.

@Albertoy21, Demisie acceptata.

@RexXaR, Demisie acceptata.

@ALexUtTu12, Ai luat ban, nu ai voie sa faci cerere de demisie.

Edited by South TanTu
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BogdaN27

  • Level: 35.

Rank: 2.

Vechime: O luna o saptamana si o zi.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece un amic ma cheama sa-l ajut in alt gang de mai mult de 2 saptamani.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da, dar nu e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a placut mult perioada petrecuta aici, unii membrii mai seriosi altii mai neseriosi. Altii cu respect altii "golani", dar asa e in fiecare gang, doar ca asa cum am vazut aici nu am mai vazut in nici o factiune. Tantu este un lider foarte bun, de treaba cu care sper ca o sa mai colaborez.

Alte precizari?: #LSNEGRU

Edited by Bogdan 27
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Cristiano.

  • Level: 60

Rank: 1

Vechime: Cateva zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp pentru waruri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine.

Alte precizari?: Spor la joc si succes in cucerirea turfurilor.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Cristiano.
  • Level: 60
  • Rank: 1
  • Vechime: Cateva zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp pentru waruri.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine.
  • Alte precizari?: Spor la joc si succes in cucerirea turfurilor.

 

 

Retrage demisia am vb cu el !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: ExXxPeRiMenT

  • Level: 56

Rank: 2

Vechime: 18 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma duc sa-l ajut pe fretele meleu FreeS7yller

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine.

Alte precizari?: Sper sa luati LS

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:ThomasS[sEF]

  • Level:40

Rank:2

Vechime:2 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Din cuza war-urilor.. o perioada o voi inchia cu gangs

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypentru minim 2 saptamani:da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Foarte, faorte bine.Lider de nota 10+

Alte precizari?:Mersi de sansa acordata sper sa ma revin aici .Bafta!

 

Edited by BS Thomas
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:dEdE99

  • Level:24

Rank:1

Vechime:aproape 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Niste probleme.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Foarte buna.

Alte precizari?:Bafta

 

Link to comment
Share on other sites

@Bogdan 27, Demisie respinsa, nu ti-ai terminat treaba aici.

@Cristiano SEF, Demisie respinsa, nu ti-ai terminat treaba aici.

@South ExXxPeRiMenT, Demisie acceptata.

@BS Thomas, Demisie respinsa, nu ti-ai terminat treaba aici.

@DeDe99, Demisie acceptata.

 

Edited by South TanTu
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Capitanu

  • Level: 30

Rank: 2

Vechime: O luna si 10 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: 1. Orarul foarte incarcat ma aduce adesea in imposibilitatea de a participa la waruri; 2. Nu ma pricep deloc la arme, la waruri fac numai minus; 3. M-am cam saturat un pic sa stau la waruri sa ma ascund sa nu fiu omorat;

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am intrat sa ajut, in niciun caz nu m-am simtit bine in mafie deoarece nu imi place in mafie, dar daca au fost cateva waruri la care am putut ajuta, ma bucur si imi cer scuze pentru cele la care am avut minus si am tras scoru in jos. Totusi, parearea mea despre Verdant Family este una buna, nu foarte buna, doar buna. Sunt multi membrii de valoare, sunt si membrii no-liferi si copilasi, dar presupun ca peste tot e asa.

Alte precizari?: Faci o treaba buna Tantu, mult succes si tie si celor de rank 4 in conducerea factiunii.

Edited by xdrive
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Cristiano.

  • Level: 60

Rank: 1

Vechime: Cateva zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp pentru waruri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mai rau ca tsar bratva pe timpu lu Ciccio.

Alte precizari?: Cel mai slab lider si de cacat.

Edited by Cristiano SEF
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Catalin_Catalin

  • Level: 59

Rank: 4

Vechime: 4 Luni si ceva.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mi-am terminat treaba aici, am reusit sa ajut atat cat am putut eu aceasta factiune, dar dupa un timp nu mai am ce face.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna.

Alte precizari?: Succes in continuare, si TanTu ai grija ce faci!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[pD]BonZy
  • Level:35
  • Rank:3
  • Vechime:1 luna jumate.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Sunt unii oameni chiar nesimtiti cu care nu mai pot sa stau in factiune.Cearta pe /f ,jigniri si alte chestii rele.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypentru minim 2 saptamani:Nu este cazul.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Parerea mea aici a fost una foarte buna aici in Verdant Family,dar nu mai pot sta cu asa oameni ca Ilive si Alonso.Vreau sa le multumesc singurilor oameni de treaba din factiune.Doresc sa-i multumesc lui Tody care a fost un tester si un veteran pe cinste in Verdant Family.Apoi lui Tantu.Care mi-a oferit sansa de a intra in aceasta factiune minunata si colegilor daca nu chiar prietenilor: ThomasS,Vialpando si Holmes ,Datch,SergiuYo1997 si altii care din pacate au plecat de aici.Le multumesc pentru ca mi-au fost la greu in lupte si waruri.Mutlumesc inca odata.
  • Alte precizari?:Bafta TanTu si mersi de sansa acordata aici,Salut.

 

 

Retrag!Am avut un moment de pierdere..

Edited by Manu VDT
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:IngerBun

  • Level:45+.

Rank:4

Vechime:Mult, prea mult.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Multe motive.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Foarte bună, dar cu din membri strică gang-ul.

Alte precizari?:Adios.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Anno0oN

  • Level: 36

Rank: 2

Vechime: 2 sapt +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pai suntem 24 in factiune dintre care venim la war 15-16, cu atati membri n-ai ce face la war, nu am intrat intr-o mafie ca sa stau in spawn-kill am intrat sa ma distrez la war-uri nu s-a ma enervez majoritatea dintre membri is copii orfani retardati, n-am cu cine colabora la war-uri, Principalul motiv in care nu ma potrivesc in aceasta sunt membri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Primele 4-5 zile sa zicem ca ok dupa totul praf.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Catalin_Catalin

  • Level: 59

Rank: 4

Vechime: 4 Luni si ceva.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mi-am terminat treaba aici, am reusit sa ajut atat cat am putut eu aceasta factiune, dar dupa un timp nu mai am ce face. Vreau sa incerc si altceva.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna.

Alte precizari?: Succes in continuare, si TanTu ai grija ce faci! Vreau sa incerc si altceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.