Jump to content

Avispa Rifa - Anunturi importante / Important announcements


Marco
 Share

Recommended Posts

Duminica (07.07.2013) va avea loc prima sedinta cu mine lider, va astept pe TOTI in linie la HQ, ora 20:30. Este o sedinta extrem de importanta, daca nu puteti veni faceti cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

Maine (08.07.2013) la ora 12:45 vreau sa fiti cat mai multi in HQ. Cine lipseste si nu are invoire primeste FactionWarn.

 

La sfarsitul fiecarei zi de war postati pozele cu scorul vostru la warurile din acea zi le postati aici. Trebuie sa fiti prezenti la minim 50% din warurile avute intr-o zi. In cazul in care am avut intr-o zi 7 waruri, jumatate inseamna 3.5 asa ca vom aproxima prin adaos la 4.

Link to comment
Share on other sites

Am adaugat urmatoarea regula la regulament:

 

,, În cazul în care un membru primește un avertisment (FW), acestuia i se mai adaugă 2 săptămâni la numărul minim de timp care trebuie să-l aștepte pentru a avansa în rank.

-- fiecare avertisment (FW) adaugă 2 săptămâni. Dacă primește două avertismente i se vor adăuga 4 săptămâni pentru avansare pe lângă numărul minim de timp precizat mai sus. "

Link to comment
Share on other sites

Astazi (10.07.2013) la ora 12:45 vreau sa fiti cat mai multi in HQ. Cine lipseste si nu are invoire primeste FactionWarn.

 

La sfarsitul fiecarei zi de war postati pozele cu scorul vostru la warurile din acea zi le postati aici. Trebuie sa fiti prezenti la minim 50% din warurile avute intr-o zi. In cazul in care am avut intr-o zi 7 waruri, jumatate inseamna 3.5 asa ca vom aproxima prin adaos la 4.

Link to comment
Share on other sites

Am updatat topicul ,,Informatii" la ,,Regulament intern". Acolo vor fi regulile factiunii referitoare la amenzi, skinuri, etc. De asemenea, skinurile nu vor mai fi pe rank, ci pe job.

 

I have updated the Informations topic to ,,Internal rules". There are our faction rules, like tickets, skins, etc. Also, the skins are going to be on jobs.

Link to comment
Share on other sites

Maine (11.07.2013) la ora 12:45 vreau sa fiti cat mai multi in HQ. Cine lipseste si nu are invoire primeste FactionWarn.

 

La sfarsitul fiecarei zi de war postati pozele cu scorul vostru la warurile din acea zi le postati aici. Trebuie sa fiti prezenti la minim 50% din warurile avute intr-o zi. In cazul in care am avut intr-o zi 7 waruri, jumatate inseamna 3.5 asa ca vom aproxima prin adaos la 4.

Link to comment
Share on other sites

Duminica (14.07.2013) o sa fie o sedinta foarte importanta la 20:00 in HQ. Cine nu poate veni, sa faca o cerere de invoire. Cine nu are o cerere de invoire va fi sanctionat cu factionwarn.

Link to comment
Share on other sites

Maine (15.07.2013) la ora 12:30 vreau sa fiti cat mai multi in HQ. Cine lipseste si nu are invoire primeste FactionWarn.

 

La sfarsitul fiecarei zi de war postati pozele cu scorul vostru la warurile din acea zi le postati aici. Trebuie sa fiti prezenti la minim 50% din warurile avute intr-o zi. In cazul in care am avut intr-o zi 7 waruri, jumatate inseamna 3.5 asa ca vom aproxima prin adaos la 4.

Link to comment
Share on other sites

Luni (29.07.2013) la ora 12:30 toti in HQ pentru war ! Cine absenteaza si nu are cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat va primi Faction Warn.

 

De asemenea, tin sa va amintesc de sedinta din seara asta de la 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca unii nu ati fost la sedinta m-am gandit sa postez aici lucrul cel mai important pe care l-am avut de zis.

 

De luni voi incepe o noua modalitate de a va face sa castigati la war. Am vorbit cu reprezentantul unei mafii adverse si mi-a dat tabelul lui pentru evidentiere wars. Prin urmare, cei care veti avea scor pe + veti primi niste bani, bonus. Cei care vor avea scorul pe minus, vor trebui sa bage bani in HQ. Totul depinde de randamentul vostru la war. De asemenea, cine nu va posta raportul war, dar a fost la prezenta va fi amendat cu 5000$. Bineinteles, refuzul platii acestei amenzi va duce la sanctionarea jucatorului cu Faction Warn. Cei care vor posta sub raportul minim obligatoriu vor fi amendati cu 2.500$.

Cei care vor lipsi fara cerere vor primi si ei Faction Warn, iar cei care vor avea minim 3 absente motivate nu vor mai fi invoiti.

 

Nu uitati, maine la 12:30 sa fiti in linie la HQ.

Link to comment
Share on other sites

Am modificat orele de antrenament, verificati topicul ,,Regulament intern".

De asemenea, am modificat acele ,,prime" in salarii saptamanale.

Va vreau cati mai multi in HQ in seara asta la 20:00, vom face un mini antrenament.

Edited by Letzgo
Link to comment
Share on other sites

Maine (02.08.2013) la ora 12:30 toti in HQ pentru war ! Cine absenteaza si nu are cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat va primi Faction Warn.

De asemeni, in seara asta, ora 20:00, antrenament.

Link to comment
Share on other sites

Luni (05.08.2013) la ora 12:30 toti in HQ pentru war ! Cine absenteaza va primi Faction Warn. NU voi accepta nici o cerere de invoire/inactivitate pentru warul de luni, in afara de cele acceptate deja. Cine nu va posta raportul wars dar a fost la war va primi Avertisment Verbal.

 

Maine, 04.08.2013 va avea loc sedinta saptamanala, ora 20:00. Dupa sedinta vom da testele pentru asasini.

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 14.08.2013, ora 12:30 vreau să fiţi online pentru WAR, cine absentează fără cerere de învoire va fi sancţionat cu Faction Warn. NU voi accepta nici o cerere de învoire/inactivitate pentru war-ul de maine, în afară de cele acceptate deja. Cine nu va posta raportul wars dar a fost la war va primi Avertisment Verbal.

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Luaţi-vă toţi job-urile corespunzătoare. Aveţi timp până mâine la ora 12:00. Cine nu are job-ul corespunzător primeşte Avertisment Verbal, iar la următoarea abatere Faction Warn.

 

Aici aveţi lista cu job-ul fiecăruia.

 

 

 

Arms Dealer :

 

LOUiE. - Lider

[OC]ShlomY - Sublider

AmitHadad

Skyline.

Kevin

Norbert14

Prody.

stefanless

Alexull.

AsSasiNn

M.Ionut

Speedy

Darkilic14

Dzeu.

RoboRobb

Asqwe

BackToLife

Antonio.Vercetty

P.v.L

VASCO888

Karim

Alonso

Fatlum_Kurtishi

DelleTee

 

 

Asasini:

 

LevyY. - Lider

[LL]Myair - Sublider

Gasu21

[GF]Fox

Adi70801

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 19.08.2013, ora 12:30 vreau să fiţi online pentru WAR, cine absentează fără cerere de învoire va fi sancţionat cu FW. Cine nu isi va posta raportul wars va fi sanctionat cu Avertisment Verbal.

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 21.08.2013, ora 12:30 vreau să fiţi online pentru WAR, cine absentează fără cerere de învoire va fi sancţionat cu FW.

 

Joi, ora 20:00 sa fiti cat mai multi on. Va avea loc o sedinta extrem de importanta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.