Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[BTD]hRs - Problema driver


Recommended Posts

Nume: [bTD]hRs

Ce problema ai?: nVidia driver

O scurta descriere a situatiei: Dupa ce imi instalez windows-ul bag proramele, driverele, jocurile, instalez driver-ul original dupa CD-ul de la nVidia si cand vreau sa fac update la driver imi da la sfarsitul instalari " NOT INSTALLED "

Screenshot: Nu am o poza, dar va pot spune cum imi scrie la finalul instalari si anume " NOT INSTALLED " la tot ce tine legat de driver nou

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 nu prea suportă drivere vechi. Încearcă să foloseşti unul de pe net.

 

Tocmai asta este problema, am descarcat ceea mai recenta versiune de driver dupa site-ul nVidia si nu mi-l instaleaza oare de ce ?

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Incearca sa-ti descarci driverul de la placa ta video depe site-ul nVIDIA, cauti acolo ce model este si il descarci asa o sa-ti mearga.

 

@ F4L BLade, nu este adevarat ce-ai zis tu , eu unul am calculatorul de 5 ani de zile si am avut Windows-uri 7 in el in prostie si nu am avut absolut nicio problema.

Depinde de placa Video ce model este.

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Incearca sa-ti descarci driverul de la placa ta video depe site-ul nVIDIA, cauti acolo ce model este si il descarci asa o sa-ti mearga.

 

@ F4L BLade, nu este adevarat ce-ai zis tu , eu unul am calculatorul de 5 ani de zile si am avut Windows-uri 7 in el in prostie si nu am avut absolut nicio problema.

Depinde de placa Video ce model este.

 

Am facut ce mi-ai zis tu aceas problema.

Link to comment
Share on other sites

Am facut ce mi-ai zis tu aceas problema.

Am facut ce mi-ai zis tu aceas problema.

 

Hmm.. atuncia incerca sa dai asa din PC-u tau.

# My Computer -> Click dreapta -> Manage -> Device Manager -> Display Adapters , si dai acolo UPDATE NOW , si vezi daca-ti merge.

# Daca nu-ti merge nici asa atuncia contacteaza-ma prin PM sa intru eu la tine cu TEAM VIEWER, poate asa vad despre ce este vorba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.