Jump to content

Yakuza


rXzor
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Yakuza's Yamaguchi-gumi

Gen: Mafia / Activitati ilegale.

Durată: 4:48

Data lansării: 21 Aprilie, 2008

Scurtă prezentare: Un film realizat de mine alaturi de cativa membrii ai unei comunitati ( nu va temeti, nu mai exista acuma, deci nu e advertising ), despre mafia Yakuza, condusa de mine.

 

 

Link to comment
Share on other sites

propun inchis acest post deoarece nu este facut de el se lauda cu munca altora..... mai ales ca toti actorii aia de la final din credite sunt americani si filmu asta nici macar in sa-mp nu e facut e facut in mta:dm ..... in plus si linkul mare de la sfarsit..... nu mai zic nimic <)48.gif:-&#036;

Link to comment
Share on other sites

=)) Se vede ca sunteti romani. Normal ca cei de la sfarsit sunt americani, am jucat pe servere de role-play timp de cativa ani. Nu e facut in MTA, proiectul era MTA:RP, si erau inca pe SA:MP, era doar un concept, care s-a realizat dupa cateva luni, da, exista server unic de RP pe MTA, dar serverul e creat pe SA:MP.

 

 

Daca nu credeti, nu-mi pasa. Ma laud cu munca altora? o.O E doar un film realizat cu Fraps + Sony Vegas 8 + Camhack ( + permedit ).

Link to comment
Share on other sites

Da, de 2-3 ani joc.

 

Ti-am spus ca MTA:RP era doar un concept, infintanduse la unirea cu comunitatea Valhalla, acum cateva luni. Nu mai vorbi aiurea, daca nici nu sti despre ce e vorba.

Link to comment
Share on other sites

E na?

 

 

 

Video-ul original.Uitati-va si la comentari,si la cel care l-a postat.Sa mai zica ca e facut de el :-J .

 

Adica, ce vrei sa spui cu 'videoul original' si comentariile? Aveam numele Idan pe forum, akka Ryuu Susme - caracterul japonez, pe acea comunitatea, in fine, daca nu crezi, nu-mi pasa. Se vede ca ai defecte la cap. Cum poti sa zici ca nu eu l-am facut, atata stres pentru nimic, se VEDE ca e comunitate de romani.

 

 

 

 

 

Cer unui moderator/admin sa inchida topicul, sunt unii care nu inteleg nimic, si cauta numai cearta. :-J

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.