Jump to content

Revenire - stefann


stefann
 Share

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: stefann
  • Prenume: Stefan
  • Varsta: 17
  • Locatia: Bacau
  • Ocupatie: Elev
  • Jocul(rile) preferat(e): Company of Heroes / Company of Heroes 2 / Sa:Mp / Mafia 2 / War Thunder / Empire Total War / Call of Duty ( Totate ) / Grand Theft Auto IV - EFLC / Hitman Absolution si altele.
  • Hobby-urile tale: Inot, Basket, Gaming, Filme, Calatorii, Istoria, TV, Engleza, Geografia si altele.
  • Interese: Doresc sa ma afirm si sa fiu cel mai bun in ceea ce fac.
  • O descriere despre tine: Salutare tuturor! Ma numesc Stefan, sunt din orasul Bacau, jud. Bacau. In 2008 m-am alaturat comunitatii B-Zone, jucand Sa:Mp pentru amuzament. Acest hobby a devenit ulterior o pasiune, care a durat pana in 2011. Dupa 2011, m-am lasat de Sa:Mp pe B-Zone pentru o perioada nedeterminata, avand un cont de lvl 15. Astazi am revenit, cu multe teluri si sper sa le indeplinesc.
  • De unde ai aflat de B-Zone Community ?: Rasfoind lista de servere din Sa:Mp :))
  • Alte precizari?: Vreau sa ii felicit pe toti cei care fac parte din aceasta comunitate, deoarece au ajutat la dezvoltarea serverului, acesta devenind nr. 1 in tara!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.