Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neatza stracci , plec si eu la scoala peste vreo ora-doua , intru si eu putin in joc , nu uitati in seara asta la ora 19:00 facem targ!Cine nu poate sa vina sa ii dea un pm liderului de grupa!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara :). Acum am venit si eu de afara :) Ne vedem in game.

Ai grija cu posturile astea ca e deja +1 si ne suparam.

 

Antrenament la 20:30!

]

I-am mai spus si eu ... sa mai dezvole posturile... dar vad ca nu itelege.. :-J...

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca ati obs dar am parasit stracci ! Nu va faceti probleme ad-urile mele ca recrutati vo fii zilnice .. Chear daca nu mai sunt in stracci nu inseamna ca nu va ajut ... cateva persoane merita mult mai mult ... orice problema aveti in afara discutiei din factiune contactati-ma ... Don_kid Bft in continuare merti din plin sa ajungi in locul meu la assasini poate si mai sus .... newlife iti fati treba foarte bine la fel ca nasu(emperor pentru cine nu stie) Andreius esti un baiat bun stii ce faci dar mai ai nevoie de antrenament ... Simon_Dragos tot respectu si no comment foarte bine ! Gisele bafta si invata romana mai repede ... e nevoie de tine dar nu toti inteleg kilzor mai ai de invatat multe ... continua tot asa ... Atat a vut de spus "Miss Stracci" PS: I will be right back Nu ma uitati ! user-000379195.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.