Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Chiar nu inteleg de ce ai postat aici.. pt +1? Dar las' n-are rost.. in just am tras de vreo 3x cate 5 carctushe si nu ii scadea.. si pe la sfarsit nu stiu cum dar.. de pe munte cuneo trageau cu sniper :-J

cum adica postam pt +1 cand tu ne faci codati? cuneo doar? eu am fost pe munte cu oasis,dubliss,si trageam dupa voi,uitate in loguri la cuneo si vezi cn a primit rank 6 pt a lua sniper la war :-W

Link to comment
Share on other sites

Florin, nu are rost sa mai facem "+1" ce nu intelegi?Marturisesc ca toti membrii Cuneo sunt niste codati, isi baga sniper din cod, viata infinita, ba chiar aveau si armura unii dintre ei. Chiar eu le-am dat aceste coduri pentru a castiga acest War.

 

 

 

O zi buna.

 

LE: uite ce ai facut!! m-ai facut sa ma dau de gol si din cauza ta voi primii ban.

Link to comment
Share on other sites

spawnel...dar unde ai zis k ai pus bannerele alea????k ai zis k le-ai postat:|

 

Banerele sunt la poze - the stracci family :|

 

cum adica postam pt +1 cand tu ne faci codati? cuneo doar? eu am fost pe munte cu oasis,dubliss,si trageam dupa voi,uitate in loguri la cuneo si vezi cn a primit rank 6 pt a lua sniper la war :-W

 

Puteati sa faceti rost de id de Y!M al meu si ne certam acolo,aici e topic decat pentru Stracci

Link to comment
Share on other sites

de astazi 21.02.2010 ma las de samp

sper sa va descurcati bine sa faci moartea o factiunea mai tare cred k ar trebui wipe deoarece sunt multi dm`isti

bafta in continuare prietenilor si sa va descurcati bine

SANATATE

o sa mai vizitez forumul sa vad ce mai faceti si sper sa nu va suparati dc mai postez si eu o data la sapt cate ceva

 

Link to comment
Share on other sites

de astazi 21.02.2010 ma las de samp

sper sa va descurcati bine sa faci moartea o factiunea mai tare cred k ar trebui wipe deoarece sunt multi dm`isti

bafta in continuare prietenilor si sa va descurcati bine

SANATATE

o sa mai vizitez forumul sa vad ce mai faceti si sper sa nu va suparati dc mai postez si eu o data la sapt cate ceva

 

 

Daca unu din factiune zice ca-s DM-isti membrii o.O

 

 

Numa DM-isti pe B-Zone chiar si eu =))

Edited by Mr.lexutzu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.