Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba pentru atatea posturi chiar ca stergem culoarea maro de pe harta LV slabani.

Iti dai seama ca aia seconda de secunda stau cu frapsu filmand :)))).Daca nu ii bate pimps lasa ca ii batem noi.Si in LS dar mai ales in LS sa avem grija

Link to comment
Share on other sites

@@TRATEC E adevarat numai suntem mafie de top si dintr-un singur motiv pentru ca nu intrati la war daca am fii 30 on si nu ati mai sta in hq afk, va asigur ca am rupe.Am observat si acuma nu ca vreau sa va laud, dar suntem buni la arme sunt multe mafii care nu ne egaleaza la arme inclusiv cei din LS doar ca pierdem zone pentru influenta

Asta e Turfs cum vin asa si pleaca pe mine unul nu ma intreseaza turfs nu-mi place sa ma mut dintr-o mafie in alta pentru turfs.Astia care ati iesit si va-ti dus in alte mafii cu turfs mai multe sa va fie de bine va-ti dat arama pe fata

Edited by DC K0rS
Link to comment
Share on other sites

Anaconda ma acuza pe mine,tratec,menthol,nestea etc de coduri:))

 

Fac cu el pana la 10,2-0 pentru mine si iese din joc si dau report sa stea un admin pe anaconda ca fac duele cu el si sa nu aiba aim.

 

raspunde un admin zice ca aseara la war daca il filma mai mult ii dadea ban ca il suspecta de coduri:)))

 

9-7 scor la mine cu tot cu codurile lui.Dupa ii lasam low tragea aiurea la inceput cand avea low pac 3/3 :)))

 

3/3 mereu din run,misto ce sa zic e ZEU:))

Link to comment
Share on other sites

@ Gata ba va dati demsia ne lasati la greu gata duceti-va toti in Verdant, Vietnamese Girls, dar cand LS va fi dinou verde sa numai vad aplicatie din partea voastra in GSB

Link to comment
Share on other sites

DOC avea de gand sa-si dea demisia, de mai bine de o luna, si sa mearga intr-un departament, SFPD mai exact, nu in alta mafie, si nu pentru turfs, pentru ca, aproximativ cu o luna in urma LS-ul era verde;)

+ca DOC a intrat in GSB aproximativ deodata cu mine, (cu cateva zile inaintea mea) si pe vremea aia, LS+mai mult de jumatate LV erau dominate de Verdant, si noi in GSB ne chinuiam sa ne castigam H-ul

Edited by Paul aka STIG
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.