Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Trebuie sa-i intelegem ca doar asa pot trece si ei de 4 turfuri...oricum nu uitati ca am fost si cei mai buni,36 de turfuri nu e un record usor de egalat,acum a venit randu altora bineinteles nu prin atacuri de sarbatori dar na...unii si-ar da-o si pe ma-sa pentru niste pete colorate pe harta.

 

Maine avem 2 defend-uri care vreti sa mergeti la waruri,mergeti o sa fie 4fun,o sa vorbesc si cu zeama/pittbull sa nu faca evidenta astea 2 saptamani,noi nu suntem noliferi ca ei,avem sarbatori nu stam in fata PC-ului sa facem waruri,succes la cucerirea LS-ului VTB vedeti ca aveti doar 2 saptamani la dispozitie incercati sa va grabiti.

 

Noapte buna.

 

A da si am uitat sa mentionez ca ar fi frumos sa luati LS-ul exact in seara de anul nou,cand noi sarbatorim cu sampanie si ne distram voi sa sarbatoriti pe samp luarea LS-ului,zic.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Ba da bine le zice ba baiatu asta ma:)))) .de la mine ai oricum +1

Lasati ma b0tii sa se bucure si ei ca ia LS de sarbatori si in seara de revelion.Ca din 2015 numai apuca nimic

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@, Prietene stiu ca-ti place sa-mi pronunti numele de n ori ca te face sa te simti important,deosebirea dintre mine si tine e ca tu traiesti din turfuri si besturi in timp ce eu joc din placere si ma irita faptul ca nu se respecta regulile pe serverul asta si pe admini ii doare-n spit de toate nu ca pierd niste pete pe harta,am fost aici si cand aveam 0 turfuri sti si tu si inca sunt aici,nu stau in niste turfuri,daca ar fi comanda /sellturfs si as putea s-o folosesc vi le-as da pe toate la 0$ sa fiti fericiti si pe langa asta nu-mi plac profitorii gen Tom.Hagen,daca esti tare nu lua turfuri de sarbatori ca ai tu mafie de noliferi si cand s-a decis clar intre lideri sa nu se dea atac.

 

PS:Ma astept la cafteala si dupa sarbatori dar macar o sa luptam de la egal la egal nu 10 vs 30,sunt constient ca aveti mafie buna insa prin atacuri in zilele astea nu aratati asta,aratati doar ca sunteti disperati dupa turfuri si v-ati da si familia sa castigati un war si cu asta am incheiat nu incerca sa ma provoci ca am mai zis si cand erai in verdant nu pot sa ma cobor la nivelul tau ca nu suntem pe aceiasi lungime de unda si ar fi o pierdere de timp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.