Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ce dovezi confidentiale ba, ce pnm e adminu ala FBI ? vreau sa vad pentru ce am laut FW ca ma ... pe ... ... sa vedem si pentru asta iau fw?

Link to comment
Share on other sites

Se alege praful de mafia asta misteaux, pentru ca fani si pentru ca 'admini :-j'. Mai raman sa vad cine ia lider si sa vad ce si cati membrii mai raman.

Link to comment
Share on other sites

Mult succes baieti, mersi pentru tot sprijinul acordat, nu am sa va uit niciodata. A fost o perioada foarte frumoasa din toate punctele de vedere.

Factiunea asta a fost, este si va fi mereu puternica, mereu vor fi oameni care o vor ridica, pentru ca asa a fost mereu.

Sper sa ajunga multi altii langa mine, langa Beyond, langa PauL., balon, Shocky si alte personalitati importante ale acestei factiuni pe lista legendelor.

Sunt foarte multe de spus, nu mi-ar ajunge tot timpul pe care il mai am pana la bac ca sa va explic ce inseamna pentru mine aceasta factiune.

A fost un privilegiu sa lucrez cu voi, ii doresc mult succes urmatorului lider si voua in special tin sa va acord multumiri pentru tot ajutorul depus.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut.


In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.


Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.


Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/


PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.


Succes.



Link to comment
Share on other sites

 

Hai salut.

In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.

Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.

Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/

PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.

Succes.

 

Corect si al meu a fost spart acum o luna aproximativ si am pierdut tot ...

Link to comment
Share on other sites

Salutari baieti. Ce faceti? Eu unul acum putin timp am ajuns de la meditatii, sunt frant.

 

@Magnum96, Salut. Pacat ca pleci... esti de treaba si intelegator, mai rar un sublider de mafie asa, dar te inteleg. Si eu am bacul anul asta si te inteleg mai bine ca oricine. Eu unul nu am venit pentru cineva aici asa ca mai pierd vremea cat mai pot. Ramane de vazut cand vine timpul sa postez si eu in topicul cu demisii :) . Succes in viata reala, succes la bac si ai grija de tine. Numai bine, mi-a facut placere sa te cunosc :) .

 

Totusi eu nu inteleg ceva, lasi liderul si nu le zici si tu membrilor nimic? Nici un post gen "pa ba".. nimic?

Link to comment
Share on other sites

Am inteles Sheik dar acum astept si eu doveziile alea de la rey ca am facut post si nu a raspuns pana acum. Ceva ceva tot s-a intamplat ca trebuia sa raspunda pana acum.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.