Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@PainGOW, S-a activat credinciosul din tine ma?

E Crăciunul csf, frica de personajul biblic e mare.

Legat de piesa aia, ascultând versurile chiar face referire la celălalt personaj imaginar.

Link to comment
Share on other sites

Daca si uSp, roakerul, spune ca face referire la Lucifer, ce mai vreti ma nene ma.

 

@@RoberT ZEW,ai tot respectul meu Robert. Bine spus, chiar daca e *fiecare asculta ce vrea* totusi fratele meu, tineti-va muzica ca nu toti suntem satanisti. Eu cred in Dumnezeu nu in Lucifer. Oricum Paste fericit tuturor, toate cele bune.

Ce semnatura ai, sa-nebunesc =))))

Link to comment
Share on other sites

@@uSp,tu sa taci odata intra naibi si da-mi rank.

 

Conteaza si ora la care ai luat.

 

@@uSp, Ti-am zis sa nu mai bagi legale , te-ai prajit de tot ma nene :)) e Pastele

Stiu :))

Link to comment
Share on other sites

Ala e robert. Zi le tu muzica de calitate ( fara satra benz ) ??

Link to comment
Share on other sites

Ba da nu va inteleg, daca 65% zic ca satra - benz e un cacat, nu inteleg de ce va luati si voi dupa ei si ii sustineti, si nu vedeti ca e un alt fel de muzica, " gen nou ".

Odata ce nu e muzica pe care o pun astia la radio, nu inteleg de ce alti rap eri, spun lucruri despre ei.

Si daca stau sa scriu toate lucririle, fac 20 de randuri.

Asta e buna?

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Hai neata, printisori.

Bine v-am regasit, dupa ce am petrecut incontinuu 2 zile.

Ne vedem prin joc, bine macar ca nu avem waruri ca nici c-aveam chef.

 

#show..

 

Link to comment
Share on other sites

Ba da nu va inteleg, daca 65% zic ca satra - benz e un cacat, nu inteleg de ce va luati si voi dupa ei si ii sustineti, si nu vedeti ca e un alt fel de muzica, " gen nou ".

Odata ce nu e muzica pe care o pun astia la radio, nu inteleg de ce alti rap eri, spun lucruri despre ei.

Si daca stau sa scriu toate lucririle, fac 20 de randuri.

Asta e buna? https://www.youtube.com/watch?v=MyEFRYjJ3QE

Rupere de ritm melodia.

Satra - Trupa de Trap

Trap este o nouă direcție muzicală, care combină în sine beat-ul de bază trap, muzica electronică și hip-hop. Ea nu este limitată de rame oficiale și nu are o denumire bine-stabilită, deaceea ea poate fi denumită Trap, Club Trap, EDM Trap sau Trapstyle.

Edited by vidaL smeceru
Link to comment
Share on other sites

Hai ca, daca tot dezbatem teme muzicale, am zis sa ma bag si eu ca musca-n lapte in discutie. In tara asta, daca asculti rapp esti drogat, daca asculti manele esti cocalar/tigan, daca asculti rock esti satanist, daca asculti populara esti taran si mai sunt conceptii din astea retardate... Fratilor, tineti-va melodiile si gusturile muzicale acasa. Eu ascult diversificat, nu o tin doar pe rapp, rock, manele, trap sau alte genuri muzicale, ascult de toate. Rock-ul e un gen muzical care nu e suportat de toate persoanele, si, acum serios vorbind, nu toti rockerii sunt satanisti, chiar nu toti sunt satanisti, nu toti se inchina dracului.

 

Eu am ascultat rock, si inca mai ascult o melodie, doua, dar nu asa, genul ala, death metal si alte din astea, si nu, nu sunt satanista, cred in Dumnezeu si alte de-astea, si nu mi se pare normal sa faci ritualuri sataniste (din fericire nu-i cazul aici) sau sa pleci acasa daca la o petrecere sunt manele, dar stii cum e o vorba, fiecare cu ce-i place. Mno eu pe moment ascult trap si rapp (am ascultat si eu melodii de la trupa aia de rock, ce-i drept, insa nu prea am gasit fara diverse mesaje).

 

 

 

 

Edited by BeeTee ZEW
Link to comment
Share on other sites

Hai ca, daca tot dezbatem teme muzicale, am zis sa ma bag si eu ca musca-n lapte in discutie. In tara asta, daca asculti rapp esti drogat, daca asculti manele esti cocalar/tigan, daca asculti rock esti satanist, daca asculti populara esti taran si mai sunt conceptii din astea retardate... Fratilor, tineti-va melodiile si gusturile muzicale acasa. Eu ascult diversificat, nu o tin doar pe rapp, rock, manele, trap sau alte genuri muzicale, ascult de toate. Rock-ul e un gen muzical care nu e suportat de toate persoanele, si, acum serios vorbind, nu toti rockerii sunt satanisti, chiar nu toti sunt satanisti, nu toti se inchina dracului.

 

Eu am ascultat rock, si inca mai ascult o melodie, doua, dar nu asa, genul ala, death metal si alte din astea, si nu, nu sunt satanista, cred in Dumnezeu si alte de-astea, si nu mi se pare normal sa faci ritualuri sataniste (din fericire nu-i cazul aici) sau sa pleci acasa daca la o petrecere sunt manele, dar stii cum e o vorba, fiecare cu ce-i place. Mno eu pe moment ascult trap si rock (am ascultat si eu melodii de la trupa aia, insa nu prea am gasit fara diverse mesaje).

 

 

 

 

Laura va ajunge intr-o zi presedinta.

Sa speram ca batem recordul de 48 turfs praduitorilor

Link to comment
Share on other sites

@, Laura are dreptate, În ţara asta dacă asculţi melodii rapp eşti drogangiu. Tocmai d-asta m-am apucat de manele.

Ca sa te faca lumea cocalar si tigan =))))) Buna idee

[AIM]BeyondOwn [AT]PvP. 02.05.2016 15:47 01.06.2016 15:47 cheats(aimbot)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.