Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce ati facut ma cu atacurile .....?

 

Ce sa faca, n-au prins, dupa o saptamana in care au prins numa 2x attack, mai trebuie sa vina si o zi ca asta..

Link to comment
Share on other sites

@, Vrei o muie pe scurt.

@@ZEW Biz, Eu cand trebuie sa platesc ba? Nu trebuia sa dam cate 5 euro de om ca sa tina mafiile cu care avem war in kick pt Desync?

@@RoberT ZEW, ZEW.

Salut la suferintele de KIA care n-au o chifla in stomac ( inafara de Inez, Hemul si Zorky ) si la aia din AIM care m-au votat pe interdictie, csf.

Pe 22 revine sefu`, tineti de 4/4 si 2/2 pana vin ca sa luam 3 orase, req.

@@Shawy, Un paint aferent

 

Link to comment
Share on other sites

@@v8 BlasT KIA, Vorbeşte frumos copilaş. Că este total invers, voi ne-aţi bătut pe noi de vreo 2-3 ori. În rest v-am bătut de câte ori am avut waruri în SF. Aţi fost 38 online şi 30 pe turf şi v-am luat runda în 8 membrii. Te rog încetează că devii un copil de 10 ani care îşi manifestă frustrarea pe joc. Ai luat ban, gata, povestea ta s-a terminat. O poţi continua după ce ţi se termină banul.. probabil într-o facţiune paşnică :)

Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa dai si pentru attackuri :(( *kappa*

Ba asta vezi ca tu ai ceva sa-mi dai. Trebuia de ieri. Verifică-mi săptămânile in gsb si fa ceea ce trebuie. Si sa scrii ceva frumos la reason.

Link to comment
Share on other sites

Ba asta vezi ca tu ai ceva sa-mi dai. Trebuia de ieri. Verifică-mi săptămânile in gsb si fa ceea ce trebuie. Si sa scrii ceva frumos la reason.

Verifica tu logul :))

Link to comment
Share on other sites

, Pe mine chiar ma doare in pula de tine, pana sa intrii in ZEW erai vai de pula tare care te plimbai de colo colo. Adevarata ta valoare ti-ai aratat-o in Red Dragon, El Loco in care Red Dragon 2-3 turfs maxim si El Loco cate ai avut, 8 ? Acolo ti-am vazut valoare. Esti un nimic fara cei din ZEw, pupic.

Link to comment
Share on other sites

Punem si noi niște bani sa il banam pe forum?

Ba tiganule, 24.04 + 14= 8.05???

Ca nu mai inteleg nimic si bag si eu demisie de nervi, ca imi este frica de astronautii astia, ca cine stie ce pm au dat cu noi.

Link to comment
Share on other sites

Ba tiganule, 24.04 + 14= 8.05???

Ca nu mai inteleg nimic si bag si eu demisie de nervi, ca imi este frica de astronautii astia, ca cine stie ce pm au dat cu noi.

Mor, am crezut ca ți-am dat =)))))))

Link to comment
Share on other sites

Mor, am crezut ca ți-am dat =)))))))

Pai vezi ca esti prostanac. Eu cand iti zic, tu nu ma crezi. Bleh, sa arzi in iad.

Link to comment
Share on other sites

@, Nervosule, ti-am dat.

Sper ca e comod acolo in iad sau unde zici tu.

Eu stau in rai, ca doar unu este regele fitelor prin gsb. Pwpek, mainvatbiologie la biologie.

 

#show..

 

#tastatura fail srry.

Edited by showy
Link to comment
Share on other sites

Eu nu vad rostul certurilor astea, ba x da bani, ba x ii codat, ba y ii prost. Terminati odata ba, deveniti de ne suportat. Nu inteleg ce va fute pe voi grija ce face x, y. Vedeti-va de treaba voastra, pana la urma ii un joc, te pisi pe el. Cat despre reusitele in joc, o mizerie. Wow ai realizat niste pixeli, felicitari. Lasati frustrarile deoparte daca vreti sa faceti ceva in viata asta, ca ma gandesc daca faceti asta intr-un joc nu sunteti departe in realitate.

 

#72/72SKYCUMPARACEVREA =)))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.