Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Stanislov, am zis eu ceva ca vin de la voi crash.urile? Am zis la modu general. Primu' nostru war a fost in LV, si sa de.a draci daca am avut vre.un crash...

Link to comment
Share on other sites

@@Manilla Maniacs, Dar cum se face ca primim crash doar cand avem cu plozi astia disperati de zone ? Cand am avut war cu rdt in lv sa -mi bag ** daca am primit vreun crash. Cand am avut war cu astia 15 crash-uri si in hq luam crash, ce dracu sa joci?

Link to comment
Share on other sites

Sunteti proști bâtă unii smr. Nu înțelegeți că plodu ala de cobra si cu care mai e acolo da crashuri? De unde plm 35 crashuri numărate? Ti se pare ca ne dam între noi? Si curios că doar noi ne plângem, aia din Verdant, nimeni nimic. Gândiți si voi in plm.

Link to comment
Share on other sites

@@South SKY BELEAUA, sa-ti fac o paranteza? Hai ca iti fac de exemplu de la ora 20:00 pana la 22:00 doar in crashuri am stat, la waru cu voi si Verdant nici pe turf n-am putut sa ajung, ce sa zic de turf, nici in LS n-am putut intra, magigicienii aia din Verdant o ard pe crashuri, ce sa le faci, prea multe specimene csz.

Link to comment
Share on other sites

Cum se streseaza astia... Si diseara, daca iau 2 crash.uri nu mai intru. E un joc, nu stau sa ma loghez de 30 de ori. Am iesit si gata. Daca adminii nu's in stare sa ia masuri, ma ft in jocu lor.

Link to comment
Share on other sites

@@Manilla Maniacs, Dar cum se face ca primim crash doar cand avem cu plozi astia disperati de zone ? Cand am avut war cu rdt in lv sa -mi bag ** daca am primit vreun crash. Cand am avut war cu astia 15 crash-uri si in hq luam crash, ce dracu sa joci?

 

 

Uite sa-ti spun ca noi cand am avut cu RDT in LV tot primeam crash-uri :).

Link to comment
Share on other sites

Ba, ce dracu e aici?

Ba, Oarga de ce ne-ar da VDT doar noua crash la warurile cu voi?Aseara la 15min din war avem luate 15crashuri..ce dq ma, numai la wars cu voi si Vdt luam crash ba, dar na, daca chiar VDT da crash ii bag **** in gura lui de ratat...E un joc ba, parca ati castiga ceva daca jucati sau nu cu cod..

Salkf?

Link to comment
Share on other sites

Ba, ce dracu e aici?

Ba, Oarga de ce ne-ar da VDT doar noua crash la warurile cu voi?Aseara la 15min din war avem luate 15crashuri..ce dq ma, numai la wars cu voi si Vdt luam crash ba, dar na, daca chiar VDT da crash ii bag **** in gura lui de ratat...E un joc ba, parca ati castiga ceva daca jucati sau nu cu cod..

Salkf?

Cine crezi că ne-a tinut toată mafia in crashuri de la 20 la 22? Pisatii din VDT, 33 de crashuri numărate, putine in comparatie cu haku si alonso care împreună au trecut suta.
Link to comment
Share on other sites

@, gata cu posturile pe aici. Ai zis ce ai avut de zis, gata cu posturile de +1. Valabil si pentru Zenod, care deja posteaza la toate gangurile pentru posturi.

Link to comment
Share on other sites

Cine crezi că ne-a tinut toată mafia in crashuri de la 20 la 22? Pisatii din VDT, 33 de crashuri numărate, putine in comparatie cu haku si alonso care împreună au trecut suta.

Ba ce tot plangi pe toate forumurile ca-ti da Cobra crash-uri ba nimicule cand nici nu intru la warruri va mintit liderasul vostru Escobar ca va tin eu in crash-uri si tu la cat de prost esti l-ai crezut. Mai ai si fata aia de zici ca bati cuie in lemn cu ea. Uiti cum ati castigat voi 52 de turfs? Acum hata victime si sunteti 38 din 39 codati. Vad ca te-a pus Escobar sa tii evidenta la crash-uri.

Edited by Cobra Original
Link to comment
Share on other sites

Neata, kf?Astazi fara waruri, no bine

Cobra Original- Ba copile iesi dq de aici codatu dq, in TTB numai worsturi luai si dintr-o data best dupa best, scoate dq codu copil prost, cati ani ai ba?10 sau 11?Vai de viata ta, du te n **** mea de prost , hai sa nu te mai prind pe aici ca ti tai picioarele
Link to comment
Share on other sites

Usor, Prodane, ce.ai :))))) Cand incepe sa se sfarseasca certurile, te aprinzi iar. Gata. Au fost waruri obligatorii pt noi, de aceea eram 10 on si fara coordonari. Ei au jucat serios, aia e. Va veni si vremea noastra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.