Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Aici se incheie si cariera meu in GSB,astept de luni bune sa se schimbe ceva dar nimic,pacat de renumele acestei mafii si de unii membri carora chiar le pasa.

 

Bafta si poate o sa ne revedem in viitor cu un alt lider caru-i sa-i pese de mafia asta si nu sa astepte sa i-o care altii in spate,pwp.

Link to comment
Share on other sites

Si se pare ca s a intamplat cum ziceam eu cu mafia asta:)).Ati ramas la 0,certuri,lider vai de mama lui.Si a luat lideru si acum il doare jos de voi.Dati va demisia toti mai bine :))

 

ynJ8Jdr.png

Link to comment
Share on other sites

Ba gata nu e topic de certuri aici,asta e,trecem peste o perioada mai proasta ca orice mafie,nu a existat mafie pe server sa domine mai mult de 4-5 luni,toate au un inceput si un sfarsit,o sa vina si randul nostru again.Diseara sa fiti ON macar sa nu pierdem la 0 pe HQ sa ne facem de ras :)),sa luam si noi niste runde acolosha.

Link to comment
Share on other sites

Lasa ca ne ridicam noi... regasim noi echilibru intre minte si forta si vom razbate din nou. Niste moduri ceva pentru tinta eventual si un informer legal imi poate recomanda si mie cineva? Am cautat pe la mods insa am vazut foarte multe bling bling-uri, eu vreau ceva utilitar.

Edited by AshimaPetrisor2014
Link to comment
Share on other sites

Lasa ca ne ridicam noi... regasim noi echilibru intre minte si forta si vom razbate din nou. Niste moduri ceva pentru tinta eventual si un informer legal imi poate recomanda si mie cineva? Am cautat pe la mods insa am vazut foarte multe bling bling-uri, eu vreau ceva utilitar.

 

Huduri pentru tinte gasesti aici cate vrei http://crosshairs.cali-kartell.de/ ,alte moduri nu stiu unde poti gasi,eu unul nu folosesc decat pe tinta,in rest joc default.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.