Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Cokemeister, nu-i asa ca ti-a dor de mn? =))

Fi-r-ai tu sa fii de prost, dupa 3 ani ia si el lider. =))

O sa incerc pentru inima mea sa vin si eu aici, cu toate ca nu prea imi permite timpul, dar ti-am promis ca vin sa te ajut daca iei lider. :X

@@South LuNg, @@BeyondOwn, @@AIM HyperOwn, va invoc!

Link to comment
Share on other sites

Servus!

Felicitari Coke pentru Lider! Imi cer scuze membrilor GSB ca nu i-am anuntat ca am cedat liderul dar chiar nu mai aveam timp pentru aceasta functie. Sper sa intelegeti si sa ramaneti in continuare in GSB, astia putini care sunteti si sa il ajutati pe Coke, nu uitati ca unora le-a fost sublider pana acum. Daca vreti sa realizati ceea ce eu nu am putut duce pana la bun sfarsit (Doar 17 turfs/24, tristut), ramaneti alaturi de Coke caci stie ce face, are experienta necesara de aceea l-am nominalizat pe lista de next lider GSB. O sa ne auzim pe /F pentru a va explica mai multe daca sunt nelamuriri. Felicitari Coke inca o data si sper sa faci o treaba buna, sa nu ma dezamagesti! Te pwp, Tschuss!

Edited by A I M Sidorov
Link to comment
Share on other sites

@A I M Sidorov, m-ai dezamagit complet cu renuntarea ta... :( Imi pare rau batrane...

Ai fost un lider bun, nu conteaza ca nu ai avut tot LS =)) (Mai stiu eu pe cineva. ;) ). Ne mai auzim :*

 

Eh, felicitari PokeMeister pt lider :) Stiu ca o sa iei orasu, sa-mi dai un PM daca vrei sa mai vin prin GSB (adica sa ma apuc) =))

Edited by K A Y
Link to comment
Share on other sites

@,Thx sefule.

@@K A Y, Haida

@, Cf

 

! Nu uitati.

 

Astazi, 02.11.2016, intre orele 20:00 - 20:30 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

SgMVWeF.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

** Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.