Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Iar sunteti pusi pe vorbareala :))

Scz Holm asta vroiam sa zic,uitasem: "Povestea celor 3 cuvinte".

Horatiu nu apari in poza pentru ca nu ai fost,sau ai stat afk...

Marlon.Brando mai explicit de cat am fost nu se poate:

 

 

[trebuie desenat,sau benzi desenate cum spunea cineva mai sus],noi stim numai "hq deagle" din pacate.Am vb cu kip,o sa fie el prezent,sa va vad atunci !!!

 

 

Noapte Buna "Stracci family"

Edited by oTo
Link to comment
Share on other sites

S-a distrat bine Adolf_Hitler (Rimouvar) al nostru :)):X , sa-ti fie de bine baaii' :))
Link to comment
Share on other sites

deci ne-am facut de ras rau de tot cum sa pierdem cu CUNO lideri buni si membrii paraf

 

Cand ve-ti invata sa ascultati de antrenori atunci vom fi cei mai buni ;)

Ati vazut acuma toti sper de ce fac antrenamente prin oras,si nu in hq !!

Ma refer la unii ,nu la toti.

 

Bafta vb mai pe seara.

Edited by oTo
Link to comment
Share on other sites

oto ce antrenament ma ce antrenament ala e antrenament suntem PRAF CU P CE SA MAI ZICEM SI SA NE ASCUNDEM

 

Pai asta ziceam si eu suntem slabi rau unii,chiar dusi cu pluta asi zice...nai cu cine sa faci un "event".

De ce crezi ca unii se duc la event gsls si se lauda ca au castigat ?PENTRU CA DOAR LA ASTA SE PRICEP(deagle fatan fata) din pacat...trist,chiar foarte trist;uite cum mi-am piedut chefu asa duminica(sunt full de draci,de oftica chiar)...iti vine sa nu stiu ce....cand ii vezi.Le explici pana la ultimu detaliu si tot nu pricep,nus in stare ce sa mai...unii dintre noi au 8 ani cred,si sunt cu nasul pe sus.

 

De acuma kip cand mai se fac recrutari,sa le da-i un test de stiinta 1+1=?

Link to comment
Share on other sites

da asta e nu suntem organizati . una vb una facem . dar o sa se schimbe lucrurile . este dabia inceputul . pana acum nu am facut antrenamente serioase . defapt am facut 1 si ala :-J .

 

dar nu se va mai repeta . GARANTEZ !

Link to comment
Share on other sites

Haideti frate :-J , Marlon, tu vorbesti ? Care ai stat AFK in timpul WAR-ului ?

FRATE, ocupati-va de gradina voastra, va rog eu frumos, si dupaia comentati si de altii da ?

Edited by HeadeN
Link to comment
Share on other sites

Eu am incercat sa fac antrenamentul fff frumos dar voi nu ati vrut sa mai fiu eu antrenor :-J

 

Crezi ca noi nu suntem in stare sa facem...dar daca erai la antrenament prezent iti venea sa arunci pc cu tot cu mobila pe geam...

 

--------------------------

 

Pur si simplu i-am nenorocit ,am scos mafie din ei :))))

 

Stracci & Tattaglia = A kingdom

Edited by oTo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.