Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: [s4G]SpeedY

Level: 33

Rank: 2

Vechime: 2 săptămâni şi câteva zile.

De ce doresti sa pleci din The Stracci Family?: Ei bine, în primul rând nu prea am ce face...decât în zilele de war dar şi atunci sunt mulţi nervi...doresc o facţiune unde să pot face raport, să arăt că sunt activ şi că pot face ceva.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Family pentru minim 2 saptamani: Da

Cum te'ai simtit in perioada petrecuta in Stracci Family ?: Foarte bine.

Ce parere ti-ai facut despre Stracci Family?: Cea mai bună mafie cu cea mai bună conducere !

Alte precizari?: Îmi pare rău, sper să nu vă fi dezamăgit dar...mulţi mi-au spus: "Dacă nu te simţi bine, pleacă". Ideea nu e că, nu m-aş simţii bine alături de voi, sunteţi cei mai buni colegi pe care şi i-ar putea dorii cineva dar...deocamdată nu mă simt pregătit pentru o carieră lungă într-o mafie.

Mult succes în continuare Stracci, ne vom revedea curând.

Bafta speedy, imi va fii dor de tine, cred ca am legat si noi o prietenie de durata si te astept inapoi aici, in Stracci, alaturi de mine ;)
Link to comment
Share on other sites

Bafta speedy, eu de astept inapoi ;) Cand revii, sper ca eu sa mai fiu membru Stracci (ai zis ca vrei sa faci cariera - cariera frumoasa incepe de la 4 luni +) Sper ca peste 4 luni tot Stracci sa fiu.

 

Noapte buna, am iesit. Ne vedem maine!

Edited by Magnum96
Link to comment
Share on other sites

Am revenit din oras.

Ma pun sa fac materiale :X

Skill 2 arms dealer.

 

AFK TIME, rob a fost dat cu succes, 300k am dat cu Explonab.

 

Succes Stracci !

Edited by Grafa
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti ( si Harri ), am dat niste teste pentru assasini si am remarcat inca 2-3 playeri foarte buni in deagle dar din ei trebuie sa aleg doar 1 asa ca maine ii voi mai testa, succes.

 

Eu am iesit, noapte buna :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.