Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata :D ati vazut noua regula de war ? :-J De acum o sa fie ...

 

* WAR-ul între mafioţi se va pedepsi cu wanted 1 "WAR" fără drept de predare , iar wanted-ul va fi acordat direct fără somaţii în prealabil tuturor mafiotilor de pe turf

Nu vor exista favorizări, şi orice mafiot (fie el admin, sau orice alt jucător) va primi wanted.

* Nimeni nu va mai putea interveni pe cont propriu la WAR. Membrii departamentelor se vor organiza într-o echipă mare şi vor folosi vehiculele departamentelor pentru intervenţie. Pentru organizare / adunare folosiţi [/d]. Se va respecta următorul şablon:

 

Se va forma o echipa de 10 cops (minim). Se va face un screenshot de catre organizator, ca sa dovedeasca ca au fost prezenti 10+ cops la WAR.

-Cei 10+ cops vor fi organizati in 2 echipe. O echipa va da wanted unei mafii, cealalta se va ocupa de a doua mafie prezenta la war.

*La HQ-urile mafiilor nu se va face nici o exceptie, regula ramane aceeasi. Daca mafiotii al caror HQ este atacat vor iesi din HQ vor primi wanted.[

 

Ce pot sa zic, aveti cam urmatoarele optiuni:

1. Cand venim noi sa fugiti.

2. Sa patrulati cu masina pe turf sa faceti drive-by.[

3. Ori va aliati cu mafia care aveti war sa ne omorati, asa mai castigati niste timp.

Edited by Dr FLO
Link to comment
Share on other sites

Neata all!! Eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.

Ne auzim in game :)

 

Bafta baieti, am plecat la scoala ! Va poop:* ! Welcome fostu` meu coleg, Capponel, o sa ne intelegem :>:>

Link to comment
Share on other sites

Noroc, abea ce am venit de la liceu, am facut 2 ore si alea .... trase de coada. Maine merg doar sa imi treaca mediile in carnet ca e congel aici in Constanta, te bate vantu' pe strazi :|

Sper sa fim cat mai multi diseara ON si sa atacam inaintea altora, ca oricum aia ataca degeaba ... sunt 15 ON si vor sa castige, trebuie sa ai putin cap.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Am venit de la scoala. 2 ore am avut numa de la 10 pana la 12. De la 8 am fost in sala de sport si m-am jucat baschet :))

Azi sper ca vom avea ceva waruri :X Vorbim :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.