Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti o sa ne mai vedrm pe la waruri. Paul tr-ai luat aiurea nimeni nu e obligat sa suporte. Nervii tai.

App nu i-am dat raportu lu razvan doar ca eu sunt prieten foarte bun cu el si e normal sa ma intrebe. Crezi ce vrei acum :)

Salut succese celorlalti. Multumesc magnum si mty pentru sprijin. Succes in continuare. Ne vedem la war :)

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti o sa ne mai vedrm pe la waruri. Paul tr-ai luat aiurea nimeni nu e obligat sa suporte. Nervii tai.

App nu i-am dat raportu lu razvan doar ca eu sunt prieten foarte bun cu el si e normal sa ma intrebe. Crezi ce vrei acum :)

Salut succese celorlalti. Multumesc magnum si mty pentru sprijin. Succes in continuare. Ne vedem la war :)

 

Poate .... candva o sa ma fim colegi, si chiar din nou aici in Stracci. Sper sa ramanem prieteni in continuare si cum ai zis si tu, ne vedem la war-uri class=

Edited by m T y
Link to comment
Share on other sites

Buna asta. Sincer chiar mi-a placut....

 

Nu aveam nevoie de comentariu tau ( FREddy ) . Poate iti da tie leader kelton ca tot stai cu el in conferinte :)

Nu are rost sa mai postezi aici daca nu mai faci parte din aceasta factiune ;).

Link to comment
Share on other sites

dany313 - ai la dispozitie 24 de ore sa ii inapoiezi suma de bani si sa postezi dovada ca i-ai transferat, in caz contrar vei fi sanctionat.

 

Neata >:D<<'> dany :))) dai banii la saracu copil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.