Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

New avatar ( fair play ), gg pentru war'uri bajetii, acum totu' e "sa nu ne ia" Cuneo TOT =))))))))))))

Noapte bunaaaaaa:* Mi-e frică de Cuneo :-W "dacă ne ia...." :))))))))

 

Link to comment
Share on other sites

Ba, dar numa eu mi-am schimbat jobul, cred ... :-"

Dar am facut skill 5 deja :X

Acuma astept sa treaca cele 5 ore, si mi-l schimb ;)

Link to comment
Share on other sites

Trestiutaaaaaaaaaa ? :)))))))))) Fratii ban: Rfbjg.png

KF6mN.png

 

3 zile pe bara :| "Explosive: ce sa`i ceri lu tresti?" Acum "ce sa`i ceri lu Floc :))"

Apropo ... mersi Striker pentru report ;)

Link to comment
Share on other sites

Trestiutaaaaaaaaaa ? :)))))))))) Fratii ban: Rfbjg.png

KF6mN.png

 

3 zile pe bara :| "Explosive: ce sa`i ceri lu tresti?" Acum "ce sa`i ceri lu Floc :))"

Apropo ... mersi Striker pentru report ;)

Clar... Si TresTiii ban... la TresTiii cine a dat report?
Link to comment
Share on other sites

wtf, i-am cerut dovada sa vad ce c-bug am facut :-? ( daca nu m-o dat mym in gat ) daca nu-mi prezinta dovada reclamatieee <3 eram pe sleep cand am luat ban..acuma 10 minute mi-am vazut banu

 

Dragos scuze dar eu nu dau 1000000k degeaba.. si dc faci c-bug pe mine? mai si razi.. eu ma respawnez hq tu c-bug asta e.

 

serios? Ce cauti intr-o factiune? daca eram in locu` lu` paul erai demis ;).Exista spawnchange dar ii clar cu tine

Edited by Trestiuta
Link to comment
Share on other sites

wtf, i-am cerut dovada sa vad ce c-bug am facut :-? ( daca nu m-o dat mym in gat ) daca nu-mi prezinta dovada reclamatieee <3 eram pe sleep cand am luat ban..acuma 10 minute mi-am vazut banu

 

 

 

serios? Ce cauti intr-o factiune? daca eram in locu` lu` paul erai demis ;).Exista spawnchange dar ii clar cu tine

 

Exista si astfel de oameni, si striker a dat report cu dragosflo. Asta este.

Am dat rob :)) asa bulan am avut :)) A luat foc masina inainte de checkpoint dar tot l-am luat :))

 

Am facut record de contracte pe tine 21, pazeste'te! :))

Link to comment
Share on other sites

wtf, i-am cerut dovada sa vad ce c-bug am facut :-? ( daca nu m-o dat mym in gat ) daca nu-mi prezinta dovada reclamatieee <3 eram pe sleep cand am luat ban..acuma 10 minute mi-am vazut banu

 

 

 

serios? Ce cauti intr-o factiune? daca eram in locu` lu` paul erai demis ;).Exista spawnchange dar ii clar cu tine

 

R U F*cking kiddin' me ? Cum sa dau report.. ca ai tu c-bug .. doamne mare e gradina Domnului..

 

ARE cineva acest skin (cel gras):??? http://i.imgur.com/t1xpg.jpg

Edited by mYm Michael
Link to comment
Share on other sites

Strikere erai altfel, eu nu am dat report in leg cu tine ( stii tu dc ) dar tu dai pt altii .... ma rog, o sa vdem ce parere are paul despre asta.

 

Neata Stracci ... oricum o sa am o discutie cu PauL. si o sa ii arat un "ss" . Aseara am intrat pe alt nume, stie Robertel si i-am spus sa ii zica lu Striker ca il injur :)). Acesta smecher de smecher l-a intrebat daca are ss,ca ii trebuie , ca nu stiu ce. Oricum credeam ca suntem prieteni, dar vad ca te-ai schimbat.

Aaa dar stai, nu mai bine il pun aici ? Halal ColegDJowe.png

Edited by Soldato DragoOos
Link to comment
Share on other sites

nu m-am schimbat deloc, am dat report pentru ca faceai c-bug pe mine si radeai.Imi cer scuze nu trebuia sa fac asa,trebuia sa ii dau pm lui Paul.

 

Strikere erai altfel, eu nu am dat report in leg cu tine ( stii tu dc ) dar tu dai pt altii .... ma rog, o sa vdem ce parere are paul despre asta.

 

Miti puteai sa dai /report chiar te rog eu nu aveam nimic s.a uitat si alex pe mine.

Edited by Striker xD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.